41gun meryem suresi

MERHABA CANIM MERYEM SURESİNİ HERGÜN OKUMAN GEREK VE TİLAVET SECDESİNİ YAPIYORSUN OKUDUKTAN SONRA TİLAVET SECDESİ İSE
Tilavet Secdesi
Kur'an okuyan veya dinleyen bir kimse, 14 yerde bulunan, secde ayetlerinden birini okursa veya duyarsa, secde etmesi gereklidir.

Tilavet secdesi yapmak için abdestli olunulur ve de kıbleye yönelinir.
Daha sonra niyet edilir.(Ya Rabbi niyet ettim senin rızan için tilavet secdesi yapmaya).
Niyetten sonra "Allahu Ekber" diye tekbir getirilerek direk olarak secdeye gidilir (Eller havaya kaldırılmaz ruku yapılmaz veya ayakta başba bir şey okunmaz).

Secdede en az 3 kerre "Subhane rabbiyel'A'la" denilir.

Bir secde yapıldıktan sonra yine "Allahu Ekber" diye tekbir getirilerek ayağa kalkılır.

Dua gibi eller kaldırılarak; Bakara Suresinin 285. ayetindeki "Semi'na ve ata'na ğufra;neke Rabbena ve ileykel masir" ayeti celilesi okunur.

Bu şekilde tilavet secdesi yapılmış olunur.

RABBİM KABUL ETSİN DUALARIMIZI AMİNNNNN. KIZLAR OKUYUP HAMİLE OLAN OLURSA LÜTFEN BURAYA YAZSIN BEN BU AY ÇOKKKK UMUTLUYUM AMA HAYIRLISI:KK31::KK31::KK31:

cevabın için teşekkür ederim canım. bende dün başladım. Rabbim hayırlısını versin inşaallah :KK49::KK49:

r
canım sen bilgilimisin bu konuda.
günde bir kez herhangi bir saatte mi okunabilir?

Bende buradan öğrendim günün herhangi bir saatinde günde bir kere ve dua okunduktan sona tilavet secdesini yapacakmissin nettenden iyice araştırma yaptin regl dönemin bitsin başlayacak bende 6 aydir denioz bizde ama olmadi hala :KK43:

r

Bende buradan öğrendim günün herhangi bir saatinde günde bir kere ve dua okunduktan sona tilavet secdesini yapacakmissin nettenden iyice araştırma yaptin regl dönemin bitsin başlayacak bende 6 aydir denioz bizde ama olmadi hala :KK43:

çok çok teşeküürler inşallah hepimizin bebişleri olacak merak etme Allahım yanımızda..bende 8 aydır istiyorum ama olacak inşallah biliyorum, inanmak ve kalpten istemek hepsi bu.

[QUOTinşallah aetcem;35635000]çok çok teşeküürler inşallah hepimizin bebişleri olacak merak etme Allahım yanımızda..bende 8 aydır istiyorum ama olacak inşallah biliyorum, inanmak ve kalpten istemek hepsi bu.[/QUOTE]

Amin insallah :KK49: artik bizde hamiş olalim :) neyi yanlis yapioz konuda anlamiom doktor bi sikinti yok dedi ama anlamadik:KK43:

cevabın için teşekkür ederim canım. Bende dün başladım. Rabbim hayırlısını versin inşaallah :KK49::KK49:

aminn canım rabbim kabul etsin benim bugün 3. Günümdü sabah namazından önce okudum yani yavaş okuyorum diye indirdim takip ederek okuyorum rabbim niyetimi kalbimi biliyor kabul eder inşallah. Her an her saniye dualarla istiyorum bebeğimi:KK43::KK43::KK43::KK43:

canım sen bilgilimisin bu konuda.
Günde bir kez herhangi bir saatte mi okunabilir?

tatlım yazını gördüm ben yazayım dedim :) istediğin saatte okuyabilirsin. Ben çalıştığım için gece teheccüd namazına kalkıyorum kılıyorum ve meryem suresini okuyorum sabah namazımıda kılıp tekrar yatıyorum. Yoksa akşam zor oluyor benim için. Rabbim kabul eder inşallah

[QUOTinşallah aetcem;35635000]çok çok teşeküürler inşallah hepimizin bebişleri olacak merak etme Allahım yanımızda..bende 8 aydır istiyorum ama olacak inşallah biliyorum, inanmak ve kalpten istemek hepsi bu.

Amin insallah :KK49: artik bizde hamiş olalim :) neyi yanlis yapioz konuda anlamiom doktor bi sikinti yok dedi ama anlamadik:KK43:[/QUOTE]

CANIM SANIRIM ÇOK TAKIYORUZ YA BEN BİR BEBEK MAĞAZASINDA KASİYERİM TAMAM MI HAMİŞLER GELİYOR KAZARA OLDU, 1 DEFA DENEDİK OLDU, FALAN TAHHAMMÜL EDEMİYORUM ONLARA YA NASILOLUYOR YAHU DİYORUM ESTAĞFUR TÖVBE

Amin insallah :KK49: artik bizde hamiş olalim :) neyi yanlis yapioz konuda anlamiom doktor bi sikinti yok dedi ama anlamadik:KK43:

