4444 Salat-ı Tefriciye Duası

Kızlar geçmişte Meral
Debusi için 170 okudum yazmış
Ama daha sonra 370 e tamamladımı bilmiyoruz
Yani Debusi den kalan Meral in okumadığı 200 galiba

SALATI TEFRİCİYE (LİSTE BİTENE KADAR KİMSEYİ DAHİL EDEMİYORUZ)
Kızlar 4444 Salat-ı Tefriciye okuyoruz

GULUCUKS arkadaşımız için okuyoruz

Arkadaşlar,benim dileğim maddi sıkıntılarımızın bitmesi,hayırlısıyla ev sahibi olmaktır.Rabbim sizinde dileklerinizi kabul etsin.Amin...

1. Volhat...... ........................... 404 +100(meral in okumadıgı debusi için) OKUDU
2.Sndz (sündüz) .......... ......... .404 OKUDU
3.İstanbulunsultani(zeynep)... 404 +50(meral in okumadıgı debusi için)
4. papatyam(ayşe) ....... ......... 404 OKUDU
5.dely .......................... ........... 404

6.elseo3......................... .......... 404
7.Yasemin5846 ............ ......... 404 +50(meral in okumadıgı debusi için)
8.Ecem8736 ........... ...... . ……. 404

9.GULAY3535...... ........ . ........ 404
10.debusi ................ .............. 404

11.Gulucuks ................ .. ...... .404

ben okudum listeden cıkıyorum kendime okuyanların hepsine okudum hatta sıra bendeyken olmayanlarada okudum ben . + olarak dagıttıgm sayılarıda siz bilirsiniz benlik bişey yok debusi arkadasın ki eksik kalmasın diye dagıttım meral okumadıgı için .

Son düzenleme: Az önce

Kızlar ben anlam veremedim bu dua sayfalarındaki kişilere
Bu yazdığımı Meral için yazmıyorum genel olarak söylüyorum 11 tane dua sayfasındayım
Ve çok şükür kimseyi atlamadan dua aldım ve alıyorum.
Ama insanlar geliyo bende okuyacam diyo burda amacımız daha çok kişiye ulaşmak diye listeye kabul ediyoruz
Ama gelen kişiler dua alımına dikkat etmiyor
Benim kendi sayfamda da var böyle kişiler
Ya inanırmısınız normalde forumdalar hatta bakıyorum başka sayfalarda sohbetteler ama dua sayfasına uğrayıp bakmıyorlar sıra kimde ben kimden dua aldım dua almadım diye düşünmüyorlar gelip bakmıyorlar bile
Bende 2 arkadaşımızdan üst üste Mazeretsiz dua almayanları listeden çıkarıyorum
Ama anlamadığım şu biz hiç kimseyi zorla dua oku diye çağırmıyoruz listeye kendileri geliyorlar
Sonra neden dua almıyorlar yada kendilerine okutup gidiyorlar
Kul hakkına giriyorlar farkında bile değiller
Çok hassas bi konu bu kızlar kimsenin hakkına girmememiz lazım.

çok haklısın vallahi yani bizde mesai sattimizden çalığp okuyoruz kulun kula ettiği dua kabul olur die ama neden böyle oluyor ki üzülüyorum ben meral içinde 370 taneyi okudum yani listede okunacak kimse kalmadı bende

arkadaşlar bizim duamız uzun ve meşakatli öyle HZ.ZEKERİYA DUASI YA DA NE BİLİYİM LAİLAHE İLLALLAH YADA İHLAS YA DA YA LATİF ÇEKMEYE BENZEMİYOR..bu liste bttikten sonra hangi duayı okuyalım ??

Arkadaşlar,benim dileğim maddi sıkıntılarımızın bitmesi,hayırlısıyla ev sahibi olmaktır.Rabbim sizinde dileklerinizi kabul etsin.Amin...

1. Volhat...... ........................... 404 +100(meral in okumadıgı debusi için) OKUDU
3.İstanbulunsultani(zeynep)... 404 +50(meral in okumadıgı debusi için) OKUDU

11.Gulucuks ................ .. ...... .404

ben okudum listeden cıkıyorum kendime okuyanların hepsine okudum hatta sıra bendeyken olmayanlarada okudum ben . + olarak dagıttıgm sayılarıda siz bilirsiniz benlik bişey yok debusi arkadasın ki eksik kalmasın diye dagıttım meral okumadıgı için .

