5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

selam kızlar bugün sebze günüm salatalık ve domates yiyorum içim kurudu akşama börek yapıcam ama yemicem ne zor bir durum hafta sonu pantolonlarımda fark olacakmı merak ediyorum

evet canım dün başladım sebzelerle aramı iyi tutmaya çalışıyorum biraz önce üzerimi değiştirirken dayanamadım tartıldım iki kilo vermeme 300 gram kalmış ama ben değişiklik hissetmiyorum ya normalmi acabaCADIARZU

evet canım banada iş yerindekiler hep vermemiş gibisin belli olmuyo ZATEN SANA ZAYIFLIK YAKIŞMAZ:kızgın: biz seni böyle gördük hep falan bisürü sey diyorlar
deli oluyorum ya en azından sende hiç bişi demiyorlarmıs bence daha sanslısın kilo kime yakısmıski bana yakısıcak diğmi ama kötükedihüso hatırlayınca cok sinirlendim cok aman boşver kıskansın herkes bizi çıtır olcaz biz çatlıcaklar ozamn da :teytey: :teytey: :teytey:

:roflol: ne kiskanc insanlar var yaa
ozlemilker .!.:
chatlaxx canım ben 4 kg verdim toplamda sabahtan bildiremedim ama şimdi bildiriyorum 76.5 oldum... bu benim için mucize.........:lepi:
tebrikler tatlim :hooray: ekledim listeye opuyorumnanaktan
ozlemilker .!.:
bzenim merak ettiğim tek birşey var acaba 2. haftada da aynı kilo veriliyor mu? yapanlardan göreceğiz bakalım:))
sen yapmicak misin bu hafta?

sLmmm kızLarr bir aydır bakamıyordum bu gün bi qeLdim sizin mucize diyetle tanıştım...Yarın sabah annemle başlamaya karar verdik..ama benim bi sorunum var ben hayatta sebze yemem =( sebzenin alternatifi ne olabilir? yardımcı olursanız sevinirim... bu arada kilo verenleri kutluyorum =) süPersiniz =)))

evet canım dün başladım sebzelerle aramı iyi tutmaya çalışıyorum biraz önce üzerimi değiştirirken dayanamadım tartıldım iki kilo vermeme 300 gram kalmış ama ben değişiklik hissetmiyorum ya normalmi acabaCADIARZU

ben tartilmiyorum canim,ama hic bi degisiklik hissetmiyorum kendimde,insallah kaybettiklerimiz kas deildirreyvahedigeldismile,hem cuma gunu tartiliyoruz az kaldi mutlulugu yasamaya:eek:

sLmmm kızLarr bir aydır bakamıyordum bu gün bi qeLdim sizin mucize diyetle tanıştım...Yarın sabah annemle başlamaya karar verdik..ama benim bi sorunum var ben hayatta sebze yemem =( sebzenin alternatifi ne olabilir? yardımcı olursanız sevinirim... bu arada kilo verenleri kutluyorum =) süPersiniz =)))

cnm salatalik domates flndami yemiyosun???

Cok ilginc bir diyet yahu kaydirigubbakcemile3 akannehir

ilk defa boyle bir diyet gördüm..

kilo vermek isteyenlere bildiririm :1rolleyes:

kızlar destek veren herkese minnettarım a.s.
bir de kızlar yağ kas su oranını ölçtüren arkadaş varsa bizi aydınlatsın lütfen çok merak ediyorum
benim imkanım yok ölçümü yaptırmak için merakla bekliyorum CADIARZU

punf ikinci patatesimi yedim

hiçç sevmedim patatesi yağsız tuzsuz yeşilliksiz

ve 2.kez patates günü yapıyorum cuma da başlamıştım

gece bozmuştum daha diğer günleri görmek nasip olmadı

sinir oluyorum ya varya sebze meyve süt gününü

merak ediyorum et günümde sıcak tavuk haşlıcam

ocaktan aldığım gibi bitiremezsem yiyemem sonra

minik minik haşlıcam artık yada bir anda çok çok yicem

sebze olarak ne yemiyorsun canım

kabak patlıcan kereviz marul yeşillik

mantar biber domates salatalık

brokoli karnıbahar bamya

brüksel lahanası ebegümeci

enginar ıspanak pazı pırasa

semizotu taze fasulye

kabak yer elması hiçmi

bunların arasından yiyebileceğin yok

ben mesela bugun evde ne cesit sebzem varsa (mantar,bezelye,y.fasulye,domates,biber vs. salcali su ve baharat ekledim sarmisakta...suyunu cekince sahane bir yemek oldu..eger sewmiosan karalahana,turp,domates,salatalik,maydonoz,salatasi yapabilirsin...cig veya haslama,firinda farketmez ama yag ve tuz yokkcokacimcoook

ben mesela bugun evde ne cesit sebzem varsa (mantar,bezelye,y.fasulye,domates,biber vs. salcali su ve baharat ekledim sarmisakta...suyunu cekince sahane bir yemek oldu..eger sewmiosan karalahana,turp,domates,salatalik,maydonoz,salatasi yapabilirsin...cig veya haslama,firinda farketmez ama yag ve tuz yokkcokacimcoook

cnm incilideniz abla salca yasak demisti diye hatirliyorum :uhm:
ama yanlis hatirliyo olabilirim kafamçokkarıştı

kızlar ben salcanın yasak olduğunu sanıyordum salça yiyebiliyormuyuz CADIARZU

ben yarın daha güzel geçeceğine inanıyorum

patlıcan közlücem ezcem yeşillik kıycam limon da sıkcam

domates doğreyıp mantarı pişireceğim

salatalık yicem ara sıra da marul yapraklarını tek tek yıkar yediğim kadar yerim

marulu çok severim çünkü limonda iyi geliyo zaten zayıflamaya

X