4444 salât-ı Tefriciye listeli okuma

Gerçekten çok kırıldım sözlerinize. Sanki sizi dolandırmışım da kaçmışım gibi ne kadar ağır sözler yazmışsınız Neyse kalbimi bozmayım diye kim ne yazmış isimlerinize bile bakmadım.Ben başlattım diye ilk sıraya kendimi yazdım. Katılım olmuyor diye Liste uzasın diye tekrar yazdım ki ikinci niyetim hepinizin duasının olmasıydıYardım edenler yerine de okuduklarını okur iade ederim.

Kırılacak bi durumun yok bence, bak sana hem buradan sordum, hem de ozelden yazdım cevap vermedin
Canım okumayanlar da etiketler mısın, benım kac tane kaldı
Cevap gelmeyince de bugun alttaki paylaısmı yapmak zorunda kaldım..
Girdim hemen cıktım diyosun ama bdv veya cınsellık konusunda son gorulme yazıyordu.. Orayı okuyorsan burayı da okuyabilirsin, bu kadar insan bu durumdan rahatsız olmus, gunluk okuma yapıcaz dedıkoyle anlastık..

Ayrıca kım kızıyor etiket yapıyorsun diye ben rastlamadım oyle bır paylasima.. Yaz su arkadasa şu şu kısıler okumadı dıye..kım ne diyebilir. Herkes sırası gelince okuyacak, bız nasıl onlara okuyorsak..

Konudan bagımsız olarak sen benim ıcın 404 okuduysan o zaman sadece S Sezar35 kalıyor...bu arkadas da hıckımse ye okumadı, bilginiz olsun arkadaslar.. Ben okurum 202 taneyi onun yerine kendim ıcın.. Listeden cıkarılsın bence, gunu gelen kendisine 404 okusun napalım..

kızlar bu konulardan bağımsız olarak bende fikrimi söylemek istiyorum. bende daha önce sayıyı yanlış hatırlamıyorsam 6 sefer tefriciye grubu başlattım, hacetine duâsı yapılacak kişi , öncesinde iki rekat hacet namazı kılar ve 21 adet estağfurullah el azim çekerdi. Tefriciye'ye bu şekilde başlanır diye biliyorum. Tefriciyesini namazıyla başlatırdı, duâ arkadaşları da onun sayısına destek olurdu. Farklı görüşler vardır elbet, ama nacizane fikrim tefriciyenize iki rekat namaz kılarak başlayın ve niyetinizi paylaşın. 4444 adet olmasına da çok inanırım, kilit sayıdır, ne bir eksik ne bir fazla olmalı derler. Hakkıyla okumak çok önemli, pek çoğumuz çaresiz dertlerimize duâlara dayanarak sabrediyoruz. Nolur, bizlerin gösterdiği özeni herkes göstersin, takip eden arkadaşımızda zor durumda kalmasın

Tel elimde uyuyakalmışım. Biraz hoşgörülü olmak gerekmez mi? Herkesin günü gününe uymayabiliyor bunu önceden kestiremiyoruz. Kabul edecek olan da Allah, al Sana 4444 tamamladık oldur bizim işimizi değil sonuçta tövbe hâşâ. Kendine okuttu çıktı ne kadar üzücü, neyse herkes kendi kalbinden sorumlu. Bu bir ticaret değil. S Sezar35 yok ben onun yerine 202 fazla okurum biter liste.

3. Arkadaş için
HALLEYS mesajını göremedim okuduysan +yaparım
Aktif Lora senin de msjını göremedim okuduysan bildirir misin
S Sezar35 okumamış onun yerine ben okuyacağım

4. Arkadaş için
S Sezar35 okumamış

5. Arkadaş için
M M_atruska
Ronron77
madamseker
D deliler9898
S Sezar35
Mesajlarınızı göremedim okuyanlar tekrar bildirebir mi
6. Arkadaş için
_rose_
Aktif Lora
kavs-i kuzah
D deliler9898
S Sezar35
Mesajlarınızı göremedim okuyanlar tekrar bildirebir mi
S Sezar35 listeden çıktı. Ben okurum yerine. Eksiği tamamlarım

Yoo hayır ben kendım okuyorum suan. Herkes ıcın okumayan bir kısı yerine okuyamazsın. Bundan sonra takıbı daha sıkı yaparsan cok seviniriz, benım okumam biter ınsallah bugun..

Evet ben de niyetimi paylasırken namazımı kılıp estagfurumu cekıp paylastım.. Yanı ilk ben okumaya basladım, sonra sizlerin okumaları geldı

K Kirazxyz : Allah'ım emeklerimi boşa götürme hayırlı içime sinecek bir iş nasip et inşallah
2. @ Papatya016 6 202
3. Var bir dilegimiz 2) 202
4. Sohrab 202
5. HALLEYS 202
6. _rose_ 202
7. K Kirazxyz 202
8. Aktif Lora 202
9. agustos72 202
10. Meral01 202
11. Kipa2008 202
12. begonvil1985 202
13. [/USER] kavs-i kuzah 202
14. M M_atruska 202
15. flamel 202
16. G Gunduzguzell1 202
17. K Kipa2008 2) 202
18. Ronron77 202
19. madamseker 202
20. HejaR12 202
21. D deliler9898 202
Yarın gece 22.00 da herkes eksiklerini tamamlasın.

Son düzenleme:
Yoo hayır ben kendım okuyorum suan. Herkes ıcın okumayan bir kısı yerine okuyamazsın. Bundan sonra takıbı daha sıkı yaparsan cok seviniriz, benım okumam biter ınsallah bugun..
senin okuman tamamlanıyor başka eksiğin yok. Diğer herkes için ben okuyacağım.

Ben katilmistim canm senin gruba hiç bir aksaklık yasamamistik ne etiketlemelerde ne okumalar da çok güzel ilerlemistik 2 yada 3 gruba katilmistim

Ben kendim için olduğundan belirtmemiştim okuduğumu 6. güne yoksa okudum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…