4444 salât-ı Tefriciye listeli okuma

Kızlar ben her türlü uyarım buraya güzel Sohrab Sohrab ımın davetiyle geldim, oğlum sünnet oldu biraz yoğunluğum var, ekran kaydı almıştım listeyi, tek tek okurum, ama sanırım liste ve sayı değişecek, takip ederim 🥰
Oyy canım, hayırlı olsun, geçmiş olsun, bılemedım ne diyeceğimi🥰 yenı sayı 233 oldu canım

Kızlar şimdi yarından itibaren 233 kere mi okuyacağız?
Evet canım😘

Sohrab Sohrab canım grubu sen mi yöneteceksin. Okuyunca seni mi etiketleyeyim?
Pazartesiye kadar ben bakayım canım, sonra memlekete gıdıcem bilgisayar olmıcak, ıcımızden bırı devralır dıye umuyorum ☺️

Oyy canım, hayırlı olsun, geçmiş olsun, bılemedım ne diyeceğimi🥰 yenı sayı 233 oldu canım

Evet canım😘

Pazartesiye kadar ben bakayım canım, sonra memlekete gıdıcem bilgisayar olmıcak, ıcımızden bırı devralır dıye umuyorum ☺️
Kimse devralmaz ise siz döndüğünüzde devam edelim bende bilmiyorum 😔

Aktif lora için okudum rabbim kabul buyursun, arkadaşlar dua kolay bı dua deil sayısı da az değil lütfen herkese okınssun herkesin kendince yorgunluğu var hepimiz dikkat edelim, bu arada okuduğum kuran hatmine dualara grup takı arkadaşlarımı da nasıplendir diye dua edyrm, yardım etmek isteyen arkadaşlar var galiba yardım alalıö cabuk bitsn çünkü bayram geliyr ara verilence tekrar olunacağını sanmıyorum

X