5 aydır evlym

anlayamadığım için okumayı bıraktım arkadaşım düzgün yazar mısın?

kuzum senden önce başkasını mı seviyormuş acaba bir bilgin varmı ?
ayrıca ne oluyor da istemiyor ya daha 5 aylık evlisin sen istemiyorum desen yine anlayacağım ama buda yeni moda karısı gel diyor adam gitmiyor ayrıca dili de zehir gibi
şimdi aynı evdemisiniz onu anlamadım ?

" 2018 nisanda nisanlandim görücü usulü sonra agustos ilk hafta da evlendim.esim iken sadece görücü usulü tanıştım aylarca tanismak konuşmak olmadı birbirimizi gördük bir hafta geçti söz yaptık."

kusura bakmayın bile bile lades demişsiniz görücu usulununde bir adabı vardır konusmadan tanışmadan 1 haftada yangından mal gibi kaçırırsanız tanımadıgınız adamla evlenirseniz olacagı bu. ne bekliyordunuz ki.
Haklisiniz..

ne olursa olsun biraz sakin dur karşısında yuvam yıkılmasın istiyorsun anlıyorum fakat ona belli etme bu sefer birde nazıyla ugrasırsın böyle insanlar var alttan aldıkça bir havalanır .

kuzum senden önce başkasını mı seviyormuş acaba bir bilgin varmı ?
ayrıca ne oluyor da istemiyor ya daha 5 aylık evlisin sen istemiyorum desen yine anlayacağım ama buda yeni moda karısı gel diyor adam gitmiyor ayrıca dili de zehir gibi
şimdi aynı evdemisiniz onu anlamadım ?
aslinda yokmus benden oncesinde biri. Yasi 31 benim 22. Ve ayni evdeyiz.

İkinci kez okumaya teşebbüs ettim ama yine olmadı başaramadım gözlerim ağrıdı :KK33:

Görücü usülü evlenmişler
Düğün günü gerginlikler olmuş
Düğünden sonra aileler de gerilmiş damadın annesi ablası gelinin annesiyle kardeşini kovmuş
Gelin demiş bende gelirim
Annesi demiş gelme kız çıkmadın sanarlar
Tamam demiş kalmış
Adam demiş ben seni istemiyorum
Konu sahibi diyo cinsellik yaşayalım düzeliriz
Adam diyor ki noooooooo istemiyorum
Konu sahibi diyor ki doktora gidelim tedavi olalım
Adam diyor ki noo sex
Konu sahibi diyor ki boşanmak istemiyorum ne yapmalıyım
özetle böyle

Ben okuyamadım.
Biraz daha konuyu düzeltir misiniz lütfen?
İmla kurallarına uyarak en azından.

Çok karmaşık ve göz yoran bir şekilde yazmışsınız.

Ben okuyamadım.
Biraz daha konuyu düzeltir misiniz lütfen?
İmla kurallarına uyarak en azından.

Çok karmaşık ve göz yoran bir şekilde yazmışsınız.
bir arkadaş böyle özetlemiş._SinsireLLa_ dedi: ↑ Görücü usülü evlenmişler Düğün günü gerginlikler olmuş Düğünden sonra aileler de gerilmiş damadın annesi ablası gelinin annesiyle kardeşini kovmuş Gelin demiş bende gelirim Annesi demiş gelme kız çıkmadın sanarlar Tamam demiş kalmış Adam demiş ben seni istemiyorum Konu sahibi diyo cinsellik yaşayalım düzeliriz Adam diyor ki noooooooo istemiyorum Konu sahibi diyor ki doktora gidelim tedavi olalım Adam diyor ki noo sex Konu sahibi diyor ki boşanmak istemiyorum ne yapmalıyım

ama bu yilda gorucu usulu olursa boyle olur.

adam otuz yasindaymis, siz daha gencecik,
yas farkina da karsi degilim aslinda ama, bir sorun olabilecegini hic dusunmediniz mi?

tamam gorucu usulu bile olsa bir nisanlilik gecirip tanimak gerekir.

bosanin nesini cekeceksiniz bu evliligin.

