41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

Gecmio pek yhaaa cok uzuluyom ama elden bisey gelmio cok uzgunum tam bi kadin olsaydim 4 taneden bir tanesini dogurabilirdim hicbirini tutamadim icimde
canım bu söz hiç doğru değil, senin kadınlığınla alakası yokki canım yüce rabbim böyle karar kılmış.

Insanlar memnun olmuyorlar cnm maalesef ben 29 yasindayim 4 yildir evliyim herkes bana bbeceriksiz bi cocuk doguramadin he heyy biz tarlada dogurup isimoze donuyoduk diyolar aci mi gormezden gelip birde asagiliyor lar
insanlar her zaman konuşur canım, çocuğun olduğu zamanda başka birşey bulurlar. takmamaya, umursamamaya çalış. Rabbim inşallah dualarımızı kabul eder. Allah'ım vesile oldu burada birbirimizi bulduk, hiç tanımadan birbirimize dualar ediyoruz, birbirimizi merak ediyoruz, hayırlı haberler almak istiyoruz. hangimizin duası kabul olur bilemeyiz, rabbim duası kabul olanların hürmetine dualarımızı kabul eder, duası kabul olunanlardan eyler bizleri inşallah.

Kizlar yeni liste hazir buyrun baslayalim

hz zekeriya duası
Kur'an'da Zekeriyâ'dan Âl-i İmrân, En’âm, Meryem ve Enbiyâ Surelerinde bahsedilmektedir.[1]
Kur'an'da bahsi geçen ayetler
  • Bunun üzerine Rabbi onu güzel bir şekilde kabul buyurdu ve onu güzel bir şekilde yetiştirdi. Zekeriya’yı da onun bakımıyla görevlendirdi. Zekeriya, onun bulunduğu bölmeye her girişinde yanında bir yiyecek bulurdu. “Meryem, Bu sana nereden geldi?” derdi. O da “Bu, Allah katından” diye cevap verirdi. Zira Allah, dilediğine hesapsız rızık verir. (3, 37)
  • Orada Zekeriya Rabbine dua etti: “Rabbim! Bana katından temiz bir nesil bahşet. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin” dedi. (3, 38)
  • Zekeriya mabedde namaz kılarken melekler ona, “Allah sana, kendisinden gelen bir kelimeyi (İsa’yı) doğrulayıcı, efendi, nefsine hakim ve salihlerden bir peygamber olarak Yahya’yı müjdeler” diye seslendiler. (3, 39)
  • Zekeriya, “Ey Rabbim! Bana ihtiyarlık gelip çatmış iken ve karım da kısır iken benim nasıl çocuğum olabilir?” dedi. Allah, “Öyledir, ama Allah dilediğini yapar” dedi. (3, 40)
  • Zekeriya, “Rabbim! (çocuğum olacağına dair) bana bir alâmet ver” dedi. Allah da şöyle dedi: “Senin için alâmet, insanlarla üç gün konuşamaman, ancak işaretleşebilmendir. Ayrıca Rabbini çok an, sabah akşam tesbih et.” (3, 41)
  • Zekeriya’yı, Yahya’yı, İsa’yı, İlyas’ı doğru yola erdirmiştik. Bunların hepsi salih kimselerden idi. (6, 85)
  • Bu, Rabbinin, Zekeriya kuluna olan merhametinin anılmasıdır. (19, 2)
  • Derken Zekeriya ibadet yerinden halkının karşısına çıktı. (Konuşmak istedi, konuşamadı) ve onlara “Sabah akşam Allah’ı tespih edin” diye işaret etti. (19, 11)
  • Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti. (21, 89)

Aminnn cnm Cok haklisin kimseye birsey anlatamiyotum burda bazen dokuyorum icimi sizler olmasaniz ben daha kotu olurdum heralde insallah hepimizin dualari kabul olacak zaten biliyorum

canım çok oku ben hamile kalana kadar okudum

kızlar ALLAH hepinizden razı olsun ALLAH sizlere hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin en kısa zamanda :). 3 tanem kaldı akşam gidince okuycam işallah :) .Sıradaki arkadaşa yarın mı başlıycaz?

Hayir cnm bugun basladik okuyamayacaksan aliyim sendekileri
kızlar ALLAH hepinizden razı olsun ALLAH sizlere hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin en kısa zamanda :). 3 tanem kaldı akşam gidince okuycam işallah :) .Sıradaki arkadaşa yarın mı başlıycaz?

canım benim için 2 tane ..
tatlım zaten ilk sayfada da yazar

tamam canım eve geçince ilk olarak senin duanı okuycam ALLAH hayırlı sağlıklı bi evlat nasip etsin işallah.Sizlere gece gündüz dua etsem hakkınızı ödeyemem ALLAH hepinizden razı olsun

CANIMMMM İSTERSEN 8 DEN BANA VEREBİLİRSİN
BEN OKUDUM KENDİMİNKİNİ.

okudum allahım bebegıne arkadaşımıza bagışlasın amınnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…