4444 salât-ı Tefriciye listeli okuma

Var bir dilegimiz canım bence okuma süresi dolunca niyeti olan arkadaş adına kim okumadıysa yeni dua öncesinde eksikleri yazmalısın ki belki okuyup bildirim yapmayı unutan olabilir benim oluyordu bazen ya da okumada adı çıktıkça rahatsızlık duyabilir . Tabi buna vicdanı ve hakkı gözeten kişiler yapar. Yani adına okuma yapılıp bitince çıkan varsa ben de hakkımı helal etmem. Bazen olabilir yetişmez olumsuz bir durum olur yardımcı da oluruz ya da sana özelden açıklamasını yapar bir iki güne tamamlar ama çok uzun zaman olunca hoş olmuyor ? Senin adına da zor oluyordur fakat burda süre uzadıkça uzuyor öyle de hoş olmuyor hepimiz dileğimiz dua yoldaşıyız birbirimizin yoluna taş değil çayır Çimen koyalım

Ben sırasıyla bütün arkadaşlar için okudum.
3. Sırada ki arkadaş için de okudum. Aslında hepsi için yazmıştım ama gözden kaçmış demek ki

Okuma süresinin dolmasını bekleyeyim o zaman kimsenin hakkına girmeyeyim Rabbim hepimizin kalbinden geçeni hayırlısıyla nasip etsin inşallah

Canım ben okudum herkese.benim eksik sayım yok

Canım ben okudum eksik sayım yok sanırmm karışıklık oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…