42 beden kaşe veya nubuk kaban arıyorum

aleyna72

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
520
2
51
bacular 42 beden kaşe veya nubuk deriden kaban arıyorum.duyan duymuyana soylesın loooooo

canım bende var ama suan resmı yok coll markalı tertezmı hıc bır kusuru yok kase gırı rente dızlerıne kadar gelyor eger ılgılenırsen resım cekerım

bende var canım nubuk mu bilmem deri mi onuda bilmem bi bak istersen şekerim hemde kahve rengi hiç giyilmemiş

bende de bu var nubuk süet tarzı 0 kullnanılmadı.....L beden 40 ve 42 beden için...unisex bir modeldir...
2ell112ie2.jpg

rouge tsk canım kaban güzelmiş ama o renk acmıyor beni koyu kahve ve siyah istiyorum ben bitanem

canım bende 42 beden kalın kaşe kaban var. koyu gri collezone marka,giyilmiş ama iyi durumda beğenirsen görüşelim.15ytl
resim206fz8.jpg

w467.png

Son düzenleme:
canım bende 42 beden kalın kaşe kaban var. koyu gri collezone marka,giyilmiş ama iyi durumda beğenirsen görüşelim.15ytl
resim206fz8.jpg

w467.png

görüselim.sen
boy, omuz, kol ,bel, kalca kısmını,arka sırttan omuz ve kolaltı ölcülerini bir ölç yaz birde yakın resmini bir cek bakalım okey.

canım resimlerini yarın koyacağım. ölçüleride alcağım. senin boyun ve kilon kaç,ben aşağı yukarı ,sana olup olmuyacağını tahmin ederim.

canım kusura bakma hastalıktan dolayı bir süre k.kne giremedim.şimdilik ürünlerimi çekiyorum.ilgilenecek pozisyonda değilim. iyi akşamlar.

tmm sorun deil acelem yok istedıgımı bulakadar bakıyorum zaten
boyun 167 kilom 65

eger ılgılenırsenız bende kaşe sıyah var. ilgilenırsen özelden görüşelım.

X