Son düzenleme: Az önce

Arkadaşlar,benim dileğim maddi sıkıntılarımızın bitmesi,hayırlısıyla ev sahibi olmaktır.
Rabbim sizinde dileklerinizi kabul etsin.Amin...

3.İstanbulunsultani(zeynep)... 404 +50(meral in okumadıgı debusi için) OKUDU

11.Gulucuks ................ .. ...... .404 okundu

AY ÇOK SEVİNDİM NE KADAR NEREDE HEMEN CEVAP İSTİYORUM BENDE EV BAKIYORUM ÇÜNKİ
tatlım bizimki gariban evi.
izmitte depremden sonra yapılan kalıcı konutları. 2+1 ve 80 lira
20 lira paramız vardı.
onu çekip verdik.
ama yarın bankaya krediye başvurcaz kredi verirlermi acep. biz bi ara kredi kartlarını ödememiştik 3 ay faize binmişti.
şimdi 450 lira borcumuz var.

biz çok zenginiz ooo bir tomar paramız var sanki.. ..kredi de artık gelirine bakıyorlar.. icralık olmadıysan hiç kredi çıkar. evi ipotek gösterip alırsınız.

istanbula göre fiyatı çok çok uygun..benim evimin karşısında yapılıyor yeni bina bahçe katına 150.000 tl istiyor. istanbulun çivisi çıktı

çok haklısın canım okuyamayacak olan varsa söylesin yada haber versin ben okuyamıyom giremiyom diye ona öre ayarlayalım

HERKES OKUYABILDIGI KADARINI ALIYORDU YA OYLE DAHA IYIDI VE KIZLAR COK ACELE EDIYORSUNUZ BU UZUN BIR DUA VE GUNLUK ANCA 100 OKUNUYOR.TOPLAM 15 KISI ISE 1500 OKUNUR MESELA 4 GUNDE BIR KISIYE GECILIR .VE YARIN BENDE TEMIZLENIYORUM ARANIZA KATILICAM HERKES ISTEDIGI KADAR ALIP OKUSUN LISTEYI DUZENLERIM ISTERSENIZ.

kızlar listeyi yeni gördüm...benim için okuyan arkadaşlardan Allah razı olsun...Gönüllerinizdeki dilekleri hayırlısıyla nasip etsin...gulucuks için 370 okumuştum...404 tamamlarım hemen okundu yazabilirsiniz...

Merhaba kızlar
Ben gulucukgs için henüz 200 okuyabildim. Hesap nasılsa dediğiniz gibi 404'e tamamlarım ama 2-3 gün daha sürer. Ben hızlı okuyamıyorum maalesef, söylüyorum zaten. Ama mutlaka bitiririm. Sonrasında meral'e de 370 okurum. O bana okumuştu, Allah razı olsun. Onu da buraya ya da kendisine yazarım. Çabuk bitmez ama bititiririm mutlaka..

delly bugün doktora gidicekti naptı acaba ?
Canım, çok saol Doktora gittim.. Hem de neler neler oldu.. Doktorda değil öncesinde :)) Sanırım hamileyim Tam sevinemiyorum çünkü bugün doktor bebeği göremedi ama daha erken dedi. Adet tarihim cuma ya da cumartesiydi. Yeni geçti daha. Haftaya salı tekrar randevum var. Keseyi görürsek, bir de kalp atışı duyabilsek rahatlıcam.. Şoktayım :) Aşılama için doktora gidecekken, bebiş için gittim Dün öğrendim daha :) Hala inanamıyorum ki zaten.. Dualarınızda bana da sağlıklı bir hamilelik için dua ederseniz, Allah razı olsun.. Hala keseyi göremediğimiz için risk devam ediyor. Yani bebek olmaya da bilir Allah korusun.. ama olumlu düşünmem lazım.. Çok garip hissediyorum :)

canlar bi ev buldum.. ctsi
allahım bugunde para cekip kapora verdik.
aksama tabuyu alıp yarında kredi çekçez..
Hayırlı uğurlu olsun.. Allah gönlünüze göre versin canımm :)

ay cok sevindim insallah bebiside gorursun minik kalbinide duyarsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…