4444 Salat-ı Tefriciye(listeli)

Didem'in abisinin duası sebat gösterebileceği bir iş ve ömür boyu mutlu yaşayabileceği bir eş

1. telasememuresi

2. newplanet

📌3. muhursuzpusula muhursuzpusula

📌4. yellowkaya

5. Hanimhanmck

6. kunfeyekun__ kunfeyekun__

7. Didem

💰8. Abisi

9. Ablası

10. hersey_dua_ile hersey_dua_ile

11. Samara96

12. Singil

13. Gulcan2904

14. aypare ackerman aypare ackerman

15. sadehayatt06 sadehayatt06

16. Amarylliss

17. _Gulnihal_

18. Mintimint

19. Kara_gozlum Kara_gozlum

20. Reengarenk

21. Karagullu Karagullu

22. [ hasbeee

23. newplanet 2

24. [] ciceklibocekli111
Didem'in ağbisine okudum Rabbim kabul eylesin

Allah razı olsun kızlar teşekkür edrim dün de yardım aldım ben kendim okuyayım hakka girmiş gibi olmak istemem ben okurum bu gece bitiririm
canım yaa başın sağolsun cok üzüldüm Allah mekanını cennet eylesin. Senin yarınki i ben okuyayım hiç girmesen de olur tamam mı ben direk 202 okuyayım didemin abisi için
canım üzdüm sizi... hakkınızı helal edin... içim acıyordu...yazdım bir an sayfaya
canım yaa okudum yazdıklarını Allah ne dilerse o olur bugün Hz Meryem dizisini izlemeye basladım annesi onu kaç yasına gelmiş doğuruyor sasıyorlar nasıl cocuğu oldu diye Rabbim verir katından sana da inşallah. Ha birde ne zaman içinden ne gelirse yaz dök içini eminim normal hayatta herkesle paylaşamazsın anlatamazsın bari burda rahatla birbirimizi anlar destek oluruz dualarımıza katarız

Ya yaşa takmışsın benim bi arkadaşım var o da 40lı yaşlardaydı, hatta FETTAH okuyarak evlendirdik, evlenemem bu yaştan sonra diyordu, şükür evlendirdik Fettah hatminden 5-6 ay sonra ya da 1 yıl yanlış olmasın ama duasıyla bire-bir aynı kişiyi gönderdi Allah, duasını ben yazdım kafamdan 😊😊ardından hemen çocukları oldu 78'li arkadaşım ve bebekleri daha 5-6 aylık. Şu blokajlarını kaldır ve Allah'a güven Sana bıraktım de :KK19: :KK19: :KK19:
Kiz bizede ver söyle sır dualar :KK74:

Sizlerle de paylaşmak istedim. Yaklaşık 2 haftadır sevdiğim insanla onun normalde de var olan bazı psikolojik sorunları sebebiyle görüşmemeye başladık (bunu karantina sürecinde daha fazla yaşadığı için ikinci kez yaşıyoruz ancak hep 1-2 haftaya kalmadan eski halimize dönmeye çalışıyorduk). Geçen hafta salı günü itibariyle de tek başına 4444 salat-ı tefriciye ye başladım yeniden eskisi gibi olalım ve o bu sorunlarından kurtulabilsin diye. Aradan bir kaç gün geçti okumaya devam ediyordum ki ufak ufak 2 günde bir bana 1 2 cümle bile olsa bişiler yazmaya başladı. Ancak gel gelelim ki son 3 gündür hiç iletişim kurmadık ve ben gittikçe psikolojik olarak daha da kötü olmaya başladım. En çokta elimden hiç birşey gelmemesinden ötürü. O an bi ara "ya bu kadar dua ediyorum ama neden olmuyor" gibi bir düşünceye kapılmak üzereydim hatta canım okumak bile istemiyordu ki "hayır herşeyden önce Rabbine söz verdin bitireceksin hatta en geç cuma günü bitireceğim diye söz verdin kendine de bak cuma bitti hadi" dedim ve bugün sabaha kadar uyumadım. Son kalan tefriciyelerimi de okudum ve 11 günde bitirmiş oldum.

Rabbim ne olur dualarımı kabul eyle :dua::dua::dua:

canım yaa başın sağolsun cok üzüldüm Allah mekanını cennet eylesin. Senin yarınki i ben okuyayım hiç girmesen de olur tamam mı ben direk 202 okuyayım didemin abisi için
canım yaa okudum yazdıklarını Allah ne dilerse o olur bugün Hz Meryem dizisini izlemeye basladım annesi onu kaç yasına gelmiş doğuruyor sasıyorlar nasıl cocuğu oldu diye Rabbim verir katından sana da inşallah. Ha birde ne zaman içinden ne gelirse yaz dök içini eminim normal hayatta herkesle paylaşamazsın anlatamazsın bari burda rahatla birbirimizi anlar destek oluruz dualarımıza katarız
Allah razı olsun canım benim

Didem'in abisinin duası sebat gösterebileceği bir iş ve ömür boyu mutlu yaşayabileceği bir eş

