4444 Salâti Tefriciye yardımı :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hhdgf

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2020
49
10
34
Arkadaşlar iyi akşamlar. Hayırlı bir hacetim için ( çocuğumun babasıyla ailemin gönlü olarak yeniden yuva kurabilmek için ) 4444 Salati Tefriciye okumama yardım eder misin ? Kimin duası kabul olur bilinmez. Şimdiden yardım eden herkesten Allah razı olsun gönlünüzden geçen her şey hakkınızda hayırlı olsun inşallah. İsmim Tuğba.

Başladınız mı acaba? Ben yardım ederim başlarsanız eğer

10 tane okuyabildim fırsat buldukça okur yazarım Allah kabul etsin inşallah

Merhaba bende yardımcı olmak isterim ne okuyacağız acaba detaylı yazarmısınız
Benimde tuzum olsun isterim insallah kabul olur

Allah razı olsun sizden de. İsmim Tuğba. Ailemin gönül rızası olarak yeniden yuvamı kurmak eski eşimle. O nedenle aşağıdaki Salâti Tefriciye yi 4444 e tamamlamaya çalışıyorum. Kaç tane okursaniz . Allah şimdiden razı olsun sizin de gönlünuzde olan ne varsa hayırlısi ile olsun inşallah.

Kusura bakmayın normalde çok dua ederim ama bunu ilk defa duyuyorum bir günde mi okumamız gerekiyor belirli bir süresi var mi elimden geldiğince okurum

Allahumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ-seyyidina Muhammedin ellezi tenhallü bihi’l ‘ukadu ve tenfericu bihi’l-kürabu ve tukdâ bihi’l-havâicu ve tünâlü bihi’r-rağâibu ve husnu’l-havâtimi ve yusteska’l-ğamâmu bi-vechihi’l-kerîmi ve ‘alâ âlihi ve sahbihi fî-külli lemhatin ve nefesin bi-‘adedi külli ma’lûmin lek."

Yaaa açıkçası yardım etmeyi çok isterdim ama ya hayirsızsa . Ya dönmemesi daha iyiyse ? Ben de geri donsun diye çok dualar ettim bakara süreleri okudum ama şimdi iyi ki duam kabul olmamış diyorum. Üzgünüm o yüzden yardımcı olamıyorum

10 tane okuyabildim fırsat buldukça okur yazarım Allah kabul etsin inşallah
Allah razi olsun. Sizinde gönlünuzde ne varsa hayırlısıyla olsun
Kusura bakmayın normalde çok dua ederim ama bunu ilk defa duyuyorum bir günde mi okumamız gerekiyor belirli bir süresi var mi elimden geldiğince okurum
Estağfurullah. 3 günde tamamlanmasi gerektiğini söylüyorlar. Şimdiden Allah razı olsun

Neyin hayırlı neyin hayırsız olacağını bilemeyizki o zaman hiç dua etmeyelim gerçi her zaman hayırlısını istemek lazım o da doğru
Ama ben bu arkadasımızın ne dileği varsa içimden geldi okuyacağım
Kalbinizdeki ömrünüzde olsun

Çok teşekkür ederim yine de
Allah razı olsun. Ben doğru mu yaparım bilmem ama hep Allah'ım sen gonlumdekini hakkımda hayırlı et derim. . Çok teşekkür ederim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…