4444 Salat-ı Tefriciye(listeli)

Canlar bugün doktora gittim.. hormon değerlerim çok yüksek.. ve doktor bana menapoz dan bahsetti.. bebek sayfasını kapat dedi. ya donasyon yada evlatlık al dedi... adetimin bittiği 23. gün... Fsh 38. 81....LH 46.62...karından baktı kist yok dedi.. E2 5 progesteron 0.09 ... bu değerlerle menopoz dedi.. eşime bir bebek veremedim.... ağlamaktan iş yapamıyorum
Canım allahtan ümit kesilmez başka doktora git üzme okadar kendini..

Canlar bugün doktora gittim.. hormon değerlerim çok yüksek.. ve doktor bana menapoz dan bahsetti.. bebek sayfasını kapat dedi. ya donasyon yada evlatlık al dedi... adetimin bittiği 23. gün... Fsh 38. 81....LH 46.62...karından baktı kist yok dedi.. E2 5 progesteron 0.09 ... bu değerlerle menopoz dedi.. eşime bir bebek veremedim.... ağlamaktan iş yapamıyorum
Allah'tan ümit kesilmez asla, ümitsizliğe düşme. Eğer İstanbul'da yaşıyorsan gerçekten çook iyi bir doktor önerebilirim

Ben sizin bebegınız olacagına inanıyorum lütfen sizde buna inanın be baska bır doktora daha muhakkak gorunun ilaçlarla degerlerde duzeltme yapılabılıyor hem zaten rabbim ol derse hersey olur sakın ümitsizliğe düşmeyin saglıkşa bebeklerınizi kucagınıza almanız nasip olsun inşallah🤲🏻🤲🏻

X