4444 salât-ı Tefriciye listeli okuma

Sen kim için okumamıştın canım, kipa için mi?

Ben kipa için okumadığını düşünerek onun için okudum. İnşallah doğrudur
Evet canım dün Kipa için okuyamadım o okurum demişti.
Kavsi kuzah için okudun diye düşünüp bekledim.allah razı olsun canım
_rose_ canım kavsi kuzah için okuyorum bitti say 22 tane okumuştum zaten

Şimdi yanlış mı oldu, yani ben sayıyı arttırmadım dimi. Ay yanlış bir şey yapmış olmayayım. _rose_

Amin canım benim amin, Allah senden de razı olsun. İhtiyacın olursa bundan sonra da yardımcı olurum inşallah okumalarında

Şimdi şöyle oldu sanırım K Kipa2008 niyeti için 22 tane okumuştun gerisini kendisi tamamladı. O halde HALLEYS senin okumanı kavs-i kuzah için sayıyoruz değil mi? Bu durumda tamamdır o zaman

Sağol kuzum dün çok yoğundur taziye okuyamadım.
Bence eksik sayı vardır.cünkü Kipa için sayın bitti yazılmadı yani gormed en azından.

Sağol kuzum dün çok yoğundur taziye okuyamadım.
Bence eksik sayı vardır.cünkü Kipa için sayın bitti yazılmadı yani gormed en azından.
Şöyle ki K Kipa2008 için;
begonvil1985 bildirim yapmadı sadece ancak bugünki okuma için yaptı kendisi geç saatlerde giriş yapabildiğini söylemişti. Bu yüzden Kipa adına da okuduğunu düşündüm, yine de buraya yazmasını bekleyelim bir dedim eğer okuduysa kipanın niyeti tamamlanmış oluyor.

Aynı zamanda kavs-i kuzah için bildirim yapmayanlar;

P Papatya016
Aktif Lora
madamseker

Henüz bildirim yapmadılar ama okuma yapamayan varsa içlerinden HALLEYS ’in okumasını birinin yerine sayabiliriz sanki

Anlayışın için teşekkürler, olur böyle insanlık hali

Amin, dünki arkadaşımız K Kipa2008 niyetine okumuş muydun acaba?

K Kipa2008 için okudum bildirimi yapmayanlar

Aktif Lora
begonvil1985 ( bugünki arkadaş için bildirim yaptı muhtemelen dün için de okuma yapmıştır yine de ne olur ne olmaz yazayım dedim )

canım benim hiç eksiğim yok, kendim de dahil önceki bütün arkadaşlara okudum, tabi ki K Kipa2008 arkadaşımıza da Allah hepimizin duâsını kabul etsin

Okumamı tamamladım ama bildirim yaptığımı sandım kusura bakmayın lütfen Allah kabul etsin inşallah

_rose_ canım ben bugün doktordaydım ve çok yoğun geçti uyumuş kalmışım kusura bakmayın ama inşallah yarına tamamlayacağım . kavs-i kuzah özür dilerim canım .
Geçmiş olsun, o halde siz bugüne okuma yapmayın HALLEYS , fazladan okuma yapmıştı onu yerinize sayalım olur mu acaba öyle?
canım benim hiç eksiğim yok, kendim de dahil önceki bütün arkadaşlara okudum, tabi ki K Kipa2008 arkadaşımıza da Allah hepimizin duâsını kabul etsin
Tamamdır, K Kipa2008 tamamlandı o zaman

Allah razı olsun teşekkür ederim _rose_ tamamlanıyorsa sayı olur canım . Ben bugün hallet yerine de mi okuyayım peki. Karışıklık olmasın sayıları eksik kalmasın kimsenin Begonvil niyetine okunacak değil mi ?

Geçmiş olsun, o halde siz bugüne okuma yapmayın HALLEYS , fazladan okuma yapmıştı onu yerinize sayalım olur mu acaba öyle?

Tamamdır, K Kipa2008 tamamlandı o zaman
Olur canım olur, ben aslında okurken isim anmadım. Kimin niyetine okumadıysa onun için kabul olsun dedim.
Şimdi kimin duası eksik kaldıysa, onun için sayabilirsiniz.
Kusuruma bakmayın karışıklığa sebep olmak istemezdim

Merhaba benimde niyetim var bende listeye katılmak istiyorum. Yeni listeye mı eklerseniz yoksa mevcuttur listeye mı eklerseniz beni. Daha önce kendi kendime okudum çok uzun sürdü böyle kalabalıkta okumak çok güzel olucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…