4444 salât-ı Tefriciye listeli okuma

Ben katilmistim canm senin gruba hiç bir aksaklık yasamamistik ne etiketlemelerde ne okumalar da çok güzel ilerlemistik 2 yada 3 gruba katilmistim 😊
evet canım, çok güzel arkadaşlıklar kurduk o gruplarda, Allah'a binlerce şükür benim o dönem ettiğim duâm kabul oldu. O yüzden tefriciyye'ye çok bağlıyım, çok severek gönülden okuyorum. İnşallah bu gruptada birbirimize ettiğimiz duâlar kabul olur 🙏🏻

K Kirazxyz : Allah'ım emeklerimi boşa götürme hayırlı içime sinecek bir iş nasip et inşallah

2. @ P Papatya016 6 202
3. Var bir dilegimiz Var bir dilegimiz 2) 202
4. Sohrab 202
💙5. HALLEYS HALLEYS 202
6. @_rose_ 202
7. K Kirazxyz 202
8. Aktif Lora Aktif Lora 202
9. agustos72 agustos72 202
10. Meral01 Meral01 202
11. Kipa2008 202
12. begonvil1985 begonvil1985 202
13. [/USER] kavs-i kuzah 202
14. @M_atruska 202
15. @flamel 202
16. @Gunduzguzell1 202
17. K Kipa2008 2) 202
18. Ronron77 Ronron77 202
19. madamseker madamseker 202
20. @HejaR12 202
21. D deliler9898 202
Yarın gece 22.00 da herkes eksiklerini tamamlasın.
K Kirazxyz için okudum canım, Allah kabul etsin

Kırılacak bi durumun yok bence, bak sana hem buradan sordum, hem de ozelden yazdım cevap vermedin

Cevap gelmeyince de bugun alttaki paylaısmı yapmak zorunda kaldım..

Girdim hemen cıktım diyosun ama bdv veya cınsellık konusunda son gorulme yazıyordu.. Orayı okuyorsan burayı da okuyabilirsin, bu kadar insan bu durumdan rahatsız olmus, gunluk okuma yapıcaz dedıkoyle anlastık..

Ayrıca kım kızıyor etiket yapıyorsun diye ben rastlamadım oyle bır paylasima.. Yaz su arkadasa şu şu kısıler okumadı dıye..kım ne diyebilir. Herkes sırası gelince okuyacak, bız nasıl onlara okuyorsak..

Konudan bagımsız olarak sen benim ıcın 404 okuduysan o zaman sadece @Sezar35 kalıyor...bu arkadas da hıckımse ye okumadı, bilginiz olsun arkadaslar.. Ben okurum 202 taneyi onun yerine kendim ıcın.. Listeden cıkarılsın bence, gunu gelen kendisine 404 okusun napalım..
1 kisi yazmisti beni neden etiketliyorsun saat daha 10 olmadı okuyorum diye unlem isaretleriyle dolu. Bazıları aralardaki mesajları okumuyo sadece bildirimlere bakıyor boyle yanlis anlamalar olabiliyor. Onun icinde kisisel algılanmasın diye hatırlatma bildirimi diye not dusulebilir. Kimse alınıp kızmaz

Gerçekten çok kırıldım sözlerinize. Sanki sizi dolandırmışım da kaçmışım gibi ne kadar ağır sözler yazmışsınız 😔 Neyse kalbimi bozmayım diye kim ne yazmış isimlerinize bile bakmadım.Ben başlattım diye ilk sıraya kendimi yazdım. Katılım olmuyor diye Liste uzasın diye tekrar yazdım ki ikinci niyetim hepinizin duasının olmasıydı🥺Yardım edenler yerine de okuduklarını okur iade ederim.
Kimsenin dolandırcı muamelesi yaptigini düsünmüyorum aksine herkes liste takibinin zor bisey oldugunu yazıyor. Konuya girdin yorumda yaptın. Annem hasta ilgilenemedim kusura bakmayın deseydin boyle büyümezdi. Annene gecmis olsun

Ben herkes için okudum, 7. Arkadaş için de okudum.( 2 pay)
Yarına kadar bekleyeceğim. 5. ve 6. arkadaşların okumaları bildirim gelmezse ben tamamlarım.
👉Okuma bildirimi dışında yorum yazmayın, takip etmesi zor oluyor. Gözümden kaçıyor.

📢📢📢📢📢Okuma bildirimi dışında lütfen yorum yazmayın. Takip zorlaşıyor. Özelden konuşulsun bildirim dışındaki konular. Herkes günü gününe bildirim yapsın. 7. kişideyiz eksiği olanlar tamamlasın. Yetiştiremeyen yardım istesin.

X