4444 Salat-ı Tefriciye(listeli)

Yakın zamanlarda içimden dua ettim Allahım kalbinde senin sevgin,korkun olan bana seni hatırlatan arkadaş nasip et diye bir birimizi şahsen bilmesekte aralarımızda mesafeler olsa da bir sürü arkadaş edindim. Bir birimizin kahvesine koşup içtikten sonra kuyu kazan değil de birbirimizin duasına koşup beraber üzülüp, sevinen. Bu en güzeli❤❤❤❤

Yakın zamanlarda içimden dua ettim Allahım kalbinde senin sevgin,korkun olan bana seni hatırlatan arkadaş nasip et diye bir birimizi şahsen bilmesekte aralarımızda mesafeler olsa da bir sürü arkadaş edindim. Bir birimizin kahvesine koşup içtikten sonra kuyu kazan değil de birbirimizin duasına koşup beraber üzülüp, sevinen. Bu en güzeli❤❤❤❤
Ayy çok etkilendim okurken :KK19: :KK19: belki de senin duan bizleri bir araya getirdi🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤❤❤

Sizlerle de paylaşmak istedim. Yaklaşık 2 haftadır sevdiğim insanla onun normalde de var olan bazı psikolojik sorunları sebebiyle görüşmemeye başladık (bunu karantina sürecinde daha fazla yaşadığı için ikinci kez yaşıyoruz ancak hep 1-2 haftaya kalmadan eski halimize dönmeye çalışıyorduk). Geçen hafta salı günü itibariyle de tek başına 4444 salat-ı tefriciye ye başladım yeniden eskisi gibi olalım ve o bu sorunlarından kurtulabilsin diye. Aradan bir kaç gün geçti okumaya devam ediyordum ki ufak ufak 2 günde bir bana 1 2 cümle bile olsa bişiler yazmaya başladı. Ancak gel gelelim ki son 3 gündür hiç iletişim kurmadık ve ben gittikçe psikolojik olarak daha da kötü olmaya başladım. En çokta elimden hiç birşey gelmemesinden ötürü. O an bi ara "ya bu kadar dua ediyorum ama neden olmuyor" gibi bir düşünceye kapılmak üzereydim hatta canım okumak bile istemiyordu ki "hayır herşeyden önce Rabbine söz verdin bitireceksin hatta en geç cuma günü bitireceğim diye söz verdin kendine de bak cuma bitti hadi" dedim ve bugün sabaha kadar uyumadım. Son kalan tefriciyelerimi de okudum ve 11 günde bitirmiş oldum.

Rabbim ne olur dualarımı kabul eyle :dua::dua::dua:
Rabbim o kisi hakkinda hayirliysa sana geri dondursun, deilse uzak eylesin. Belkide duan kabul oldu ondan "çıt cikmio sevgilinden". bide oyle dusun

Didem'in abisinin duası sebat gösterebileceği bir iş ve ömür boyu mutlu yaşayabileceği bir eş

