4d Ultrason Süreci

herseygizlisakli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2015
60
19
37
Herkese iyi hafta sonları. 1 ay sonra detaylı ultrasona gireceğin. Daha doğrusu arayıp randevu alacağım, 60 dk sürüyormuş. Daha önce yaptıran arkdaşlar, 60 dk yatırıp inceleme mi yapılıyor süreç nasıl acaba?

Tamamiyle bebişin göstermesine bağlı. Gittiğimizde çok şükür uyanıktı ve hareketliydi o yüzden her yerini tamamen inceleyebildi. Max 20 dk sürdü bizimki. Hatta 5 6 dakikası iş bitmiş olmasına rağmen doktorumun jestiyle güzel poz yakalaması Ama girerken bizi asistan uyarmıştı aşağıdan şekerli bir şey alın , idrara çıkmış olun ve 5-10 dk yürüyüşten sonra gelin diye. Göstermezse yarın sabah bidaha çağırcam demişti mesela. Bebeğin nazına bağlı bu süreç anladığım kadarıyla

askim 60 dk sürmedi benimki. ilk girdim bebişin sırtı dönüktü. sadece beynine bakabildi o da 10 dk belki sürmüstür. sonra bana bir seyler ye, yürü biraz yarım saat somra tekrar gel dedi. vişne suyu içip merdiven çıktım. o ara zaten hareketlerini hissettim. içeri girdik bebek yüzünü dönmüştü. 20-30 dk sürdü bu defa her organına tek tek baktı. galiba 10 kez falan ayaklarıno gösterdi hatta esimle hala doktorun taklidiniz yapıyoruz iki de bir “bak ayakları gördün mü?” diyip durdu kalbine, beynine ve ayaklarına?? çok çok detaylı baktı. defalarca dönüp dönüp baktı. sonlara doğru sıkıldım biraz. bir de doktorum yüzünü net görebilmek için 2 kez karnımın sağ tarafına bastırdı ve çok acıdı. ortalama 30-40 dk sürüyor herkesin. bu süre de full ultrasonda geciyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…