41gun meryem suresi

çok sevindim canım
inş rabbim bizede nasip eder
bende daha önce okumuştum olmadı şimdi yine başladım inş bu sefer olur
daha önce tüp bebek denedinmi sorun neydi canım

Ben de başlamak istiyorum ama adetim bitince.Bir sonraki adetimde okuyacak kimse bulabilir miyim bilmiyorum ama.

çok sevindim canım
inş rabbim bizede nasip eder
bende daha önce okumuştum olmadı şimdi yine başladım inş bu sefer olur
daha önce tüp bebek denedinmi sorun neydi canım

ınsallah canım ya sorun yoktu aslında 1 sene once bı dusuk yasadım 1 yıldır ıstıyorduk olmuyordum tedavı olmadım yanı nette gezerken dualar bolumune gırdım dıkkatımı cektı dedım bende okuyucagım 1 hafta her gece yatarken okuyordum bazen esım evde olmadıgı sıralar aglayarak okuyordum ve cok sukur allahım dualarımı kabul ettı hamıle kaldım..bu ay hamıle kalmasaydım eger rahım fılmı cekılecektım yanı tedavıye baslayacaktık cok sukur gerek kalmadı canm allahım tum ısteyenlere versın

Allah bağışlasın çok sevindim, Allah olmayanlarada versin, bende okuyordum ama adet olunca okutacak kimse bulamadım şimdi yine başlıcam yeni bitti adetim inşallah banada kısmet olur.

naçizane fikrim yer gök dua üstünedir ama tedavi olmadan sadece dua edelim olur demek de mantığıma aykırı kadın doğumculara haksızlık olur

Dogru soyluyosun ama doktorlarin yapamadigi seylerde var.zaten doktorlar bize vesile oluyo hamilelikte.ben gittim kac defa doktora sebep yok deniyo yaptiklari herseyde bosa gidiyo.olan cebime oluyo.anliycagin Rabbim ol demediyse sen istedigin kadar doktora git onlara haksizlik etme canimm

kızlar ben kuran biliyorum ama yeni öğrendim sayılır çok yavaş okuyorum türkçe yazılışından okusam olurmu

kızlarrr bende henüz adetim ve yarın bitecek Allah'ın izniyle Rabbi'm sana sığındık sana açılan ellerimizi oş çevirmezsin Yarabbim.

ben o kadar ınanıyorumkı rabbımın bızı duyacagına bende kayınvalıdeme soyledım okuyacak 41 kez meryem suresını en kısa zamanda bende baslıyacagım ınanıyorumkı rabbım kabul edecek dualarımızı...

Mrb kizlar!!esimin kuzeni 41 gun boyunca meryen suresini okuyup suya üfleyerek içip gebe kaldi.bizde toplanip deneyelim ne dersiniz.hadi en guzel anne adaylarim Rabbim umarim bizim dualarimizida kabul etsin.toplanip baslayalim..
cnm çok güzel topik açmışsın teşekkürler..eline sağlık

2 gündür bende aşlamıştım okumaya ancak dün derin bir üzüntü yaşadığımdan inanın okuyamadım...ama rabbimin izni ile 41 e tamamlamayı bende istiyorum..ancakmens dönemlerinde birinin desteğine ihtiyacımız oluyor,o dönemdede ablama yada eşime okutayım diyorum..her yolu denedik meleğimize kavuşmak için olmadı..birde bunu deniyelim bakalımşimdiye kadar çok niyetlendim 8 de bıraktım..birileri benim adıma başladılar devam edemediler 98 ayet gayet uzun ancak bu kez rabbimin izni ile deniyeceğim...nede olsa duanın sabır ile yapılanı makbul

Yarin bende başlayayım inşallah. Rabbim kendi lafizlarinin hürmetine icinde bulunduğumuz bu mübarek ramazanin hürmetine göndersin hayirli saglikli evlatlarimizi.

ben bekarım dün okumuştum,bir daha okumayayım o halde

Niye okumayasın onu anlamadım??? Kuranı böyle düşünerek okuma! Allah'ın gönderdiği bütün sureler okunmalıdır.Bunun pazarlığı olmaz.Yok 41 gün yok 101 gün yok öyle bir şey! Önemli olan niyettir. Bak bir arkadaş ne diyor: daha 41 gün olmadan hamile kaldı.Bekarsan okumayacaksın diye bir şey yok.Meryem suresi sadece hamile kalmak için okunmaz!

ben de okuyorum allah kabul ederse 12. gündeyim ama suya okumuyorum bir de tilavet secdelerini toplu yapmayı düşünüyorum ne dersiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…