1. telasememuresi telasememuresi

2. newplanet

📌3. muhursuzpusula muhursuzpusula

📌4. yellowkaya yellowkaya

5. Hanimhanmck

6. dilhun80

7. Didem

💰8. Abisi

9. Ablası

10. Sensual_in_love

11. Samara96 Samara96

12. Singil

13. Gulcan2904

14. aypare-

15. sadehayatt06

16. Amarylliss Amarylliss

17. Jawlensky Jawlensky

18. Mintimint Mintimint

19. Kara_gozlum Kara_gozlum

20. Reengarenk Reengarenk

21. Karagullu

22. [ hasbeee

23. newplanet 2

24. [] K Kirazxyz
Didemin abisine okudum Rabbim kabul etsin

bugün bununla ilgili yazı yazacaktım.Ya Allah seni korumak için kabul etmiyorsa? Ya sevgilin, evleneceğin kişi sana zarar verecekse, ya çocuğun yetersizliği olan, engelli bir çocuk olursa? Sizler için süreç mi önemli yoksa onu elde etmek mi yani sonuç mu?Yani dövse, cinsel istismara kalkışsa, aç açık bıraksa, senin kazandığın paraya el koysa vs. yine de o mu olsun?
Çocuğun senin bedenindeki vitamin minerallerden beslenip oluşacak gelişecek. Yetersizlikten engelli ya da yetersiz doğdu. Çocuğun oldu sonuç olarak, duan kabul oldu!!!Peki o çocuk için hayat nasıl olacak? Emin ol çok zor😔ki yetersizliği olan bir çocuğun annesi olmak da kolay değil. Dua ederken tam edin.Ettiğiniz duadan başka ihtimal yokmuş gibi davranmayın.Sözüm tek sana değil hepinize.''Allah'ım ömür boyu ağız tadıyla yaşayabileceğim, ömür boyu mutlu yaşayabileceğim bir eş '' ''Allah'ım hayırlı yollardan sağlıklı bir evlat nasip et '' deyin.Dünyanın binbir türlü hali var Allah korusun tecavüz sonucu hamile kalan var😔Kabul olmuyorsa vardır bir bildiği sadece dua etmeye devam et. Ya bu dünya o kadar pis ki çocuğuna tecavüz eden çocuğunu sakat bırakan öldüren insanlar var.Normal şeyler değil ama onlar da cinnet anında yapıyorlardır muhtemelen 🤷🏻‍♀️Mesela işiniz geliriniz yok evlat için dua ediyorsunuz?? O çocuk neyle yaşayacak? Yetişkinlerin sağlıksız düşüncelerini çocuk anlayışla karşılamak zorunda değil. Mecbur bırakamazsın. Eşimle geçinemiyoruz çok kavga ediyoruz çocuk evliliği kurtarır; yok öyle bir şey!!!Çocuğa neden böyle bir misyon yüklüyorsun? İki yetişkin kafasını kullanamayıp hastalıklı düşüncelerinden ötürü kavga etsin çocuk da bunları anlayışla karşılasın😠😠😠😠yok öyle bir dünya.Çocuğa sevgi dolu bir dünya kuracaksın ve yaşamını teminat altına alacaksın, yapacaksın! Olmadı mı; evlat edin.Birsürü sıcak yuva bekleyen çocuk var. Kaç komşum evlat edindikten sonra hamile kaldı.Olmazsa da olmasın karnından çıkmak zorunda mı? Annelikse annelik yap işte bir öksüze yetime🤷🏻‍♀️
Gercekten dogru canim biz istemeyi bilmiyoruz biyerde duymustum annemde hep der bana "kulum istedimde verdin deme istemeyi bilmedin bari yalan soyleme" yani bilseydik istemeyi düşünerek isterdik dua olsun diye degil

Canlar bugün doktora gittim.. hormon değerlerim çok yüksek.. ve doktor bana menapoz dan bahsetti.. bebek sayfasını kapat dedi. ya donasyon yada evlatlık al dedi... adetimin bittiği 23. gün... Fsh 38. 81....LH 46.62...karından baktı kist yok dedi.. E2 5 progesteron 0.09 ... bu değerlerle menopoz dedi.. eşime bir bebek veremedim.... ağlamaktan iş yapamıyorum
cancazımbenım fsh 70 e 2 5 idi clife d vitamını ve dhea hormonu gıda takvıyesı kullandım c life macun çok etkılı ben hıc kendliğimden adet olmadım bana folkul olmadğından kıbrıs dedı nakıl dedı tüm doktrlar bu ay fsh12,5 e2 59 oldu rahım2 mm kalınlaştı sağ ve sol 5 er adet 6 mm folkul yumrtam olşmus hemde 2 ayda şiddetle tavsıye edıyorum özelden yazabılrsın bana

Didem'in abisinin duası sebat gösterebileceği bir iş ve ömür boyu mutlu yaşayabileceği bir eş

1. telasememuresi telasememuresi

2. newplanet

📌3. muhursuzpusula muhursuzpusula

📌4. yellowkaya yellowkaya

5. Hanimhanmck

6. dilhun80

7. Didem

💰8. Abisi

9. Ablası

10. Sensual_in_love

11. Samara96 Samara96

12. Singil

13. Gulcan2904

14. aypare-

15. sadehayatt06

16. Amarylliss Amarylliss

17. Jawlensky Jawlensky

18. Mintimint Mintimint

19. Kara_gozlum Kara_gozlum

20. Reengarenk Reengarenk

21. Karagullu

22. [ hasbeee

23. newplanet 2

24. [] K Kirazxyz
Canım listede ismim yok bana bildirim gelmedi haberim olmuyor yeni kişiye geçince şimdi gruba girince gördüm benim ismim neden yok ki ☺️

X