4444 salât-ı Tefriciye listeli okuma

Mesala bu 3 gun okumak isteyenlerle havız sistemi yapalım sırayı bitirelim, kendi adıma hem küçük cocugum var hem gebe yim, bayram geliyr bayram dan sorna da kardeşimin düğünü var, herkesin kendince yorgunluğu var ve olacak, yani diyeceğim olabilecek en yakın zamanda bitirelim

Grup kurucusu arkadaş kendi niyetlerini okutup cirkinlesmeye başladı ne olduğunu bizde anlayamadık neyseki ayrıldı bundan sonra düzenli gider umarım
Benim olanlardan hiç haberim yok ya. Yazık gerçekten üzülüyorum böyle olunca.
Şurada dua okuyacağız, onu da güzellikle yapamıyoruz

Mesala bu 3 gun okumak isteyenlerle havız sistemi yapalım sırayı bitirelim, kendi adıma hem küçük cocugum var hem gebe yim, bayram geliyr bayram dan sorna da kardeşimin düğünü var, herkesin kendince yorgunluğu var ve olacak, yani diyeceğim olabilecek en yakın zamanda bitirelim
O nasıl Olcak, ben Hıc bılmıyorum?

Buraya car car yazmak istemiyorum ama 2 hafta once konu açtım. Konuyu kilitlediler. 2
Konu açtım cirkin çirkin cevaplqr geldi. Bana fetih 41 okur musuniz yazdım. Sen daha kendin okuyamyorsun kendi istediğini dedi biri. Ben de cocuk dogumak isteyene okumayi biliyorsunuz dedim. Senin kuru evlilik isteginle cocuk istegi aynı mi.dedi kahkaha atan surat yaptı. Allah çocuk vermiyorsa vermiyordur. Bunu zorlamaya kimse bir sey demiyor. Ben allah bana vermiyor deyince kac tane yorum geldi. Sanki millete ırgalayan bir sey var. 4 gün kisitlandim buradaki bazı kisiler yüzünden. Enteresanlar. Millet hazirolda bekliyor igneli yorum yapmak için. Ya yardım etsinler ya da çenelerini kapatsınlar. Ilginç bir.yer burası. Simdi moderatör üyeliği iptal da eder." Bık bık bık yorumlarınız nedeniyle uyarı aldınız " eğer sayınız tamamsa buraya bir daha girmiyorum yardım edilecek bir durum

Buraya car car yazmak istemiyorum ama 2 hafta once konu açtım. Konuyu kilitlediler. 2
Konu açtım cirkin çirkin cevaplqr geldi. Bana fetih 41 okur musuniz yazdım. Sen daha kendin okuyamyorsun kendi istediğini dedi biri. Ben de cocuk dogumak isteyene okumayi biliyorsunuz dedim. Senin kuru evlilik isteginle cocuk istegi aynı mi.dedi kahkaha atan surat yaptı. Allah çocuk vermiyorsa vermiyordur. Bunu zorlamaya kimse bir sey demiyor. Ben allah bana vermiyor deyince kac tane yorum geldi. Sanki millete ırgalayan bir sey var. 4 gün kisitlandim buradaki bazı kisiler yüzünden. Enteresanlar. Millet hazirolda bekliyor igneli yorum yapmak için. Ya yardım etsinler ya da çenelerini kapatsınlar. Ilginç bir.yer burası. Simdi moderatör üyeliği iptal da eder." Bık bık bık yorumlarınız nedeniyle uyarı aldınız " eğer sayınız tamamsa buraya bir daha girmiyorum yardım edilecek bir durum
Kiminle ne probleminiz oldu bilemem, belli ki canınız sıkılmış, ama eger hergun duzenlı bilidirim yapacaksanız ekliyim sizi de, sayı değişecek tekrar.. 22.00 dan once bildirim yaparsanız ıyı olur.. Son kararanız nedir?

Kızlar 20 kişi olduk,okuma sayımız değişiyor, 222 tane okuyacağız.Dua sahibi 226 okuyacak kendisi için..

Yarın 22.00 a kadar agustos72 agustos72 arkadaşımız için okuyoruz.
Niyeti ''Hayırlısıyla bebegimi saglıklı sıhhatli ve zamanında kucagıma almak nasip olsun insallah '' şeklindedir.

1. P Papatya016
2. Sohrab Sohrab
3. HALLEYS HALLEYS
4. _rose_ _rose_
5. K Kirazxyz
6. Aktif Lora Aktif Lora
7. agustos72 agustos72
8. Meral01 Meral01
9. K Kipa2008
10. begonvil1985 begonvil1985
11. kavs-i kuzah kavs-i kuzah
12. M M_atruska
13. flamel flamel
14. G Gunduzguzell1
15. K Kipa2008
16. Ronron77 Ronron77
17. madamseker madamseker
18. HejaR12 HejaR12
19. YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn
20. D deliler9898

Kızlar 20 kişi olduk,okuma sayımız değişiyor, 222 tane okuyacağız.Dua sahibi 226 okuyacak kendisi için..

Yarın 22.00 a kadar agustos72 agustos72 arkadaşımız için okuyoruz.
Niyeti ''Hayırlısıyla bebegimi saglıklı sıhhatli ve zamanında kucagıma almak nasip olsun insallah '' şeklindedir.

1. P Papatya016
2. Sohrab Sohrab
3. HALLEYS HALLEYS
4. _rose_ _rose_
5. K Kirazxyz
6. Aktif Lora Aktif Lora
7. agustos72 agustos72
8. Meral01 Meral01
9. K Kipa2008
10. begonvil1985 begonvil1985
11. kavs-i kuzah kavs-i kuzah
12. M M_atruska
13. flamel flamel
14. G Gunduzguzell1
15. K Kipa2008
16. Ronron77 Ronron77
17. madamseker madamseker
18. HejaR12 HejaR12
19. YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn
20. D deliler9898
agustos72 agustos72 canım senin niyetine hem duana ortak olmak hemde destek amaçlı 50 okuyacağım okumam bitince yazicam tekrardan :KK19:

Aramızda daha önce böyle liste yapıp grup yönetmiş birileri varsa pazartesiden sonra devralır ve devam eder bitiririz inşallah 🙏🏻
ben daha önce 6 tane tefriciye grubu takip ettim, keşke bebeğim küçük olmasa ve hakkıyla takibini yapabilsem tekrardan devralmak isterim. inşallah sıkıntısız bitiririz duâlarımzı💕

X