1. telasememuresi

2. newplanet

📌3. muhursuzpusula muhursuzpusula

📌4. yellowkaya

5. Hanimhanmck

6. kunfeyekun__ kunfeyekun__

7. Didem

💰8. Abisi

9. Ablası

10. hersey_dua_ile hersey_dua_ile

11. Samara96

12. Singil

13. Gulcan2904

14. aypare ackerman aypare ackerman

15. sadehayatt06 sadehayatt06

16. Amarylliss

17. _Gulnihal_

18. Mintimint

19. Kara_gozlum Kara_gozlum

20. Reengarenk

21. Karagullu Karagullu

22. [ hasbeee

23. newplanet 2

24. [] ciceklibocekli111
Beni unuttun 😣 @newplanet

bugün bununla ilgili yazı yazacaktım.Ya Allah seni korumak için kabul etmiyorsa? Ya sevgilin, evleneceğin kişi sana zarar verecekse, ya çocuğun yetersizliği olan, engelli bir çocuk olursa? Sizler için süreç mi önemli yoksa onu elde etmek mi yani sonuç mu?Yani dövse, cinsel istismara kalkışsa, aç açık bıraksa, senin kazandığın paraya el koysa vs. yine de o mu olsun?
Çocuğun senin bedenindeki vitamin minerallerden beslenip oluşacak gelişecek. Yetersizlikten engelli ya da yetersiz doğdu. Çocuğun oldu sonuç olarak, duan kabul oldu!!!Peki o çocuk için hayat nasıl olacak? Emin ol çok zor😔ki yetersizliği olan bir çocuğun annesi olmak da kolay değil. Dua ederken tam edin.Ettiğiniz duadan başka ihtimal yokmuş gibi davranmayın.Sözüm tek sana değil hepinize.''Allah'ım ömür boyu ağız tadıyla yaşayabileceğim, ömür boyu mutlu yaşayabileceğim bir eş '' ''Allah'ım hayırlı yollardan sağlıklı bir evlat nasip et '' deyin.Dünyanın binbir türlü hali var Allah korusun tecavüz sonucu hamile kalan var😔Kabul olmuyorsa vardır bir bildiği sadece dua etmeye devam et. Ya bu dünya o kadar pis ki çocuğuna tecavüz eden çocuğunu sakat bırakan öldüren insanlar var.Normal şeyler değil ama onlar da cinnet anında yapıyorlardır muhtemelen 🤷🏻‍♀️Mesela işiniz geliriniz yok evlat için dua ediyorsunuz?? O çocuk neyle yaşayacak? Yetişkinlerin sağlıksız düşüncelerini çocuk anlayışla karşılamak zorunda değil. Mecbur bırakamazsın. Eşimle geçinemiyoruz çok kavga ediyoruz çocuk evliliği kurtarır; yok öyle bir şey!!!Çocuğa neden böyle bir misyon yüklüyorsun? İki yetişkin kafasını kullanamayıp hastalıklı düşüncelerinden ötürü kavga etsin çocuk da bunları anlayışla karşılasın😠😠😠😠yok öyle bir dünya.Çocuğa sevgi dolu bir dünya kuracaksın ve yaşamını teminat altına alacaksın, yapacaksın! Olmadı mı; evlat edin.Birsürü sıcak yuva bekleyen çocuk var. Kaç komşum evlat edindikten sonra hamile kaldı.Olmazsa da olmasın karnından çıkmak zorunda mı? Annelikse annelik yap işte bir öksüze yetime🤷🏻‍♀️

Sizlerle de paylaşmak istedim. Yaklaşık 2 haftadır sevdiğim insanla onun normalde de var olan bazı psikolojik sorunları sebebiyle görüşmemeye başladık (bunu karantina sürecinde daha fazla yaşadığı için ikinci kez yaşıyoruz ancak hep 1-2 haftaya kalmadan eski halimize dönmeye çalışıyorduk). Geçen hafta salı günü itibariyle de tek başına 4444 salat-ı tefriciye ye başladım yeniden eskisi gibi olalım ve o bu sorunlarından kurtulabilsin diye. Aradan bir kaç gün geçti okumaya devam ediyordum ki ufak ufak 2 günde bir bana 1 2 cümle bile olsa bişiler yazmaya başladı. Ancak gel gelelim ki son 3 gündür hiç iletişim kurmadık ve ben gittikçe psikolojik olarak daha da kötü olmaya başladım. En çokta elimden hiç birşey gelmemesinden ötürü. O an bi ara "ya bu kadar dua ediyorum ama neden olmuyor" gibi bir düşünceye kapılmak üzereydim hatta canım okumak bile istemiyordu ki "hayır herşeyden önce Rabbine söz verdin bitireceksin hatta en geç cuma günü bitireceğim diye söz verdin kendine de bak cuma bitti hadi" dedim ve bugün sabaha kadar uyumadım. Son kalan tefriciyelerimi de okudum ve 11 günde bitirmiş oldum.

Rabbim ne olur dualarımı kabul eyle :dua::dua::dua:
Allah kabul etsin 4444 okuğun tefriciye mi canım

Rabbim hayirlisiyla hayırlı şekilde nasip etsin ne diyim canım benim... Allah razı olsun canım benim

X