5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

tuzsuz nasıl yiyebiliyorsunuz ben aşırı tuz tüketen biri değilim ama
tuzsuz da yiyemiyorum
mesela yarın sebze günü hepsinde türlü gibi bişey yapsam
salçasız yerim ama tuzsuz yiyemem çok azda olsa atmam lazım
yoksa midem almıyo bakalım bende az tuz atarak kilo verebilecekmiyim

benim yarın ki tarifim şu:

az suda haşlanmış kabak, kereviz.. bunları göbek marul, domates, salatalık, çarliston, kırmızı büyük biber, maydanoz, dereotu, nane,limon ile karıştırıp ve de kocaman bir tencereye hazırlayıp işe getiricem. Artık gidip gelip otlanırım..

aaa bilmiodum salca kullanilmayacagini,ama az bisey koymustum zaten renk versin dieeyvahedigeldismile tuhhh yaaaaaaaaaaa simdi biraz daha koydum ocaga ,ama yiyen arkadaslar vardi firinda salcali yapan ordan hatirliom..:tomato:

ben yarın salata yicem bayılırım zaten gunum salatayla geçio şimdi kekikli patatesim bana bakıo ye ye die ama canım istemio ya

canım yemezsen de olmaz ama ozman metobolizma çalışmıyo

evet işte canım sorunum bu valla gunde 1 öğün yemek yiyodum metabolizmam felc suanda bol bol su içiyorum 2 şişe bitirdim şimdi 1 patates yedim küçüktü şimdi 1 tane daha aldım yanıma kimyon cok severim kimyonda dökdümki yiyebileyim :kedi:inşallah verebilirim ya 60 olayım yeter 60 ın altına düşünce yüzüm çöküo o zaman begenmiyorum kendimi

chatlaxx eline sağlık tatlım listemiz çok cici olmuş... valla ben bu hafta sonu annemdeyim o nedenle imkansız dikkat edeceğim ama..... çarşamba lapa perşembe sebze günü yapayım diyorum hafta sonu da kaçırmam ve önümüzdeki pzt başlarım diyorum bakalım... aslında verince kendine çekiyor diyet ilk başta yapmam diyordum ama yumurta günü hariç yaparım şimdi diyorum:))) benimki 4 günde 4 kilo olur:)))

ozman azar azar yemen lazım metobolizmayı çalıştırmak için su yağların atımı için çok iyi ama
metobolizmayı çalıştırma etkisi var mı yok mu onu bilmiyorum işte bütün gün boyunca 1 tane patates çok az yemen lazım

benim yarın ki tarifim şu:

az suda haşlanmış kabak, kereviz.. bunları göbek marul, domates, salatalık, çarliston, kırmızı büyük biber, maydanoz, dereotu, nane,limon ile karıştırıp ve de kocaman bir tencereye hazırlayıp işe getiricem. Artık gidip gelip otlanırım..

oooooo canım artık diyete alışılmış liste kabarmış süper valla kolay gelsin... bende yaparsam bu kez acemilik çekmem diyorum:)))

ozman azar azar yemen lazım metobolizmayı çalıştırmak için su yağların atımı için çok iyi ama
metobolizmayı çalıştırma etkisi var mı yok mu onu bilmiyorum işte bütün gün boyunca 1 tane patates çok az yemen lazım

ya kızlar bana kızın lütfen yemem lazım biliyorum şimdi yanımda atıyorum agzıma ondan kilo aldım ben zaten yarın maydnz yıkayıp limon sıkıp azda pul biber döküp yiyebilirmiyim bozmaz dimi

SUDENAZ ve MEYVENULL boşverin arkadaşlar ya çekemezlik onların derdi kaprisli şeyler.. ben muş'ta görev yaparken okuldaki bazı bayanlar hep birlikte diyet yapardık azcık alsak uyarırdık çok tatlılardı ve birlikten güç doğardı gerçekten... şimdi küçük bir okuldayım köyde şansıma yanımda bir beden eğitimi öğretmeni var hareketler falan veriyor şimdilik herşey yine iyi beni bayağı destekliyor ... bence sizde onlarda fark ettiklerinizi dile getirmeyin bakalım ne oluyor:)))

zarla zorla 4. patatesımıde yedım mınıcık dogradım ustune kekık pulbıber koydum yanındada kırkkılıtotumu ıctım mıdem sıstı
bu arada sabahtan berı wc ıle aramda sıcak bı bag olustu:)