Merhaba lütfen akim akşam üstündür derler. 5 ay oldu evlendim. 2018 nisanda nisanlandim görücü usulü sonra agustos ilk hafta da evlendim.esim iken sadece görücü usulü tanıştım aylarca tanismak konuşmak olmadı birbirimizi gördük bir hafta geçti söz yaptık. Sessiz sakin pek konuşkan olmayan biriydi.Dugun günü ben kuaför de epey bekledim esim ve ailesi gecikti beni almakta çok üzüldüm ve kizdim onun bekar ablası var .sonra kardeşime dedim ki neden kamyon bak ne kadar üzgünüm. bugün dugun gunum sonra benm yzmdeb kardeşim ablasına kizdi. Ondan sora cekim oldu gelin çıkarma vs. Düğün oldu.kix gidip ailesini dolduruşa getrns aile bana ve aileme cephe aldi. Daha sonra annem ve kardesin bana tatli aalip eve geldiler babam da dunurlerini de ara birbinzi gorun dedi. Sonra eşimin annesi ve evli ablasi geldi . annemle tartislar sebep ise bizim onlara hazirladgmz bohçalari begenmemeleri imis aslinda kizin gazına gelmismerdj sonra annem ve kardesimi aglatp evden kovdular bende durmam gelrm dedim annem gelme eger gelirsen sgelgek vaeoateksix oldurmekdurnadiddurnadiegelmiyorgeceb ana kiz değildi falan diye iftara atarlar dedi. Gtmedm . zaten evinizde ilk kavga olmuştu. Esim ile bizde arasında tartstk sebep ise hep aile konualriydi haliyle onun ailesi suclu olsa da olmasa da hep o onlari tuttu bende kendi ailemi. Bu arada bizim cinsel ilişki durumumuz hic yok yani adam. beni arzualmiyor . ben konuyu acmadikca eger kavgalı degilsek opusme dokunma falan oluyor . sanki sevgiliyiz de evli değiliz . benimle cinsel iliskiye grne talebi olmuyor. Aslinda sık sık girsek cinsel ilişkiye bekide. bu kavgalarımz daha çabuk sönüp gider. Ve esim beni asla kiskanmiyor. Kesiikle beni bir baskazi ile bassa dahi bence ses etmez . ben anlamıyorum. Ona çocuk konusunu acinca sakin açma bu konuyu diyor. Ayrica gecen gün ailesine gitmis zaten evler yajin ve o hep gider gelir onlara .bensiz gider genelde. Ona demislerki neden gelmiyor gitmiyor biz naptik ona diye acıklı konsmuslar bende beni savunsaydin neden beni korumadin dedim . sora kavga ettik . su siralar birseyelre vurma kirma eğiliminde dedi ki seni istmyom falan bende üzüldüm agladm gidip babana soykicem senin yaptıklarını dedim sonra cktm saat aksam 9 on gibi. Hc demiyor çıkma falan peşinden de gelmedi. Yolda annem aradi nerdesin npyon diye anlattim durumu gtme dedi onlar yasli kalp krizi geçirir ve olaylara dahil olurlar ise hep dahil olacaklar falan dedi. Onu aradi defalarca mesaj atti esim dönmedi geri sonra açmış tlf kızının canı sıkıldı biraz hava almaya ckti demis. Annem de bu saate eşini nasil sokağa ylnz ckarirsn dems geldi falan ben hala aglyodum . anneme ablasının geven gün bana nankör dediğini babasının ise ilk günler bana koylu dediğini söyledim. Annem üzüldü ve kızdı bu arada saatkerce onunla guzelce konustu esim ise olmuyor mutlu drglz ne olacaksa olsun falan. diye konsyodu. Annem benimde ona soylediklerimden sonra tlf ona verdi ddedi ve kzm kocasi