41 Meryem suresi 💛

Okumak isteyenler yazsin Kizlar
41 tane okuycaz cok kisi olursak 1er tane
Az olursak kisi basi ikiser tane duser
Bende okurum insallah doguma kadar, az zaman kaldi o zamana kadar okuyabildigim kadar okurum beni listenin en sonuna alirsaniz kimsenin hakki gecmesin belki herkese okuyamazsam diye tedirginim. Gücüm yettiğince burdayim Allahin izniyle

Magnifiaque canim bende okurum dedim Meryem süresini ama Türkiye'ye gidicem bir hafta sonra orda okuyabilirmiyim bilmiyorum. Ne zaman baslicaksiniz

Reactions: H M
Bende okurum insallah doguma kadar, az zaman kaldi o zamana kadar okuyabildigim kadar okurum beni listenin en sonuna alirsaniz kimsenin hakki gecmesin belki herkese okuyamazsam diye tedirginim. Gücüm yettiğince burdayim Allahin izniyle
Magnifiaque canim bende okurum dedim Meryem süresini ama Türkiye'ye gidicem bir hafta sonra orda okuyabilirmiyim bilmiyorum. Ne zaman baslicaksiniz
Kuzum yarin baslariz insallah kac gunlugine gidiyorsun

Kızlar bende katılırım ama mazeretli olduğumuz günlerde nasıl oluyo illa eksiksiz okunmaması gerek her gün okunması gerek diye biliyorum cünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…