4444 salât-ı Tefriciye listeli okuma

Peki, gününde bildirin.
Susayım susayım diyorum da ne bu tavır ya, cocuk musunuz Allah askına, karsınızdakı insanları cocuk gibi azarlama hakkini nerden buluyorsunuz. Yaptıgınız sorumsuzlugunun farkına varmanızı sagladık ne guzel.. Ama kimseyi boyle hadsızce azarlayamazsınız!

Benim de hata payım var vaktinde bildirim yapmam gerekirdi yapmadım ama ayrılanlar başlayıp devam ettirmeyenler olunca planlar karıştı biraz (ki ben daha önce onlara sitem etmiştim) bardağı taşıran son damla da bana denk geldi sanırım ama boşverelim burada birbirimize dua etmek için bulunuyoruz, gerilmeyelim bence 🙏🏻 🌺 Sohrab Sohrab M M_atruska agustos72 agustos72

Benim de hata payım var vaktinde bildirim yapmam gerekirdi yapmadım ama ayrılanlar başlayıp devam ettirmeyenler olunca planlar karıştı biraz (ki ben daha önce onlara sitem etmiştim) bardağı taşıran son damla da bana denk geldi sanırım ama boşverelim burada birbirimize dua etmek için bulunuyoruz, gerilmeyelim bence 🙏🏻 🌺 Sohrab Sohrab M M_atruska agustos72 agustos72
Eksikleri tamamlamak icin günün duasını yetistiremedin bunun neresi hata. Hem birlikte yetistirelim diyor hemde eksikleri ben tamamlarım siz günün duasını okuyun. Bi tafralar.
Okudugumuz duanında bi hayrı kaldimi boyle artık Allah biliyor.
Yarın benim sıram en iyisi kendime okutmadan ayrılayım. Okuduklarım helal olsun. Yine sayınız yükselcek benim yüzümden özür diliyorum kusura bakmayın. Katıldıgım hic bir grupta böyle bisey görmedim. Cekemicem daha fazla

Yaa canım benım hatan falan yok, insanız hepımız yetısemeyebılırsın, acıl işin cıkabılır, bunu da guzellıkle yetıstırıyorum dıye belirttin, bunda hıcbısey yok..
Takıp yapan arkadas, kendı sırası gectı 2 3 gun gelip gruba bısey demiyor ozelden sorulara dahi cevap vermedi, sırası gelen kısının niyetini sorup onceden ogrenmıyor, zamanında paylasim yapmıyor, bunu da soyleyınce hepimiz suclu olduk.. 2 gundur susuyorum tavırlarına, ne bu yaa, burda dua okumak ıcın varız, cocuk azarlar gibi azarlıyor.. Sesimizi de cıkarmıyoruz dıye ıyıce tepemize cıktı. Ben sana davranısına sinirlendim.. Kendını kımseye ezdirme, sen suclu deılsın.

Eksikleri tamamlamak icin günün duasını yetistiremedin bunun neresi hata. Hem birlikte yetistirelim diyor hemde eksikleri ben tamamlarım siz günün duasını okuyun. Bi tafralar.
Yarın benim sıram en iyisi kendime okutmadan ayrılayım. Okuduklarım helal olsun. Yine sayınız yükselcek benim yüzümden özür diliyorum kusura bakmayın. Katıldıgım hic bir grupta böyle bisey görmedim. Cekemicem daha fazla
Aynısını dusunuyorum ama benım sıram okundu, arkadaslarıma okuyacağım, ayrılma yarın okuyalım senın duanı da Rabbım hepımızın niyetini bılıyor.. Daha once farklı bi nick ile sıkıntı yasamıs bu ıkıncı uyelıgı dua grubu baslamadan anasayfada bırılerıyle atısıyordu, ben tanımıyorum oncesını, benı de ilgilendirmez o yuzden canın sıkılıyorsa profilini kapat dedim.. Ama gercekten sorunlu bırı demek kı..

Canımcım bunun senle alakası yok o tavır hepimize.arkadaslar hanımefendiyi uyardı diye kendince tavır yapıyor ve hiç hoş değil.
Ayrıca yetistiremesem insanlık hali yani kimse bana böyle tavır yapamaz.hepimiz yetişkin insanlarız.

Canım bence çıkma.bosver okur bitiririz çıkar isteyen olur biter.ben kimsenin tribi için çıkamam valla o kadar okudum yani.sen de öyle

Susayım susayım diyorum da ne bu tavır ya, cocuk musunuz Allah askına, karsınızdakı insanları cocuk gibi azarlama hakkini nerden buluyorsunuz. Yaptıgınız sorumsuzlugunun farkına varmanızı sagladık ne guzel.. Ama kimseyi boyle hadsızce azarlayamazsınız!
Siz hadsizlikte özgürsünüz. Ağzınıza geleni edepsizce saydırıyorsunuz. Hem okumayıp hem eleştirmek nedir? Dün gün boyu bekledim eksiği yazıyorum yardım eden Yok öpçe öpçe azarlayıp durma beni terbiyesizlik yapma! Okumayanlara desene! Çıkanlara desene! Ben ne yapayım buradan! Hastam var diyorum umrunuzda değil, bir de ağzınıza geleni söyleyip sonra o ağızla oturup dua okuyorsunuz! O okumuyor bu okumuyor yetişmiyor bitmiyor diye bana saldırıyorsun!!!! Yetti be!!!!

Bu ne tafra ya iyice soguttun insanı
Siz kendi tavırlarına bakın 2 gün ağladım yazdıklarınıza! Duası kabul olmayacak yazmışsınız! Ablamın tedavisi için okuduk ne kadar üzüldüm! İki defa okuttu demişsiniz! Ben de iki iki okuyorum, karşılıksız değil ya! Günlük bitmiyor diye bana saldırıyorsunuz, okumayanlara uyarıyorum yine bana saldırıyorsunuz! Kimi yüzünden bitmiyor? Liste açtım diye hergün 4444 ben mi tamamlayım anlamadım ?

X