5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

valla tartida hafta sonu nerdeyse hic kilo almadim sayilir :lepi:
motivasyonum o kadar yükseldiki, suan patatesime olan nefretim bile aklima gelmiyo sempatiksalakcinni
düsünün yani o kadar gaza geldim sempatiksalakcinni

4. patatesimi bitirim bende 1,5lt su ve bi bardak yeşil çay
şimdi yine yeşil çay içicem ve patates devam

valla tartida hafta sonu nerdeyse hic kilo almadim sayilir :lepi:
motivasyonum o kadar yükseldiki, suan patatesime olan nefretim bile aklima gelmiyo sempatiksalakcinni
düsünün yani o kadar gaza geldim sempatiksalakcinni

ne güsel hiç kilo almamıs olman :lepi: ben korkuyorum tartılmaya fakat zyıflamıssın dio her gören :teytey:

ne güsel hiç kilo almamıs olman :lepi: ben korkuyorum tartılmaya fakat zyıflamıssın dio her gören :teytey:

:dance::dance: valla bende korkuyodum tartilmaya ama iyiki tartilmisim valla kaydirigubbakcemile2
eee süper istee kaydirigubbakcemile2 sen kendinde bi fark göremiyo musun??
bende fark varr kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2 ama benden baska kimse anlamaz sempatiksalakcinni

kızlar mrb
benmde ilk günüm bugün
dün 4 tane ortaboy patates haşladım
her birini 3 e bölüp o şekilde haşladım
sabah yarım patates yedim
ara öğünlerimi hiç atlamam okuldada ara öğün yapamıcam için elma yedm 1 tane
öğlende yine yarım patatesi ezip baharatla karıştrdm
öle işteeee
acaba akşama domates marulla falan salata yapabilirmiyiz patatesle
yoksa düzmü yemek lazım

bende cok severim haslanmis patatesi ve de yerim patlayana kadar,bende saymadim dun kac tane yedigimi,coook yedimmcokacimcoook ..

kizlar mantarin sebze gurubuna girdigine sevindim hihoyyyt

:1rolleyes:
tabiki vücudumda cok fazla bi hafiflik hissediyorum kotlarda değil ama kumaşlarda da bollaşmalar..

lmaz: olmaz cnm patates gününde sadece ve sadece patates

bu gün sadece patates yememiz gerekiyo sen elmada yemişsin bence aksam hiç bozma artık.ben sağlık merkezine bile getirdim patatesimi bence okulada yediklerinden götürmelisin.

kızlar ben geçen hafta gerçekten iyi kilo verdim ve okulda 4 tane bayanız bana bir kişi bile zayıflamışsın demedi çünkü çekememezlik var hiç kimse birinin daha iyi,güzel olmasını istemiyor belki bu durumu yaşayan olmuştur aranızda sinir oluyorum ya okulda desteğim sıfır ama kk de 100de 100 :enbuyukkk:
:lepi:

boosver cnm öyleleri cok
sen biliyosunya zayifladigini o yeter kaydirigubbakcemile5

o zaman benm bu diyet sizinkine göre biras farklı olucak
yarın sebze günü ve ben yarın sabah 7.30 dan 15:00 e kadar okuldayım
sonrada 18:00 e kadarbi akrabanın kızına ders çalışmaya gidicem
bu süre zarfında kahvaltıyla duramıcama göre
ee okulada taze fasulye yemeği götüremiceme göre
bende biras sapmalar olucak
bakalım bnde böle denemiş olurum kaç kilo veriorum

evet canım banada iş yerindekiler hep vermemiş gibisin belli olmuyo ZATEN SANA ZAYIFLIK YAKIŞMAZ biz seni böyle gördük hep falan bisürü sey diyorlar
deli oluyorum ya en azından sende hiç bişi demiyorlarmıs bence daha sanslısın kilo kime yakısmıski bana yakısıcak diğmi ama kötükedihüso hatırlayınca cok sinirlendim cok aman boşver kıskansın herkes bizi çıtır olcaz biz çatlıcaklar ozamn da :teytey: :teytey: :teytey:

chatlaxx canım ben 4 kg verdim toplamda sabahtan bildiremedim ama şimdi bildiriyorum 76.5 oldum... bu benim için mucize.........:lepi:

bzenim merak ettiğim tek birşey var acaba 2. haftada da aynı kilo veriliyor mu? yapanlardan göreceğiz bakalım:))

belli etmiyorlar öyleleri,ama icleri gidiyordur...5 kilo farkedilmeyecek bisey diil yaniii..boswer sen onlari zayiflamana odaklan...hihoyyythihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…