4444 salât-ı Tefriciye listeli okuma

İptal edilmedi canım, kendısı bıle isteye uyelık iptali istedi, bu insanlar benım 2 niyetim ıcın dua okudu, bende lısteyi tamamlayın demedı. Yazık.. Herkes kalbinin ekmegıni yer.. Devam ederiz biz insalllah tamamlarız lıstemızı❤️
Ciddimisiniz çok ayıp ama yaptigi ne diyelim Allah herkesin kalbine göre versin

ben daha önce 6 tane tefriciye grubu takip ettim, keşke bebeğim küçük olmasa ve hakkıyla takibini yapabilsem tekrardan devralmak isterim. inşallah sıkıntısız bitiririz duâlarımzı💕
Herkes aldığı sorumlugu tasiya bilse böyle sorunlar yaşanmazdı senin grubunda çok iyi ilerliyorduk hiç bu tarz polemik yasamamistik sayende cnm ben yine aynı olur diye gruba girmistim rabbim pisman etmesin de 😞 rabbim gönlümüzde ki duayi yaşamayı nasip etsin inşallah 🤲🤲 Ne diyelim

agustos72 agustos72 canım senin niyetine hem duana ortak olmak hemde destek amaçlı 50 okuyacağım okumam bitince yazicam tekrardan :KK19:
agustos72 agustos72 canım niyetine 50 okudum ALLAH kabul etsin aminnnnnnn :KK200:

Sırayla duası paylaşılan arkadaşın niyetine 50 okuyacağım İNŞAALLAH destek ve duanıza ortak olmak için :KK200:

Eklentiler

• 20220702_004649.jpg
    20220702_004649.jpg
    119,3 KB · Görüntüleme: 27
Sohrab Sohrab Canım teşekkür ederim,geçmiş olsun, hayırlı olsun, Allah damatlığını da göstersin diyorlar genelde 😂

agustos72 agustos72 Canım niyetine okudum Rabbim kabul eylesin, kolaylıkla sağlıkla hayırla kucağına alırsın bebeğini🤲🤲🤲
Önceleri hamile kalman için dualar ediyorduk, şimdi bebeğine kavuşmak için, Allah büyük çok şükür 🤲💞

Sohrab Sohrab Canım teşekkür ederim,geçmiş olsun, hayırlı olsun, Allah damatlığını da göstersin diyorlar genelde 😂

agustos72 agustos72 Canım niyetine okudum Rabbim kabul eylesin, kolaylıkla sağlıkla hayırla kucağına alırsın bebeğini🤲🤲🤲
Önceleri hamile kalman için dualar ediyorduk, şimdi bebeğine kavuşmak için, Allah büyük çok şükür 🤲💞
Dualarımız kabul oldu şükürler olsun 😍Allah razı olsun ❤

ben daha önce 6 tane tefriciye grubu takip ettim, keşke bebeğim küçük olmasa ve hakkıyla takibini yapabilsem tekrardan devralmak isterim. inşallah sıkıntısız bitiririz duâlarımzı💕
Haftasonu da ben paylasim yaparım, geriye 10 kısı kalıyor, bayramın 4 gunu ve arefe gunu okumayalım herkes yogun olur dedik, Insallahh sayılar da degısmez bu sure ıcınde.. Ben memlekete gıdıcem, bizimkiler de yaylada, İnternet dogru duzgun cekmez, takıp yapmak zor olur benım ıcın, evde olsam seve seve takip ederdim.. Pazartesi gunu paylasim yapacak birine ihtiyacımız var 😔 pazartesi 10 da bıncem, hazırlık falan telasım olur..

O zaman agustos72 agustos72 canım kendin ıcın 50 eksik okursun, sayımız degısmez 😇
Evet canım sayıları değiştirmeyin dua sahibinin niyeti paylaşıldıkça ben sizlere destek için 50 okuyacağım... Listeniz bitene kadar .... dua sahibini okuyunca etiket yapıyorum 50 eksik okur

Ben listede yokum sizlerin duasına ortak olmak niyetim.... ALLAH razı olsun deyin bana yeter canlar :KK68:

Evet canım sayıları değiştirmeyin dua sahibinin niyeti paylaşıldıkça ben sizlere destek için 50 okuyacağım... Listeniz bitene kadar .... dua sahibini okuyunca etiket yapıyorum 50 eksik okur

Ben listede yokum sizlerin duasına ortak olmak niyetim.... ALLAH razı olsun deyin bana yeter canlar :KK68:
Allah razı olsun 🤲😊 Rabbim o güzel gönlüne göre versin, Rabbim her ne dileğin varsa en kısa zamanda hayırlısıyla yaşatsın sana 🤲😊💜

Çok ince düşüncelisiniz gercekten Allah razı olsun, kimisi var kendı nıyetıne okutup kacar, kimisi Allah rızası ıcın okur, destek olur ❤️

X