4444 salât-ı Tefriciye listeli okuma

Bana 6 sayfa neler yazıldı. Olgunluk anlayış kişiye göre mi? Hastam var dedim müsait olamadım dedim tel elimde girdim sayfaya yorgunluktan uyuyakalmışım. 6 sayfa kimse de dememiş ki insanlık hali? Katılımcılar vaktinde okumazsa nasıl bitsin?

Haddinizi bilin istediğinize istediğinizi söyleyip sonra da kibarlık nezaket beklemek normal mi sizce? Özelden bana senin dualarından çok faydalandım ve bence problem yok yazdın burada milleti galeyana getirip duruyorsun!

Bunu bana neden söylemesinin o gün, amacınız bana saldırmak mı sadece? Kolay bir iş değil liste tutmak. Hastam var hastane işim var vs insan canının derdine düşünce burayı mı düşünecek? 3 gün sonra girip 3 kişiye okudum yazılıyor ben ne yapayım? Nasıl iletişim kurayım? Yetti artık! Herkes vaktinde bildirim yapsın, yetişmiyorsa haber verin okuyalım dedim kaç sefer okuduk. Haber yok, girmek yok, suçlu benim! Daha nerenizden ses çıkacak pardon da! Ses çıkartmıyorlarmış! Demediğinizi bırakmadınız.

Hanım efendi bu ne tavır ya hu. Allah'tan insanlar bir eleştiri yaptı.karsinizdaki çocuk değil.biraz sakin olun.
Eleştiri mi bombardıman mı? Şikayet ettiğiniz şeye siz sebep olunca ve sebebiyet verince bir şey olmuyor da ben giremedim dedim kafam dolu hastam var dedim, yorgunlukla uzandım elimde tel girdim uyuyakalmışım bu ama söylenmedlk laf kalmadı yazık günah.

Sen kimsin yaa ali kıran baş kesen mi oldun,, kızı ne azarlıyosun yetiştirmeye çalısıyor diye.. Tavırından herkes rahatsız..dua grubunda bunların yasanması ne kadar uzucu, ama siz bunu hobı olarak yapıyorsunuz bellı kı Newplanet kullanıcı adıyla yine bı salatı Tefrıcıye grubunda aynı uslupla kavga cıkarıp, kovulmussunuz.. Bakabilirsiniz arkadaslar buyurun.

Konu Mesajı '2. Grup 4444 Salatı tefriciye' 2. Grup 4444 Salatı tefriciye

Hesabını kılıtleyebılrısın dedıgım gun de o anasayfadkı yazışmaları tam okumadım, herkes ıkıncı sansı hakeder dıye dusundum. Biz duamızı okuyalım dedım..bugun arkadsıma sordum kım bu neyin nesi deyince, eskı uyeliğiniz ile aynı takıntılı ruh halındeymıssınız gordum, gozlerım le okudum..

Haddinizi bilin istediğinize istediğinizi söyleyip sonra da kibarlık nezaket beklemek normal mi sizce? Özelden bana senin dualarından çok faydalandım ve bence problem yok yazdın burada milleti galeyana getirip duruyorsun!
Ozelden sana senın dualarından cok faydalandım mı dedım, bır de yalancılık var, ispat etsene..senı ilk kez tanıyorum seninle dua grubunda mı bulundum daha once..ne bicim bir insansın sen ya, hastalıklı ruh hastası.!! Tüm site senın newplanet adıyla ne oldugunu bılıyor.. Artık bu uyelıgınle de ne oldugunu anlamışlardır.

Sen alikiran baş kesen misin beni ne azarlamaya kalkıyorsun! Hiçbir yerden kovulmadim ayrıldım. Sizin gibi saldırı oldu yüz binlerce dua okudum hediye ettim. Kendim söyledim soranlara New olduğumu.

Yahu sana yaptıgın ıs kolay mı dedik, konuyu carpıtma, üslubuna bak dedık, azarlar gibi konusamazsın dedık.

Sen hastasın! Terbiyesiz! Ne oldu muradına erdin mi insanlar giremeyebiliyor dedim yetiştiremeyebiliyor dedim o yüzden sarkıyor gün dedim. Ordan alıp oraya vurdunuz! Bu durum sizin eseriniz! Okumayinca ben ne yapayım!

Sen alikiran baş kesen misin beni ne azarlamaya kalkıyorsun! Hiçbir yerden kovulmadim ayrıldım. Sizin gibi saldırı oldu yüz binlerce dua okudum hediye ettim. Kendim söyledim soranlara New olduğumu.
Keske o gun kal bız dualarımızı okuyalım demeseydim, dırek arkadsıma sorsaydım..

Eger ki bu konusmalar yuzunden banlanırsam, arkadaslar listenin fotografnı aldım, hepinize okurum gununuz gelınce, benı okudu sayın.

Aktif lora niyetine okudum Allah dileğini ve duamızı kabul etsin

Ayrılmayın, uyelık iptali yapıp gitmiş.. Biz kalan kısılerle okumaya devam edelim.. Hepimiz buraya guzel bı niyetle girdik, eger takip etmek isteyen varsa yenı sayıya uyarım ben, 3 gun bakabilirim takıp yapabilirım, pazartesi gece yola cıkıcam cunku..

Bana uyar demek ki niyeti kötüymüş kendi işi bitince cirkinlesmeye başladı ayıp

Evet kendisine okunduktan sonra sıkıntı yapmaya başlamıştı. Olur uyarım okuyalım zaten fazla fazla okuduk önemli olan sayısı değil artık girdik bir işe neticelendiririz de inşallah..

Evet kendisine okunduktan sonra sıkıntı yapmaya başlamıştı. Olur uyarım okuyalım zaten fazla fazla okuduk önemli olan sayısı değil artık girdik bir işe neticelendiririz de inşallah..
Tamam o zaman ben listeyi ve yeni sayıyı duzenlerım bugun. 3 gun bakabilirim, sonra ıcımızden bırı devralır bilgisayarı olan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…