4444 salât-ı Tefriciye listeli okuma

Basta liste gunluk olcak denildi ama gunluk olmuyo surekli sarkıyo. Neden boyle oldu ki
Bu durumdan ben de rahatsız oldum, yukarıda da yazdım, kendı takıbımı kendım yaptım, eksik var, dun takıp yapan arkadasa da soyledım ama cevap vermedi, bugun de siteye gırmıs halbukı.. Yenı arkadsın niyeti paylasılmadı, ben ilk kez dua grubunda bulunmuyorum, tek tek takıp yapmak kontrol etmek gercekten zordur ama, bı durum varsa da acıklama yapmasını beklerdim arkadasın..ıste su su sebepten giremiyorum vs.tarzı

Ben de bu konudan çok rahatsızım. Bir şey söylemek istemiyorum ama okuyamayacak olanlar neden katıldı. Yani böyle olmuyor.
Sayı önemli değil mi. Her gün 2-3 kişinin eksik okunuyor.
Bak mesela bu arkadas en son gruba cuma gunu bısey yazmıs Hıc okudum bildirimi yok.. 6 kısının sırası gectı halbuki

Eklentiler

• Screenshot_20220629_163923_com.android.chrome.jpg
    66,6 KB · Görüntüleme: 37
Bak mesela bu arkadas en son gruba cuma gunu bısey yazmıs Hıc okudum bildirimi yok.. 6 kısının surası gectı halbuki
Ya gerçekten ben görünce sinirim bozuluyor. Kaç tane dua grubuna katıldım, böyle bir şey görmedim.
Madem okumayacaksın, madem her gün girip okudum yazamayacaksın neden katılıyorsun.
Grubun takibini de güzel yapamıyorlar malesef
Böyle olmaz. Sürekli okuyamadım diyenler çıkıyor ve sırası geçmiş oluyor o kişinin.
Nerede kaldı günlük okuma?

Ben de salatı tefriciye grubuna katılmıstım daha once, gunluk okunuyordu, Hıc aksamadan devam etti, niyetleri once yollamıstık, sırası geleni dakıkası dakikasına paylasmıstı arkadas.. Ben dun mesaj da attım cevap yazmadı bana..

Ben de bu konudan çok rahatsızım. Bir şey söylemek istemiyorum ama okuyamayacak olanlar neden katıldı. Yani böyle olmuyor.
Sayı önemli değil mi. Her gün 2-3 kişinin eksik okunuyor.
Bu kadar kisiyi takip etmek kolay degil zorlaniyorsan bu sorumlulugu almamak lazım.
Kendine okutup listeyi bırakıp giden her dua grubunda oluyo malesef. Yada okumak zor geliyo. Okuyamicaksan bu sorumlulugu almayacaksın bu kadar kisinin hakkina girmeyeceksin.
Su an listeden cıkasım var, bi yandanda o kadar kisiye okumusum niye cıkayım diyorum. Keske en bastan katılmasaydım boyle olacagi belli gibiydi

Kendine okutup çıkanların niyeti iyi olmadığı için bence dileklerinde kabul olmaz diye düşünüyorum

Kimler eksikse bence yardimlasarak tamamlayıp sonra diğer arkadaşın niyeti paylaşılsın herkes düzenli okusun derim kabul ederseniz destek isteyen olursa bir yada iki kişiye bugün destek olurum şu durumda
Herkes düzenli olarak kendisi okusa daha güzel olmaz mı?
Tamam yardım edelim ama bu şekilde çok düzensiz ilerlemiyor mu?

Herkes düzenli olarak kendisi okusa daha güzel olmaz mı?
Tamam yardım edelim ama bu şekilde çok düzensiz ilerlemiyor mu?
Evet düzensiz ilerliyor ama kimse sorumluluk almıyor demekki halbuki gece uyumadan en geç bir saatte biter ki ben iki kez okuyorum kendi adıma ve benimde çok yoğun işlerim oluyor hak yememek için geç uyuyorum gerekirse zor durumda kalınmaması için

Bak işte benim kızdığım noktada tam olarak bu.
Madem böyle bir sorumluluğu alamayacaktın, neden katıldın bu gruba.
Ben sabah uyanır uyanmaz, hemen giriyorum bakıyorum dua paylaşımı yapılmışsa, hemen okuyorum ki kalmasın.
Aslında çok zor değil ama böyle yaparak zorlaştırıyorlar

Aylardır salavati Tefriciye duasını bekliyorum çünkü ikinci dileğim için bir günde tamamlanması gerekiyor yoksa ben tek başıma zaten bir haftada okuyup bitiriyorum

Aylardır salavati Tefriciye duasını bekliyorum çünkü ikinci dileğim için bir günde tamamlanması gerekiyor yoksa ben tek başıma zaten bir haftada okuyup bitiriyorum
Zamanında okumayanlar hakka girmiş oluyor işte. Bende kendim tek başıma 1 haftada okuyabiliyorum ama bir müminin, başka bir mümine ettiği dua çok makbuldür. Sırf bu yüzden katıldım ama doğru düzgün okunmuyor malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…