4444 Salat-ı Tefriciye Duası

anladım cnm bnm kiside akşam yapıştırdım ertesi akşam cıkarttım inş olur yaa bu günde kasıklarım agrıyor yumurtlama günüm sanırım
CNM YAKIYI YUMURTLAMA GUNLERINDE HIC CIKARTMAYACAKTIN NIYE CIKARDIN KALSAYDI KESKE.ZARARI YOK O BELINDEYKEN BIRLIKTE OLUCAKSINIZ KI SICAKTA DOLLENME GERCEKLESSIN MAKSAT O.AMA INSALLAH GEREKTE KALMAZ BOYLE SEYLERE.INSALLAH INSALLAH KENDILIGINDEN OLUR BU AY

CNM YAKIYI YUMURTLAMA GUNLERINDE HIC CIKARTMAYACAKTIN NIYE CIKARDIN KALSAYDI KESKE.ZARARI YOK O BELINDEYKEN BIRLIKTE OLUCAKSINIZ KI SICAKTA DOLLENME GERCEKLESSIN MAKSAT O.AMA INSALLAH GEREKTE KALMAZ BOYLE SEYLERE.INSALLAH INSALLAH KENDILIGINDEN OLUR BU AY
ayy ne bileyim yaaa akşam yapıştırdım ertesi akşam birlikteliktelik oldu banyodan önce cıkarttım.şimdide yumurtluyorum herhalde kasıklarım ağrıyor ne bileyim yaaaa hayırlısı senn ne oldu inşallah tutmustur

ayy ne bileyim yaaa akşam yapıştırdım ertesi akşam birlikteliktelik oldu banyodan önce cıkarttım.şimdide yumurtluyorum herhalde kasıklarım ağrıyor ne bileyim yaaaa hayırlısı senn ne oldu inşallah tutmustur
INSALLAH TUTMUSTUR CNM AMA HIC UMIDIM YOK YA KASIKLARIMDA COK SANCIM VAR. BELIMDE KOPACAK SANNKI.BAKALIM IKINCI ASILAMADA BOS CIKARSA YOL DIREK TUPE GIDER HERHALDE

SALATI TEFRİCİYE (LİSTE BİTENE KADAR KİMSEYİ DAHİL EDEMİYORUZ)
Kızlar 4444 Salat-ı Tefriciye okuyoruz

GULAY arkadaşımız için okuyoruz

Duası;Rabbimiz den hayırlı sağlıklı imanlı evlatlar istiyor

LİSTEMİZ :

1. Volhat(hatice)...... .............. 374OKUDU
2.Sndz (sündüz) .......... ......... .370
3.İstanbulunsultani(zeynep)... 370
4. papatyam(ayşe) ....... ......... 370
5.dely .......................... ........... 370
6.masculin(ayşe) ........ .......... 370
7.Yasemin5846 ............ ......... 370
8.Ecem8736 ........... ...... . ……. 370
9.GULAY3535...... ........ . ........ 370
10.debusi ................ .............. 370
11.Gulucuks ................ .. ...... 370
12.meral00................ ... ...... 370
370 tane okudum Rabbim hayırlı sağlıklı imanlı evlatlar nasip etsin...Amin...:nazar:

SALATI TEFRİCİYE (LİSTE BİTENE KADAR KİMSEYİ DAHİL EDEMİYORUZ)
Kızlar 4444 Salat-ı Tefriciye okuyoruz

GULAY arkadaşımız için okuyoruz

Duası;Rabbimiz den hayırlı sağlıklı imanlı evlatlar istiyor

LİSTEMİZ :

1. Volhat(hatice)...... .............. 374OKUDU
2.Sndz (sündüz) .......... ......... .370OKUDU
3.İstanbulunsultani(zeynep)... 370
4. papatyam(ayşe) ....... ......... 370
5.dely .......................... ........... 370
6.masculin(ayşe) ........ .......... 370
7.Yasemin5846 ............ ......... 370
8.Ecem8736 ........... ...... . ……. 370

9.GULAY3535...... ........ . ........ 370OKUDU
10.debusi ................ .............. 370 OKUDU

11.Gulucuks ................ .. ...... 370
12.meral00................ ... ...... 370

gülay arkadasımızın niyeti
tek bir evladım var Allahtan onun sağlıklı başarılı imanlı büyüyüp iyibir yere gelmesi bize va vatanımıza hayırlı evlat olması için dua ederseniz

kızlar günaydınnnnnnnn ya benim bat 16 sı ben bugün hasta oldum neden acaba ya offfff ilk defa böyle birşey oluyor çok üzgünümmm

X