5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

bugün patates gününde olan kıslar patates bende kabızlık yapmadı haberiniz olsun tam tersini yaptı benimle aynı durumda olan şanslılar var mı insan tuvalete gitti diye bu kadar mı sevinir:KK66:

bugün patates gününde olan kıslar patates bende kabızlık yapmadı haberiniz olsun tam tersini yaptı benimle aynı durumda olan şanslılar var mı insan tuvalete gitti diye bu kadar mı sevinir:KK66:

bende tırsmıstım peklık yapar dıye ama olmadı ck sukur yesılcay ıcıyorum yanında ondan da olbaılır cnm bu arada bugunku patatesım 3 cayım 2 oldu:)

anastasia bende yasamadim kabzlik sorununu sukur..

kizlarr mantarr protein gurubuna mi girioooo,ay ben turlumun icine bolca koymustum ,neyse olan oldukaydirigubbakcemile2

sabaha kadar wc yolundaydim ben ,cok su ve lahana suyu ictim ama dun gece asiri sekilde gidip geldimmkaydirigubbakcemile3
[/B

bende 2 bardak kuşburnu 1 barda biberiye 1,5 litre de su içtim şimdiye kadar patatesleri saymıyorum bu gün için tam 1 kg patatesim var hepsini yiyeceğim geceye kadar

ya kendimi sizin yanınızda çok obur görüyorum ben yaa :kedi:
çünkü herkes 2 patates 3 patates yedim diyor ben sayamadım çünkü haşlanmış patatesi çok seviyorum ve de yiyorum cokacimcoook
ha bu arada haftasonları çok yememe kararı aldım midem ekşimiş çünkü doğaldır 5 gün boyunca yağ yok tuz yok şeker yok haftasonu üçü birden girince midem neye uğradığını şaşırdı :eek:klava:
azzzzz özzzzzzz :kahve:

kızlar ben izmir de oturuyorum ve dokuz eylül üni.hastanesinde diyetisyene gidiyorum bana bir kitapçık verdi içinde diyet listem ki kalabalık bir liste önümüzdeki günlerde paylaşcam sizinle yemediğim için veremiyormuşum daha doğrusu gerektiği kadar gereken şeyden yemiyormuşum metabolizma hızım 1-5 arasıymış 4küsür benimki iyi yani baya bişey var kitapçıkta sebze değişimi meyve değişimi süt değişimi ekmek değişimi olarak ayrılmış daha da var yani mantara baktım sebze değişiminde yazıyor

çünkü herkes 2 patates 3 patates yedim diyor ben sayamadım çünkü haşlanmış patatesi çok seviyorum ve de yiyorum cokacimcoook
ha bu arada haftasonları çok yememe kararı aldım midem ekşimiş çünkü doğaldır 5 gün boyunca yağ yok tuz yok şeker yok haftasonu üçü birden girince midem neye uğradığını şaşırdı :eek:klava:

yaa sen bu hafta ödüllüydün tabi yicen kaydirigubbakcemile5
bikerelikten bisey olmaz opuyorumnanaktan
olsun kiz ye gecen haftada yemistin dimi bide üstüne 5 kilo verdin olumunekankayizsmile
ayhhh insallah bu sefer bende kupana ortak olurum kaydirigubbakcemile3

ben 7-8 tane pattiz yiyorum vallakaydirigubbakcemile3

çok anlamlı geldi bana şarkı helede bu diyetteyken yemekleri düşünürkeneyvahedigeldismile

X