41 Meryem suresi 💛

Bnde okurum cnm

Bnada dua edin lutfen benimde olsun benide o duaya alin adim hevidar

profil fotona bayildimm kucagimdaki minigim meryem suresi ile geldi rabbim isteyen herkese versin hayirlisiyla allah kabul etsin

Olsun canım ya burda birbirinizi taniyorsunz ben Fransız kaldım açıklama gereği hissettim. Cümlemizden çok teşekkür ederim.
Ya ne guzel kalbin var bizler tanismiyoruz dualarda bulusuyoruz sadece Allah razi olsun asla aklimiza suphe dusmedi tesekkur ederim tekrardan
Allah hepinizden razi olsun
profil fotona bayildimm kucagimdaki minigim meryem suresi ile geldi rabbim isteyen herkese versin hayirlisiyla allah kabul etsin
Ayy ne guzel insallah darisi bizlere

Ya ne guzel kalbin var bizler tanismiyoruz dualarda bulusuyoruz sadece Allah razi olsun asla aklimiza suphe dusmedi tesekkur ederim tekrardan

amin ins。 secdesini unutmayin aman okumayi isterdim malesef hala kanamam var allah kabul etsin diyebiliyorum

Cümlemizden razı olsun insaAllah. O senin kalbinin güzelliği yansımani görmüşsün

Ayy okurum okurum Benide yazın

Ne güzel şeylere vesile oluyorsunuz takdir ettim doğrusu kimin için ne dua ediyorsanız allah daha daha iyilerini daha daha güzellerini size versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…