4444 salât-ı Tefriciye listeli okuma

Ben katilmistim canm senin gruba hiç bir aksaklık yasamamistik ne etiketlemelerde ne okumalar da çok güzel ilerlemistik 2 yada 3 gruba katilmistim
evet canım, çok güzel arkadaşlıklar kurduk o gruplarda, Allah'a binlerce şükür benim o dönem ettiğim duâm kabul oldu. O yüzden tefriciyye'ye çok bağlıyım, çok severek gönülden okuyorum. İnşallah bu gruptada birbirimize ettiğimiz duâlar kabul olur

K Kirazxyz için okudum canım, Allah kabul etsin

1 kisi yazmisti beni neden etiketliyorsun saat daha 10 olmadı okuyorum diye unlem isaretleriyle dolu. Bazıları aralardaki mesajları okumuyo sadece bildirimlere bakıyor boyle yanlis anlamalar olabiliyor. Onun icinde kisisel algılanmasın diye hatırlatma bildirimi diye not dusulebilir. Kimse alınıp kızmaz

Kimsenin dolandırcı muamelesi yaptigini düsünmüyorum aksine herkes liste takibinin zor bisey oldugunu yazıyor. Konuya girdin yorumda yaptın. Annem hasta ilgilenemedim kusura bakmayın deseydin boyle büyümezdi. Annene gecmis olsun

Ben herkes için okudum, 7. Arkadaş için de okudum.( 2 pay)
Yarına kadar bekleyeceğim. 5. ve 6. arkadaşların okumaları bildirim gelmezse ben tamamlarım.
Okuma bildirimi dışında yorum yazmayın, takip etmesi zor oluyor. Gözümden kaçıyor.

Okuma bildirimi dışında lütfen yorum yazmayın. Takip zorlaşıyor. Özelden konuşulsun bildirim dışındaki konular. Herkes günü gününe bildirim yapsın. 7. kişideyiz eksiği olanlar tamamlasın. Yetiştiremeyen yardım istesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…