4444 Salat-ı Tefriciye(listeli)

Allah razı olsun kızlar teşekkür edrim dün de yardım aldım ben kendim okuyayım hakka girmiş gibi olmak istemem ben okurum bu gece bitiririm
Canım ben de yardım alıyorum çünkü dualar ağır geldi😔 ama burada aile gibi olduk toparlanayım destek olurum, senin de şuan özel durumun biz hallederiz ben bi abdest alayım. Sen kendini biraz iyi hissedene kadar hallederiz :KK19::KK19:

Hz.Musa (A.S) bir mecliste otururken yanına evli bir çift gelir.

“Yâ Musa ! Bizim çocuğumuz olmuyor.Allah’la konuş,bizim çocuğumuz ne zaman olacak.? “Derler.

Hz.Musa (A:S) Allah c.c yönelir ve “Allah’ım! Bu çiftin ne zaman çocukalrı olacak?” diye sual eder.

Allah c.c

“Yâ Musa! Söyle onlara,onların hiçbir zaman dölleri tutmuyacak.”der.

Hz.Musa (A:S) Allah’ın sözleriniçifte iletir.Karıkoca başları önlerinde üzülerek giderler.Aradan 5 yıl geçer.Aynı karı koca kucaklarında dört yaşında bir çocukla gelirler Hz.Musa’nın yanına.Hz.Musa (A:S) yanlarındaki çocuğu görünce şaşırır ve sorar.

“Bu çocuk kimindir?”

“Bu bizim çocuğumz ya Musa”derler.

Hz.Musa (A.S) Allah’a yönelir ve sorar.

“Allah’ım! Hikmetinden sual olunmaz ancak merak ettim.Hani bu çiftin hiçbir zaman çocukları olmayacaktı.” der.

Ve Allah c.c der ki:

“Evet ya Musa! Onların hiç bir zaman çocukları olmayacaktı,fakat onlar bunu bile bile benden ümitlerini kesmediler v her gün bana samimiyet ve inançla gözyaşı döküp dua ettiler.Ben de onlara evlat nasip ettim.

kunfeyekun__ kunfeyekun__ Rabbimin onca mucizesi ve hazinesi varken bize bir evlat vermesi Allaha hiç zor gelir mi? Hepimiz farklı bir imtihandan geciyoruz. Rabbim sabredenle beraberdir. Ben inanıyorum bebeğinin olacağına. Dualarımdasın 🤲🏻
Bunu bende duymuştum ve çok etkilenmiştim..
Siz inanin ve dua edin yeter Rabbim ol diyince olur😊😊

Bende tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım.. Test günüm gelmeden kanamam oldu ve baya yoğun kanama 10. Gün hastaneye giderken tamam olmamis diyecek diye gittim, ama yolda gözyaşlarım akıyor nasıl dua ediyorum yakara yakara değerim 450 çıkti sok oldum.. İki gün sonra tekrar kan istedi kanamayı kesmesi için kullandığım ilaçlar da fayda etmedi daha yoğun şekilde devam ediyor.. Gebelik var ama düşük yapıyorsun diyecek diye gittim yolda gidene kadar ağladım ve dua ettim ikinci sok değerim 1050 çıktı..
İki gün sonra yine çağırdı, kanama hala devam ilk keseyi gördük ikinci kese yok tupe yerleşmiş olabilir göremedim, eğer öyleyse ameliyat olacaksın dedi.. iki gün sonra yine çağırdı ben bu arada hep dua ediyorum son gittiğimde ikinci kesede gözüktü 1 hafta içinde kaç mucize yaşadım Allah'in hikmetinden sual olunmaz..

Siz hep isteyin pes etmeyin😊😊

Bunu bende duymuştum ve çok etkilenmiştim..
Siz inanin ve dua edin yeter Rabbim ol diyince olur😊😊

Bende tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım.. Test günüm gelmeden kanamam oldu ve baya yoğun kanama 10. Gün hastaneye giderken tamam olmamis diyecek diye gittim, ama yolda gözyaşlarım akıyor nasıl dua ediyorum yakara yakara değerim 450 çıkti sok oldum.. İki gün sonra tekrar kan istedi kanamayı kesmesi için kullandığım ilaçlar da fayda etmedi daha yoğun şekilde devam ediyor.. Gebelik var ama düşük yapıyorsun diyecek diye gittim yolda gidene kadar ağladım ve dua ettim ikinci sok değerim 1050 çıktı..
İki gün sonra yine çağırdı, kanama hala devam ilk keseyi gördük ikinci kese yok tupe yerleşmiş olabilir göremedim, eğer öyleyse ameliyat olacaksın dedi.. iki gün sonra yine çağırdı ben bu arada hep dua ediyorum son gittiğimde ikinci kesede gözüktü 1 hafta içinde kaç mucize yaşadım Allah'in hikmetinden sual olunmaz..

Siz hep isteyin pes etmeyin😊😊
Allah'ım duamızı kabul etsin.. ezan okunuyor şu an.. rabbim kaderime yazsın hayırlı evlatlar

Canım ben de yardım alıyorum çünkü dualar ağır geldi😔 ama burada aile gibi olduk toparlanayım destek olurum, senin de şuan özel durumun biz hallederiz ben bi abdest alayım. Sen kendini biraz iyi hissedene kadar hallederiz :KK19::KK19:
Kızlar aypare ackerman aypare ackerman 'nın yerine Didem'in ablası için
Kalan 101
Sen ne güzel insansın canim benim ya gözlerim doldu
Hepiniz çok iyisiniz çok güzelsiniz kızlar iyiki varsınız aile gibi olduk burda. Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hepimizin

X