4444 salât-ı Tefriciye listeli okuma

Hanımlar selamün aleyküm bir çok arkadaş ile başka dua gruplarında buluştuk çoğunuzun ismi tanıdık bana bazı arkadaşlar ile devam eden dua grubu içindeyim

Bir duada buluşmayı ALLAH nasip etmiş hepinize sabır ile dualarınızı tamamlamayı RABBİM nasip etsin

202 sayı okuyan 250 de okur sıkıntı yapmayın grupta değilim ama destek istediğiniz zaman elimden gelen gayreti gösteririm

Hepiniz ALLAH'a emanet olun kalbinizi ferah tutun ya sabır çekip dualarda buluşmaya devam edin devam edelim İNŞAALLAH

Ay hele şükür üyeliği iptal edilmiş.evet bence de devam edelim arkadaşlar.olmadi bir iki kişi daha buluruz falan.listeyi düzenleyecek arkadaş zaten. Yardım edilecek bir şey olursa bende yardımcı olurum.

Ay hele şükür üyeliği iptal edilmiş.evet bence de devam edelim arkadaşlar.olmadi bir iki kişi daha buluruz falan.listeyi düzenleyecek arkadaş zaten. Yardım edilecek bir şey olursa bende yardımcı olurum.
İptal edilmedi canım, kendısı bıle isteye uyelık iptali istedi, bu insanlar benım 2 niyetim ıcın dua okudu, bende lısteyi tamamlayın demedı. Yazık.. Herkes kalbinin ekmegıni yer.. Devam ederiz biz insalllah tamamlarız lıstemızı

Allah razı olsun sizden destegınız cok kıymetli

Allah razı olsun

Anlayıslı ve sorumlulugunu bilen insanlarla birlikte olduktan sonra okunur cok sükür. Biz ne dualar okuduk kıymetli insanlarla ❤

Var bir dilegimiz 8.sıradaki arkadaş için okudum Rabbim dualarını kabul etsin inşallah

Aktif Lora için ben kaç tane okuyayım 233 mü düşüyor 2 kişi niyetini de çıkarınca ben ne yapayım gruba daha yeni baktım biraz fazla yoğunluğum var bu ara bulunduğum ilden özür grubundan tayin isteyeceğim rapor vs uğraşıyorum keşke gebelik olsaydı buna gerek kalmasaydı. Yoğunluğum var ama ben okumalarımı tamamlarım sayı kaç olacaksa eksik kalan olursa haber versin yardımcı olmaya çalışırım. Böyle daha iyi oldu bence de çünkü takip etmekte çok zorlanıyordum. Hayırlısı olsun her zaman her yerde böyle durumlar yaşanabiliyor. Ben hiç liste oluşturup takip yapmadığım için grubu yönetemem ama katılıma devam ederim herkes tamam diyorsa eğer bırakalım diyen olursa da sorun olmaz okuduklarım helal olsun rabbim gönlümüzden geçenleri biliyor elbet mükafatı olur

Yarından itibaren 233 olacak canım dua sahibi 250 okuyacak..
Pazartesiye kadar takıp ederim ben de sonra Baska bı arkadasa devredırz 13 kısı ıcın okuyacağız

Kızlar ben her türlü uyarım buraya güzel Sohrab ımın davetiyle geldim, oğlum sünnet oldu biraz yoğunluğum var, ekran kaydı almıştım listeyi, tek tek okurum, ama sanırım liste ve sayı değişecek, takip ederim

Merhaba arkadaslar 19 kişi kaldık,okuma sayımız değişiyor böylelikle, 233 tane okuyacağız.Dua sahibi 250 okuyacak kendisi için..

Yarın 22.00 a kadar agustos72 arkadaşımız için okuyoruz.
Niyeti ''Hayırlısıyla bebegimi saglıklı sıhhatli ve zamanında kucagıma almak nasip olsun insallah '' şeklindedir.

1. P Papatya016
2. Sohrab
3. HALLEYS
4. _rose_
5. K Kirazxyz
6. Aktif Lora
7. agustos72
8. Meral01
9. K Kipa2008
10. begonvil1985
11. kavs-i kuzah
12. M M_atruska
13. flamel
14. G Gunduzguzell1
15. K Kipa2008
16. Ronron77
17. madamseker
18. HejaR12
19. YagmurSendeanlarsn

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…