41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

HADİ BAKALIM İNŞ. 14 ŞUBATTA EŞİM NE İSTİYON DİYİP DURUYO.. EV BAKIYOZ BİZDE... KİRA VERCEĞİME BORCA GİRİP EV ALAYIM DİYOM. İNŞ HEM EV HEM BEBİŞ OLUR.
Olur cnm olur bk sikinti yasamiyorsun hamile kalmada cok guzel birsey bu benim tedavisiz olmadi hic 3 aydir hergun iliski de oluyo ama gebelik yok illa tedavi olmam lazim sorunun bulununca bence kucgina alacaksin cnm coraspirin ve folik asit asit ic cnm bu surecte

FOLİK ASİTİ VE FERMATI HEMEN HEMEN 2010 DAN BERİ KULLANIYOM.. KAN DEĞERLERİM ÇOK DÜŞMÜŞTÜ. ET YİYEMİYORUM 3 YAŞNDAN BERİ. AMA COR ASPİRİNİ ŞİMDİ GİDİNCE HATIRLATCAM...

okudum kızlar allah kabul etsin...

Kizlar hayirli aksamlar insallah herkes iyidir.
ben ıyıyımmmm
yanı ıyı hıssedıyorum bılmıom nıye bı sebebı var mı bılmıyorum bekıde vardır ruyamda yesıl bır mont alıp gıydıgımı gordum hakı yesılı ve cımen yesılı karısımı tabırlere baktım bır kaç hafta ıcınde guzel bır haber alacagınıza ısaret falan dıodu

canım 6 tane yasin okudum..herkesden Allah razı olsun Rabbim kabul etsin dualrımızı inşALLAH

ayyyyyyy çok güzel

yeni liste bumu?
öncekiyle aynı gibi
asmu ve ebrulim okudumu kafam karıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…