4444 Salat-ı Tefriciye Duası

biz çok zenginiz ooo bir tomar paramız var sanki.. ..kredi de artık gelirine bakıyorlar.. icralık olmadıysan hiç kredi çıkar. evi ipotek gösterip alırsınız.

istanbula göre fiyatı çok çok uygun..benim evimin karşısında yapılıyor yeni bina bahçe katına 150.000 tl istiyor. istanbulun çivisi çıktı
icralık olmadıkta uyarı mesajı gelmişti, garantiden eğer ödeme yapmazsanız yasal takip sonra o ay hemen borç bulup kapadık. ve ağustosta bitiyo taksidi . onu bile kapadım

Merhaba kızlar :KK3:
Ben gulucukgs için henüz 200 okuyabildim. Hesap nasılsa dediğiniz gibi 404'e tamamlarım ama 2-3 gün daha sürer. Ben hızlı okuyamıyorum maalesef, söylüyorum zaten. Ama mutlaka bitiririm. Sonrasında meral'e de 370 okurum. O bana okumuştu, Allah razı olsun. Onu da buraya ya da kendisine yazarım. Çabuk bitmez ama bititiririm mutlaka..

Canım, çok saol :KK68: Doktora gittim.. Hem de neler neler oldu.. Doktorda değil öncesinde :)) Sanırım hamileyim :KK23: Tam sevinemiyorum çünkü bugün doktor bebeği göremedi ama daha erken dedi. Adet tarihim cuma ya da cumartesiydi. Yeni geçti daha. Haftaya salı tekrar randevum var. Keseyi görürsek, bir de kalp atışı duyabilsek rahatlıcam.. Şoktayım :) Aşılama için doktora gidecekken, bebiş için gittim :KK68: Dün öğrendim daha :) Hala inanamıyorum ki zaten.. Dualarınızda bana da sağlıklı bir hamilelik için dua ederseniz, Allah razı olsun.. Hala keseyi göremediğimiz için risk devam ediyor. Yani bebek olmaya da bilir Allah korusun.. ama olumlu düşünmem lazım.. Çok garip hissediyorum :)

Hayırlı uğurlu olsun.. Allah gönlünüze göre versin canımm :)

tebrik edewrim canım inşalllah hayırlı haberler veririsin dua et bol bol rabbim nasip etti inşallah topiğimizin ilk bebişi:)

Ben gulucukgs için henüz 200 okuyabildim. Hesap nasılsa dediğiniz gibi 404'e tamamlarım ama 2-3 gün daha sürer. Ben hızlı okuyamıyorum maalesef, söylüyorum zaten. Ama mutlaka bitiririm. Sonrasında meral'e de 370 okurum. O bana okumuştu, Allah razı olsun. Onu da buraya ya da kendisine yazarım. Çabuk bitmez ama bititiririm mutlaka..

Canım, çok saol :KK68: Doktora gittim.. Hem de neler neler oldu.. Doktorda değil öncesinde :)) Sanırım hamileyim :KK23: Tam sevinemiyorum çünkü bugün doktor bebeği göremedi ama daha erken dedi. Adet tarihim cuma ya da cumartesiydi. Yeni geçti daha. Haftaya salı tekrar randevum var. Keseyi görürsek, bir de kalp atışı duyabilsek rahatlıcam.. Şoktayım :) Aşılama için doktora gidecekken, bebiş için gittim :KK68: Dün öğrendim daha :) Hala inanamıyorum ki zaten.. Dualarınızda bana da sağlıklı bir hamilelik için dua ederseniz, Allah razı olsun.. Hala keseyi göremediğimiz için risk devam ediyor. Yani bebek olmaya da bilir Allah korusun.. ama olumlu düşünmem lazım.. Çok garip hissediyorum :)

canım günaydın diğer taraftada yazdım yine yazayım çokkk sevindimm Rabbim tamamına erdirsin hayırlısıyla kucağınada alırsın inş. son günlerde aldığım en güzel haber keseyide görürsün inş. darısı tüm isteyenlere olsun :KK6::KK6::KK6::rolleyes::rolleyes::KK73::KK73::KK73:

cnm cok sevindiiiiiiiiiim Allahın tamamına erdirsin inşşşşşşş sağlıkla kucagınıza alırsınız

günaydın canım o zaman biz okucaz 370 meral için doğrumu
günaydın cnm bilmiyorum ki cnm kendisi yok kaç gündür dün Allak bullak oldum o yüzden onun debusiye okuyacagı sayıyı okuyabilenlere dagıttım herkes neden fazla okuyoruz falan denilmeye basladı dün benimde evimdede sıkıntılarım vardı yoksa zaten eksik kaldıgında kimseye söylemeden ben tamamlıyodum üstünü kendiside yok bilmiyorum bana okunurken o yoktu zaten

benim kırmızılar bi gün önceden teşrif ettiler
BENDE DÖRT GÖZLE BEKLİYOM ÇÜNKÜ GENETİK TESTLER ŞYAPILCAK İLK ADETİMİN 2-3 GÜNÜ...
ALLAHIM İNŞ HİÇ BİŞİYİM ÇIKMAZ

GECEN AY BEBEK DERDİNE DÜŞMÜŞTÜM.
BU AY EV.. HEPTE AYNI TARIH 6 OCAKTA TEST YAPMIŞTIM,8 OCAKTADA KAN TESTİ.
12 OCAKTA BEBEK KONTROLU 16 OCAK DÜŞTÜ.
7 ŞUBAT CT GÜNÜ KAN VERMEYE GİTTİM BEBEK GİTMİŞ VÜCUDUMDAN. AMA OGÜN EV İÇİN ANLAŞTIK.
10 ŞUBATTA DA KREDİ BAŞVURUSU
ALLAHIM HAYIRL I EYLE.

SALATI TEFRİCİYE (LİSTE BİTENE KADAR KİMSEYİ DAHİL EDEMİYORUZ)
Kızlar 4444 Salat-ı Tefriciye okuyoruz

GULUCUKS arkadaşımız için okuyoruz

Arkadaşlar,benim dileğim maddi sıkıntılarımızın bitmesi,hayırlısıyla ev sahibi olmaktır.
:KK54:Rabbim sizinde dileklerinizi kabul etsin.Amin...:KK19:

1. Volhat...... ..................... 404 +100(meral in okumadıgı debusi için) OKUDU
2.Sndz (sündüz) ................ .404 OKUDU
3.İstanbulunsultani(zeynep)... 404 +50(meral in okumadıgı debusi için) OKUDU
4. papatyam(ayşe) ............ 404 OKUDU
5.dely ..................... ........... 404
6.elseo3.................... .......... 404
7.Yasemin5846 .................. 404 +50(meral in okumadıgı debusi için) OKUDU
8.Ecem8736 ........... ...... . ……. 404

9.GULAY3535...... ........ . ........ 404
10.debusi ................ .............. 404

11.Gulucuks ................ .. ...... .404 OKUDU

Yasemin: kızlar ben gulucukgs için 404 okudum

Debusi den kalan Meral in okumadığı bana yazılan 50 yide okudum.
Bende çıkıyorum listeden.
Ama Meral gelirse o na da okunursa bana özelden ulaşıp söyleyin hakkıma düşen neyse okurum.
Yeni listeye eklemeyin beni
Hepiniz hakkınızı helal edin
Allah razı olsun

X