4444 Salat-ı Tefriciye(listeli)

Sen ne güzel insansın canim benim ya gözlerim doldu
Hepiniz çok iyisiniz çok güzelsiniz kızlar iyiki varsınız aile gibi olduk burda. Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hepimizin
Meleğim benim :KK19: :KK19: sen burayı düşünme, kendini iyi hissedince dönersin❤

kızlar saat 21.00a kadar herkes bitirecek. Grupta çoğu evli. Şükür namazı kılmak için kadınlar af edersiniz ama kocasının yanından, yataktan kalkmak zorunda kalmasın. Kaş yapayım derken göz çıkartmayalım. Kiminin eşi hoş görülü kiminin değil. Bu yüzden kimseyi mahçup etme hakkımız yok.

kızlar saat 21.00a kadar herkes bitirecek. Grupta çoğu evli. Şükür namazı kılmak için kadınlar af edersiniz ama kocasının yanından, yataktan kalkmak zorunda kalmasın. Kaş yapayım derken göz çıkartmayalım. Kiminin eşi hoş görülü kiminin değil. Bu yüzden kimseyi mahçup etme hakkımız yok.
Ya ben anlamadım şükür namazı mı kılacağız :KK64:

Didem'in abisinin duası sebat gösterebileceği bir iş ve ömür boyu mutlu yaşayabileceği bir eş

1. telasememuresi

2. newplanet

📌3. muhursuzpusula

📌4. yellowkaya

5. H Hanimhanmck

6. kunfeyekun__ kunfeyekun__

7. Didem

💰8. Abisi

9. Ablası

10. Sensual_in_love

11. Samara96

12. Singil

13. Gulcan2904

14. aypare ackerman aypare ackerman

15. sadehayatt06

16. Amarylliss

17. _Gulnihal_

18. Mintimint Mintimint

19. Kara_gozlum

20. Reengarenk

21. Karagullu Karagullu

22. [ hasbeee hasbeee

23. newplanet 2

24. [] ciceklibocekli111
humanbeings humanbeings

Canlar bugün doktora gittim.. hormon değerlerim çok yüksek.. ve doktor bana menapoz dan bahsetti.. bebek sayfasını kapat dedi. ya donasyon yada evlatlık al dedi... adetimin bittiği 23. gün... Fsh 38. 81....LH 46.62...karından baktı kist yok dedi.. E2 5 progesteron 0.09 ... bu değerlerle menopoz dedi.. eşime bir bebek veremedim.... ağlamaktan iş yapamıyorum

Rabbim mucizesini göstersin canım. O ol desin olur.Ümidini sakın kesme. Bu aralar çok duygusalım benide burada ağlattın

Didem'in abisinin duası sebat gösterebileceği bir iş ve ömür boyu mutlu yaşayabileceği bir eş

1. telasememuresi

2. newplanet

📌3. muhursuzpusula

📌4. yellowkaya

5. H Hanimhanmck

6. kunfeyekun__ kunfeyekun__

7. Didem

💰8. Abisi

9. Ablası

10. Sensual_in_love

11. Samara96

12. Singil