5+3 hamilelik kesenin aşağıda olması

merisuu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2024
89
47
Lütfen cevp verin. 5+3teyim dün doktor kontrolum vardı doktor bulamadı önce, bi önceki hafta vardı Allah Allah falan dedi bakarken ben de korktum sonra buldu aşağıdaymış lugesro iğne verdi zaten progestan kullanıyorum + folik asit. haftada bir kez vurulmak üzere verdi iğneyi, sancılarım çok ama kanamam yok. sancılarda progestan ve iğneyle azaldı sadece kramplarım var ara ara. zor bi gebelik olacak olsun ama bebeğimi kaybetme düşüncesi beni korkutuyor.. başına gelen var mı ? kese aşağıdaysa muhakkak düşükle mi sonuçlanır ?

Güncel durumunuz nedir umarım her şey yolundadırr

merhabaaa her şey yolunda bebeğim yukarı çıkmış aşağıda değil, kalp atışları çok güzel haftasında ilerliyor sağlıkla.. sormuştunuz dün gittim güncelleyeyim :)
Aaa çok sevindimm darısı başıma bizde kalp atışı daha duymadık şuan 6.haftadayım pazar gidicem umarım 6+3te duyarım inşallah kalp atışını

7+1 dim duyuldu :) son gidişimde baya minik ve aşağıdaydı cok moralsizdim randevu gününü iple çekiyordum :) innşallah siz de bebişinizin minik kalbini duyarsınız. sağlıkla kucagınıza alırsınız umarım

İnşallaahh nasıl bi histi kalp atışını duymakkk

İnşallaahh nasıl bi histi kalp atışını duymakkk
yani tarifsiz bişi bence ben zaten duygusalım + hormonlar ağladım yani :) başta duyulmadı makinenin sesinden doktor şimdi duyulur gözle de görülüyor kalbinin attığı artık dedi. ve duyuldu yani o anı anlatamam sanırım, bakalım siz ne hissedeceksiniz

Bakaalıım sabırsızlanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…