41 yasin ve 41 fetih suresi ile hayırlı dualarımıza Allahın izniyle kavuşalım

arkadaşlar 4 eksik olan fetih suresinden 2 eksik kaldı onunda 1 tanesini ben alıyorum kalan 1 adetide okuyabilecek biri alsın lütfen
Canım toplam 4 yasınımı +6 fetıhımı okudum. Vakıada okudum tum arkadaslarımı ıcımden gecıterek. Bol bol haftaya persembeye kadar salavat getırcem. 11 tuncınayıda okudum. Allah kabul etsın. Gebzede bır camıde ıkındıyı beklıyom. Dualarımı ettım sızlete

Canım toplam 4 yasınımı +6 fetıhımı okudum. Vakıada okudum tum arkadaslarımı ıcımden gecıterek. Bol bol haftaya persembeye kadar salavat getırcem. 11 tuncınayıda okudum. Allah kabul etsın. Gebzede bır camıde ıkındıyı beklıyom. Dualarımı ettım sızlete
Canım benim ALLAH razı olsun senden sende hayırlısıyla bebeğine kavus rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin :KK36:

Allah razı olsun canım, dualarımızı kabul etsin inşallah..

allah razı olsun. rabbim sağlıkla bebeğine kavuştursun...

bana uyar. bende hamileyim bana niyetlenirken kolay doğum için
hamile olmayan içinde hamiş olsun için dua ederiz.. bana uyar inş
allah razı olsun canım... rabbim sağ salim kolayca bebeğini kucağına almanı nasip etsin inşallah.... inşallah öbür arkadaşlara da uyar...

banada uyar G guzbahar niyetimi ''ablacığım ve yengeciğimin hayırlısıyla evlat sahibi olmaları'' olarak değiştiririm belki bir sonraki hafta da vakıa suresi okuruz maddi sıkıntıda olanlar için :KK42:

X