41 yas basarisizlik hissi

Herkes çok yüksek puanla atanmıyor benim çalıştığım kurumda ben 95le atanmışken ortaokul mezunu adam çalışıyordu yaşı da öyle büyük değildi 45 yoktur bile zahmet edip liseyi bile dışardan bitirmedi. Mail atamayan yaşamayan bilgisayar kullanamayan memurlar vardı neler çektik ya. Bir de aynı yerdeyiz boşuna okudunuz diyorlardı. Şükür kurtuldum o kurumdan. Arkadaşım da kitte çalışıyordu. Lise mezunlarını dışarıdan alıp temizlikçi güvenlik vs sonra kadroya alıp memur yapmışlardı. O da şikayet ediyordu hiçbir şey bilmiyorlar yapmıyorlar diye
Ondan sonra liyakat 🥺

Ev araba sahibi olmak mutluluk için kıstas midir
Kişiye göre değişir. Bana göre evet mutluluk verir. Aracım olmasa çocuklarımı istediğim okula götüremem kurslara götüremem. İstediğim markete de gidemem. Çoluk çocuk hasta olunca hemen hastaneye gidemem. Sağlığın yerindeyse paranda varsa bence mutlu olmak için yeter. Evim olsa maddi olarak daha rahat ederim kendimi güvende hissederim.

Aaaa ben şok. Yalnız bakıyorum çocuğuma dememiş miydi? Yanlış mı gördüm?

uzunca bir süre annesi babası baktı çocuğa.
hatta yaşadıkları şehirdeki düzenlerini bozup konu sahibesinin yaşadığı şehre yerleştiler torunları için.
e adam dayakta yedi kızının namusuna laf edildiği için. sonra pamuk 4.kata karpuz taşıyamıyorum diye eski eşiyle barışmaya çalıştı.
bir noktadan sonra ne ölüme ne dirime olmuş olması beni şaşırtmadı.

Merhaba 41 yasindayim ve babam hep der ki sen ne başardın ki, yaşıtların müdür oldu.sen bitmişsin.kafamda hep bu sözler var.41 yasindayim, is hayatım başarısız(mobing var), aile hayatim başarısız(babam beni reddetti,narsist biri), Finansal hayatım başarısız(ev araba hicbisiyim yok),iliskiler başarısız(aşk ya da arkadaslik ilişkim yok)
Kendimi mutsuz hissediyorum.yalniz bir anneyim,10 yaşında oğlum var.memurum, bunun dışında hayatımda bisi yok.basari kriterleriniz ve hedefleriniz neler 41 yas için mesela?ihtiyaç duyduğum tek şey aidiyet, bir aile, sevgi saygı guven ama olmayacak gibi artık.ne dusunuyorsunuz
Memursunuz.
10 yaşında bir cevheriniz var ( ne mutlu)
Sağlıklısınız. Hayat kimse için çok kolay değil. Kendinizi yargılamayın. Kendinizi ve cevherinizi sevin bol bol. Babanızın vermediği sevgiyi siz oğlunuza verin kendinize verin. Deneyin 🌻 yolunuz bahtınız açık olsun

Memursunuz.
10 yaşında bir cevheriniz var ( ne mutlu)
Sağlıklısınız. Hayat kimse için çok kolay değil. Kendinizi yargılamayın. Kendinizi ve cevherinizi sevin bol bol. Babanızın vermediği sevgiyi siz oğlunuza verin kendinize verin. Deneyin 🌻 yolunuz bahtınız açık olsun
Çok güzel dilekler.tsk.en naif mesaj.sanirim 40 yas krizindeyim.cok berbat bu sorgulamalar

X