41 yas basarisizlik hissi

Merhaba 41 yasindayim ve babam hep der ki sen ne başardın ki, yaşıtların müdür oldu.sen bitmişsin.kafamda hep bu sözler var.41 yasindayim, is hayatım başarısız(mobing var), aile hayatim başarısız(babam beni reddetti,narsist biri), Finansal hayatım başarısız(ev araba hicbisiyim yok),iliskiler başarısız(aşk ya da arkadaslik ilişkim yok)
Kendimi mutsuz hissediyorum.yalniz bir anneyim,10 yaşında oğlum var.memurum, bunun dışında hayatımda bisi yok.basari kriterleriniz ve hedefleriniz neler 41 yas için mesela?ihtiyaç duyduğum tek şey aidiyet, bir aile, sevgi saygı guven ama olmayacak gibi artık.ne dusunuyorsunuz
Memur olmuşsunuz, anne olmuşsunuz.. daha neyi başaracaksınız.
Sizin yerinizde olmak için insanlar senelerce sınava giriyor, doktor doktor gezip çare arıyor..
Yemişim evini arabasını, tüm evler sizin, tüm taksiler sizin. Allah sağlık versin gerisi yalan.

Konu altında açıklama yapan arkadaşları okudum. O kadar büyük hatalar yaptıktan sonra hiç mi kendine sormadın ben ne yapıyorum diye? Narsist baban değil sen olabilir misin? Onlar kendinde hiç hata görmez, hep çevresindeki insanlar hatalıdır. Sana kötü davranan, çocuğu bile kendinden saymayan, tekme atan eski kocan babanı dövünce nasıl o adamı tuttun mesela?
Ya illa söyletiyorsunuz, sonra devlet dairelerine gittiğimizde karşımızdaki manyak manyak davranınca bunu buraya atayanın.. diye içimizden geçiriyorsunuz. Özel hayatında bu kadar sorunluysan iş hayatında nasılsın? Vatandaşla yüzyüze mi çalışıyorsun mesela? İnşallah öyle değildir.
Bi yaptığın hataların farkına var, kabullen, pişman ol, değişmeye çalış. Sonrası su gibi kendiliğinden yoluna girer. Her zaman sen haklı olamazsın böyle bir dünya yok yani.

Birkaç konunuzu okuyup geldim, sormak istediğim bir şey var. Daha önce gittiğiniz psikiyatristlerden bipolar bozukluğunuz olabileceğini söyleyen oldu mu? Çünkü ya depresif konular açmışsınız, ya da date uygulamalarında insanlarla tanışmışsınız. Bu gibi uç eylemleriniz var, ilaç kullandınız mı hiç? Bunları psikiyatristle paylaştınız mı

uzunca bir süre annesi babası baktı çocuğa.
hatta yaşadıkları şehirdeki düzenlerini bozup konu sahibesinin yaşadığı şehre yerleştiler torunları için.
e adam dayakta yedi kızının namusuna laf edildiği için. sonra pamuk 4.kata karpuz taşıyamıyorum diye eski eşiyle barışmaya çalıştı.
bir noktadan sonra ne ölüme ne dirime olmuş olması beni şaşırtmadı.
Karpuz çok önemli tabi🙄

Birkaç konunuzu okuyup geldim, sormak istediğim bir şey var. Daha önce gittiğiniz psikiyatristlerden bipolar bozukluğunuz olabileceğini söyleyen oldu mu? Çünkü ya depresif konular açmışsınız, ya da date uygulamalarında insanlarla tanışmışsınız. Bu gibi uç eylemleriniz var, ilaç kullandınız mı hiç? Bunları psikiyatristle paylaştınız mı
Bipolar demediler.

Arkadaşımın kurumunda da memur temizlikçiler temizlik yapmıyordu ekstradan eleman geliyordu. Benim çalıştığım kurumda da temizlikçi abla vardı akşama kadar sigara içerdi. Bir şekilde kadro almışlar.
Kadro almışlar da bu amirler neden şikayet etmiyor ben de onu anlamıyorum.

baban seni reddetmedi. "ne malum cocugun benden oldugu" diyen eski esinle kavga edince eski eşin tarafindan dayak yedi ve sen yine de eski esini tuttun, onunla gittin.
böyle böyle tonla yanlis hareketinden sonra baban seni sildi. senin dnanla dunyaya gelmesi demek dayak yedigi damadinin tarafini tutan kizina her halukarda kucak acmasi demek degil.
adami suclayip durma her konunda.
narsist faaln degil. madem narsist neden ogluna bakmalarina izin veriyorsun?? yillardir bir de senin cocugunu büyütüyor.
belki psikolojisi bozulmuştur o da cok normal. ben yasasam olanlari benimki de bozulurdu
Tam uzulüp yorum yazacaktim ki,
Sokladim gidiyorum.

Merhaba 41 yasindayim ve babam hep der ki sen ne başardın ki, yaşıtların müdür oldu.sen bitmişsin.kafamda hep bu sözler var.41 yasindayim, is hayatım başarısız(mobing var), aile hayatim başarısız(babam beni reddetti,narsist biri), Finansal hayatım başarısız(ev araba hicbisiyim yok),iliskiler başarısız(aşk ya da arkadaslik ilişkim yok)
Kendimi mutsuz hissediyorum.yalniz bir anneyim,10 yaşında oğlum var.memurum, bunun dışında hayatımda bisi yok.basari kriterleriniz ve hedefleriniz neler 41 yas için mesela?ihtiyaç duyduğum tek şey aidiyet, bir aile, sevgi saygı guven ama olmayacak gibi artık.ne dusunuyorsunuz
Tam üzülmüştüm ki yorumları görüp vazgeçtim

Bana göre değil babama göre.babam bana basarisizsin bir b..k olamadın, konfeksiyon a verseydim keşke, okutmasaydim, bi başı bitli bulup başımdan s..r olup giderdin dedi.cok afedersiniz.bunlari hayatım boyunca dedi hala diyor ve sesi kafamda yankilaniyor
Adama onca şeyi yadattiktan sonra haklı. Hala seninle uğraşıyor bir de narsist damgası yiyor. Sen ondan daha narsistsin. Allah evladın da sen gibisini vermesin

Kusura bakmayın ama bir sizin bir de zorunlunun nasıl atandığını çok merak ediyorum, bakın bu da bir başarı 👏
Konudan tamamen bağımsız. Bir akrabamız afedersiniz tam bir ma….l. Liseyi rüşvetve falan bitirdi. Sonra girdi bir yere çalışıyor güvenlik olarak hop devlet dediki sizi kadroya alıyorum devlet memuru oldu. Havasından geçilmiyor şuan. Yıllarca millet kpss çalışıp atama bekliyor.

Kredi karti pratik. Limiti maaşım göre ayarlanmış.kredi karti kullanıyorum korktuğum kredi cekmek
Ama öyle yaparsanız hep bir ay geriden gelirsiniz. Kartla harcadığınız bu ayın parası olmalı. Siz kartla harcayıp bir ay sonra ödüyorsunuz olmaz ki. Maaşı naapıyorsunuz o ay? Bankamatik kartı kullanmalısınız. O zaman o ayın parasını harcamış olursunuz.

X