LISTE YENILENMISTIR ARKADASLAR opuyorumnanaktan
arkadaslar baslangic kilolari normal, verilen kilolar ise kalin ve alti cizilerek yazilmistir:)

baslama tarihi : 27.03.10(cumartesi) - 1.hafta
Berrudemir : 85 - 82.6
PasakliMinikTanrica : 60.1 - 58.5

baslama tarihi : 29.03.10(pazartesi) - 1.hafta
sude_naz20 : 71.7 - 66.7 :hooray:
moonshine76 : 64.3 - 62.5
proton : 64.4 - 62
sangs : 55
saziye : 78
yaGmurluk : 65.8 - 63 - 64
ohcanimadeysin : 63
incilideniz : 90 - 86.3 - 88
b_sekerleme : 68
den_iss : 55
Belitim : 70 - 68
niltt : 57 - 54.4
serafita : 61.8
minevra : 67.8 - 64.5
zorlusevdali : 56 -
dramer : 70
yoyo : 66
asl35 : 78 - 75.8
kubrabarboros_canbey : 54
mkayra : 76
nazalyam : 60 - 58
cesurveguzel : 80
hbryrm : 79 - 76.3
zeliha86 : 86
emc : 89
yagmur9303 : 83 - 81.5
ilayda77 : 59.1 - 56.9
giz3mm : 81.5 - 78
herseyguzelolacak : 80.5 - 77.5
hammer : 71.5
meyvenull : 67 - 64
repellent : 59.5 - 57
kaderr : 62

baslama tarihi : 30.03.10(sali) - 1.hafta
ozlmm91 : 52
sena52 : 103 - 98.8
nuraksoy : 72 - 69

baslama tarihi : 31.03.10(carsamba) - 1.hafta
ozlemilker : 80.5 - 76.5
baslama tarihi : 01.04.10(persembe)
Kelebk : 50.3
baslama tarihi : 04.04.10(pazar)
baya : 76
cicibici - 68.4

baslama tarihi : 05.04.10(pazartesi)
chatlaxx : 51.2
nbusra : 58.4
ikraaa : 84
sinannuray : 73
nisan annesi : 68
musyas : 62.5
boncuklar : 67
anastasia : 89.8
solstice : 67.5
Panter : 67
zalimi : 85
inci mercan : 68
zazez : 68
krizalit.kristalin : 57.8
UyuyanGuzel : 51
mavili_2010 : 59
mhn : 59.3
beyaz toprak : 60
Ruuuu : 58
ssdemetss : 88
you_know : 65

LISTE YENILENMISTIR ARKADASLAR opuyorumnanaktan

haftaya bugun bu listede adımın karsısında 60 olsun allahım lütfen :kedi:

evet canım banada iş yerindekiler hep vermemiş gibisin belli olmuyo ZATEN SANA ZAYIFLIK YAKIŞMAZ:kızgın: biz seni böyle gördük hep falan bisürü sey diyorlar
deli oluyorum ya en azından sende hiç bişi demiyorlarmıs bence daha sanslısın kilo kime yakısmıski bana yakısıcak diğmi ama kötükedihüso hatırlayınca cok sinirlendim cok aman boşver kıskansın herkes bizi çıtır olcaz biz çatlıcaklar ozamn da :teytey: :teytey: :teytey:

kıskançlar ben senin yerinde olsam daha çok hırs yaparım sırf o gıcıklara inat... neymiş öyle görmüşmüş valla yalan...

aaa meyvenulll sen çankırıda mısın? bende çankırıda görev yapıyorum ama ilçesinde....

chatlaxx eline sağlık tatlım listemiz çok cici olmuş... valla ben bu hafta sonu annemdeyim o nedenle imkansız dikkat edeceğim ama..... çarşamba lapa perşembe sebze günü yapayım diyorum hafta sonu da kaçırmam ve önümüzdeki pzt başlarım diyorum bakalım... aslında verince kendine çekiyor diyet ilk başta yapmam diyordum ama yumurta günü hariç yaparım şimdi diyorum:))) benimki 4 günde 4 kilo olur:)))

begenmene sevindim bebeggim opuyorumnanaktan
ayyy yumurta gününüde yapsan 5 kilo giderdi ama senden kesin delikafadulden

X