41 yasin ve 41 fetih suresi ile hayırlı dualarımıza Allahın izniyle kavuşalım

canım meryem suresinden sonraki hafta da vakıa ile devam ederiz olurmu canım maddi sıkıntılarımız için
evet canım öyle yaparız inşallah yukarıda yazdım bende aslında bununla birlikte yapalım mı diye düşündüm ama karışır sanırım

evet canım öyle yaparız inşallah yukarıda yazdım bende aslında bununla birlikte yapalım mı diye düşündüm ama karışır sanırım

karışırmı bilmem ama meryem suresı için niyetim başka vakıa suresi için niyetim başka olacak bence bir hafta meryem diğer hafta vakıa yapalım inşallah

K kalemero canım ben takvimime baktım da perşembe günü mazeretli olacağım napıcam beeeenn

K kalemero canım ben takvimime baktım da perşembe günü mazeretli olacağım napıcam beeeenn
canım Meryem suresini okuyacağız bu hafta niyetini yazarız biz okuruz sende esma okursun yapacak bir şey yok rahat ol...
bu haftadan kalan fetih ve yasinleri biterebilirsen bitirirsin perşembeye kadar

canım Meryem suresini okuyacağız bu hafta niyetini yazarız biz okuruz sende esma okursun yapacak bir şey yok rahat ol...
bu haftadan kalan fetih ve yasinleri biterebilirsen bitirirsin perşembeye kadar

kısmetse bu akşam bitiriyorum canım okur okumaz yazarım zaten çok sağoll

Bende perşembeye kadar bitircem. sanırım bende per yada cuma regl olcam ne yapsakki liste dışı kalmayim. Meryem suresinden sonra vakıa suresinfe tekrar dahil olmak isterim canım. Gerçi bakalım hele o güne cikalimda bi

tamam canım liste dışı neden kalasın sıkıntı yok rahat ol

mazeretli olanlara uygun esma verilir canım bilgili arkadaşlar yönlendirir bizi

Canım benim bende katılan bilirmiyim ama sadece akşamları okurum çalışıyorum bildirim nezaman yapiliyor
Canım şuan ki duayı perşembe günü bitireceğiz inşallah yeni duamız meryem suresi olacak perşembe günü başlayacağız takipte kal yarın detayları belirtirim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…