CANIM SANIRIM ÇOK TAKIYORUZ YA BEN BİR BEBEK MAĞAZASINDA KASİYERİM TAMAM MI HAMİŞLER GELİYOR KAZARA OLDU, 1 DEFA DENEDİK OLDU, FALAN TAHHAMMÜL EDEMİYORUM ONLARA YA NASILOLUYOR YAHU DİYORUM ESTAĞFUR TÖVBE[/QUOTE]

Aynen yhaaa o lafa bende sinir oluom :KK43:( burada komşunun biride tedavi goruodu off yeter biraz ara verelim demiş o ay olmuş haberim bile yoktu diyor usuttum herhalde diye düşünmüş :KK43:(( bende azcik bide olsun hemen umutlaniyorum kendimde belirti ariom yaaâ :KK43:((

ordata çocuk yapacak erkek kişi yokken olur mu bakarsın koca da bulurum:KK1:

Mrb kizlar!!esimin kuzeni 41 gun boyunca meryen suresini okuyup suya üfleyerek içip gebe kaldi.bizde toplanip deneyelim ne dersiniz.hadi en guzel anne adaylarim Rabbim umarim bizim dualarimizida kabul etsin.toplanip baslayalim..

ben de başlacağım Allahın izniyle. Bu hafta regl olcam halam yanımda misafir. ona okuturum diğer günler kendim okurum Allahın izniyle

Sevincmerden çok sewindim senin aşina umarim benimde bir bebeğim olur esimde çok istio bende 6 aydir deniz olmuo iyice korkmaya basladim. Regl dönemim bitince bende başlamak istiyorum meryem süresine de bazi sorularim olacak yanlis anlamazsan siteyi kullanmaya bilmiyorum yeni uyeyim o yüzden ozelden atamadim bursa yazmak zorunda kaldim.meryem suresini ne Zamanlar okudun ve gergin birlikte mi olmak gerekiyor bu donemde biz esinle sık sık ilişki olursa olmaz diye hergun beraber olmuyoruz acaba o yüzden mi bir sıkıntı oluyor bebeğimiz olmuyor:KK43: bunu buradan sordugum için lütfen k bakma siteyi bilemediğimiz için ve diğer arkadalarda okuyorsa bilgilendirebilir mi beni lütfen
canım merhaba kusura bakma bıraz gec gordum msjını...ilişki durumunu ınan hatırlamıyorum ama hergun yatmadan once esımle ıkımız okuduk ınanarak ve hamıle kaldım ama kımyasal gebelık oldu yanı demekkı bazı seylerı duzgun yapmamısım :KK43: ogun bugundur gebe kalamıyorum 4 yıllık evlıyız bızde ama hala bı bebek yok tedavı oluyorum basındayım daha allahtan umut kesılmez...yasım 24 o yuzden artık pek kafama takmıyorum...

canım merhaba kusura bakma bıraz gec gordum msjını...ilişki durumunu ınan hatırlamıyorum ama hergun yatmadan once esımle ıkımız okuduk ınanarak ve hamıle kaldım ama kımyasal gebelık oldu yanı demekkı bazı seylerı duzgun yapmamısım :KK43: ogun bugundur gebe kalamıyorum 4 yıllık evlıyız bızde ama hala bı bebek yok tedavı oluyorum basındayım daha allahtan umut kesılmez...yasım 24 o yuzden artık pek kafama takmıyorum...
Kimyasal gebelik derken ?? Sen hamile kaldim meryem süresiyle deyince bende o yüzden sordum :KK43: bende 2 haftadir okuyorum bakalim hayirlisi ama merak ettim kimyasal gebeliğin ne olduğunu ? Ozel değilse acar misin

Kimyasal gebelik derken ?? Sen hamile kaldim meryem süresiyle deyince bende o yüzden sordum :KK43: bende 2 haftadir okuyorum bakalim hayirlisi ama merak ettim kimyasal gebeliğin ne olduğunu ? Ozel değilse acar misin
cnm kanda gebelıgin bellı bı degere gelıp ve kese olusmadan beta hcg degerın yavas yavas dusmesıdır yanı adetın gecınce test yapıyosun pozıtıf cıkıyo ve bı 15 gun sonra beta hcg degerın dusuyor kanamayla ılac kullanmadan dusuruyosun ben 2 kez gecırdım 3 kez uzuldum ılk gebelıgımı 3 aylıkken kalbı durdu kurtaj oldum allah kımseye yasatmasın ama sen devam et okumaya canım muhakkak faydası olacaktır...

bende 41 gün boyunca hergün bitane okudum
ben okumaya başladığımın 7. günü hamile olduğumu öğrendim okursanız bende katkıda bulunurum bu arada bir rivayete göre Meryem suresi okunursa kız Yusuf suresi okunursa erkek evlat sahibi olunurmuş ben Meryem okudum benim meleğim kız
Aktif üye oldugunuzu gördm umarım ulaşabilirim size meryem suresi tamamı mı konudunuz, pko var bende de

Mrb.kizlar bnde okucam hayrlisyla 41 gün boyunca bi bardak suya üfleyip o suyu mu icicez.yoksa 41 gün boyunca ayrı bardaklarda ki suyami ufleyip icicez. Lütfen yardmci olun..

X