baban veya bekar ablan degk dedi sahip cik onu sana emanet ettik dedi esim hala kendini nazar ckyodu annemde kimse sana kz vermyodu biz verdik. duzgun bi aile gül gibi bir kız ile tanstn senin ailen bizi kovdu baban kavatlarin memleketinden annenin suyu ise hrszlardan falan dedi. Annemi suclamyin ben onun ilk ccguyum ve agkadgni gorunce kocamin böyle umursamaz olduğunu görünce deliye döndü bunlari soyledi. Sorna esim bana dusman oldu. Ailesi ise arayo sormadi genelde ararkadi gider glrdm .sonra bi gun ben gittim ablasi dedi braz Dertleşelim mi diye bende biz.bi aileyz gelip gtmeme konuma tklmayn ha dert ise size gelir gderum konuyu kapatin falan sonra klktm eve gekdimm annem de eşine yemek yao gec oldu gec gttn evine dedi sonra kürtçe anneme ablasi onun huyu sessizlik fakandir diye anlatım.o da geldi dinledim . tlf kapattm gttn esimimin yabjna esim ddediki yeter ailemi kotlyon haklarında knsyon yemi. ettin de dinlemedi.soena daha da anneme ve bana düşman oldu bu evliliği kafamda btrdim istnyim dedi seni. gecen gün eve gitmiş ablası onu sktrms oda esim size gülüyor aslinda iki yüzlü sizi sevmyo nefret edyo annesi beni aradi aileme kufur etti demiş. Bnde o gün abaksini aradim kahvaltiya ertesi gün cagrcktm baktm agkyo kardesim kendini öldürmek istediğini falan soyekdi dedi. Sonra kiz cjti bana geldi bende onun kardesinin beni evden kovdgnu elini ayağını bir yerlere. vurduğunu söyledim. Kiz da eski konuları acmayin o da sınırlı üstüne varma gecer dedi. Neyse onunla da evli abla knssun dedi. Gakiba konuşmamışlar daha ailesi bugün geldi . bu arada onlardan nefret ettigim dsnyolar bence cnku olayi anlattigi ablasi susskundu hc knsmyodu bnle. Aslinda nefret etmyim kim.kötülük yaparsa karsiligini bulur diyom icimden. Eşime ise gel
doktora gidelim belki sorun vardır dedim . oda dedi kavgalar beni isteksiz yaptı.dedi ama sen kavga ommayinca da istmyin dedim .dedi bnmde ihtyclarm var dedin git nasil karslyisan kkarşıla dedi. Sonra cok ayıp bana ne muamelesi yaoyon dedim dedi ozur dilerim. Dedim bağlanmış misin nede istnyin cinsel iliski sonra dedi gel odaya gdelm falan .cok zor durumdayim ben istmyo.evlikikten bnldginj bni artik istemdgini hayallerinin böyle olmadgni soyluyor lutfen yardim edin ablaları kardeşlerim yuvan yıkılsn isteemyorum.

Hiç birşey anlamadım ben bu yazıdan.. okuyup anlayabilen varsa tercüme edebilir mi

Görücü usülü evlenmişler
Düğün günü gerginlikler olmuş
Düğünden sonra aileler de gerilmiş damadın annesi ablası gelinin annesiyle kardeşini kovmuş
Gelin demiş bende gelirim
Annesi demiş gelme kız çıkmadın sanarlar
Tamam demiş kalmış
Adam demiş ben seni istemiyorum
Konu sahibi diyo cinsellik yaşayalım düzeliriz
Adam diyor ki noooooooo istemiyorum
Konu sahibi diyor ki doktora gidelim tedavi olalım
Adam diyor ki noo sex
Konu sahibi diyor ki boşanmak istemiyorum ne yapmalıyım

Şu kısmı nasıl anladın ya bravo. İki saat annesi ne demiş diye anlamaya çalıştım sonra pes ettim.

X