5 dakika icinde cikan silik cizgi hamilelik mi?

zumra1438

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2024
43
4
22
Kızlar dogum kontrol hapini bıraktım adetim 10 gün felan gecikti ama doktorum normal bir iki hafta gecikir dedi bugün bi test yapayım dedim aklıma düştü erken gebelik testi yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı ama daha öncede böyle olmuştu negatif ti sonucum o yüzden heveslenmek istemiyorum da bu hapi bırakır bırakmaz hamile kalinir mi başınıza gelen varmi yardımcı olursanız sevinirim.

Eklentiler

• 20240910_145502.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 263
Yarın sabah ilk idrarla deneyin bence

Hemen kan ver bence en garantisi o insan bekleye bekleye daha çok telaş yapıyor

merhaba. ben yaklaşık adetime 10gün kala kasık ağrısı yaşadım sürekli hiç olmazdı şüphelendim ve dün kan tahlili yaptırdım 0.200 çıktı dün gece çok şiddetli ağrı yaşadım. şuan adetime 5gün var. bugünde erken gebelik testi aldım bu şekilde sonuç verdi. boşunamı kuruntu yapıyorum sizce dün olsaydı öyle düşük bir değer çıkmazdı. bugün niye böyle çıkıyor anlam veremiyorum

Kaç dakika içinde çıktı bu çizgi erken olduğu için varsa bile kanda gözükmüyor canim beklemende fayda var bikac gün sonra tekrar kan ver inşallah hamilesindir :)

Bide markası neydi testin

5 gün var adetime ama dünkü kan değeriyle 1günde böyle sonuç doğarmı bilmiyorum yaptığımdan 5dk sonra falan böyle oldu

5 gün var adetime ama dünkü kan değeriyle 1günde böyle sonuç doğarmı bilmiyorum yaptığımdan 5dk sonra falan böyle oldu
Eki Görüntüle 3480163
Olabilir beta hcg degeri dün negatif olup bir gün sonra pozitif olan bi arkadaşım vardı olabilir canım Bide adetin günü gelmemiş ya ondan öyle sonuç çıkmıştır yarın ilk idrarla tekrar yap istersen daha net belli olur cizgi
bizide haber et canım

Kızlar merhaba dün adet olmam gerekiyordu olmadım hemen test yaptım yapar yapmaz baktım hiç bişey çıkmadı ilerleyen zamanlarda baktım silik çizgi görüyorum siz benim gördüğümü görüyor musunuz 1.5 yıldır istiyoruz çok umutlandım

Eklentiler

• IMG_20240918_102115.jpg
    38,3 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_20240918_102109.jpg
    37,5 KB · Görüntüleme: 67
Soldakinde çok ince bi çizgi ben de gördüm, erken gebelik testin de varsa elinde testi bi daha tekrarlasan hassasiyeti daha yüksek olanla daha net gözükebilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…