41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

Canım doğum günün kutlu olsun. ailenle, sevdiklerinle bir ömür boyu sağlıklı, mutlu, huzurlu olursun inşallah.
sıkma canını, ilerleyen saatlerde d. gününü kutladı mı eşin?

amin cnm sğl seda da hamile biliyormuusn darısı size inş rabbim ol dese yeter var zamanı demek
Cok sevindim.insallah bu sefer saglicakla kucagina alir.hamile kalanlar eninde sonunda yine hamile kaliyorlar.ben hic kalmadigim icin artik umudum kalmadi

Senin yerine ben cildirdim.yalniz nasil gider seni niye goturmedi.boyle yaparmi hic.sana soyledide senmi kabul etmedin.fatmacim sende oylece sustun durdunmu.demekki ben cok fenayim.hem benim dogum gunumu unutacak hemde bebek gormeye gidecek.arkadasim boyle bi durumu nasil kabul edersin.cok kizdim simdi.bende 1 yildir evliyim 5 yil sonra nasil olacak merak ediyorum.bu erkekleri anlamiyorum.offf ya seninde canini sıktım ama arkadasim biraz fena olmak lazim.erkekleri basi bos birakmaya gelmez.tmm dogum gununu unutmus olabilir insanlik hali.ama seni evde birakip gidemez

Tamam seni listeden cikariyorum hizimiza da yetisemiyosun zorlanma seninkileri yarin verecegim arkadaslara
Canim ben adet olacam diye 9 tane okudum 2 tanesi sana.kalan 7yi de okuyamayan ve benden sonrakilere benim yerime sayarsan sevinirim bugun adet gunum dun lekem gelmeye basladi bugunde kirmizilari bekliyorum

Baska bayanlar da gidecekmis onlar esleriyle gelir dedi ama sen de gel beraber gidelim demedi dese gidecektim ben de oyle sustum ewet bekledim ne yapacak diye 7 bucukta cikti 11 gibi geldi hicbirsey yokmus gibi ben bu adama cocuk yapmaya calisiyorum bir de gecen yil babam acik kalp ameliyati gecirdi ben kalktim rizeye gittim benimle gelmedi ustelik ameliyata girene kadar aramadi bwn israr ettim babami ara diye sabah aksam 4de aradi bi zorla o da ama okulda bayanin birinin tansiyonu dustu hastaneye goturduler kosa kosa ziyaretine gitti ben bu adama cocuk falan vermem

Hosbuldum canim sagol...

Kızlar ben listeden ayrılıyorum hepiniz hakkınızı helal edin, Rabbim dualarınızı kabul etsin isallah.

Amin insallah

Blgsdr yangina körükle gitme be gülüm, kizin zaten cani síkkín...

Kullanicam vazgectim cocuk falan istemiyorum

Öyle deme canim, esinin de vardir elbet gecerli sebepleri. Tamam seni cok iyi anliyorum, elbette ki kizmissindir ve ben olsaydim kesin bende kizardim. Dogum gününü bende gectim insanlik hali unutmustur, bebek görme olayina gelince keske senide götürseymis ama düsünememistir belki.

Olaylari hep kötü yöne cekmeyin kizlar, bayanlar nasil kafaya takiyor bunaliyorsa erkeklerde bunalabilir. Söyle düsün, belki sen üzülürsün bebegi görünce diye götürmek istememistir seni?

Bende artik biraktim tedavisiz kendiluginden olmayacak galiba.tup bebek icin para biriktirecem o zamana kadar vazgectim ugrasmiyacam iliskiden sonra kalcamin altina yastik koyuyorum koymayacam hemen wcye gidecem.

Tüp bebek tedavisinin ücreti ne kadar yaklasik olarak?

Bende artik biraktim tedavisiz kendiluginden olmayacak galiba.tup bebek icin para biriktirecem o zamana kadar vazgectim ugrasmiyacam iliskiden sonra kalcamin altina yastik koyuyorum koymayacam hemen wcye gidecem.
Millet surtunmeyle kaliyo afedersin yastik falan hikaye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…