41 Meryem suresi 💛

Yok canm ben istemiyorm yani suan gerek yok normal.yolla imkansiz tibben ee transfer surecinede cok var bi 6 ay sonra insallah
Allah istesin yeter ki canım aynı sözü kardeşimin eşinden duydum bir ay sonra kendiliğinden oldu.
yeğenim iki yaşında tüp bebek tedavisi ile oldu yeniden ikinci için tüp bebeğe hazırlanıyorlardı yaşımız çok geçmeden vs diye ya belki kendiliğinden olur dedim niye acele ediyorsunuz dedim (yeğenim küçük olduğu için korunduklarını zannediyordum) abla dedi ben 8 yıllık evliyim bi kere olsun korunmadım doğal yolla olmuyor bizim demek ki dedi o öyle diyince ve ben de hiç bir şey diyemedim tabi ki ertesi ay aradı abla ben hamileyim diye inşallah senin ve bekleyen arkadaşlarımın da öyle olur canım Ümidini yitirme

Yaa bize de nasip olsun insallah vakti zamanı gelmeyince işte

Aselhannn canim tamamlandi duan insallah rabbim tez zamanda hayirli evlat nasip etsin guzel gecsin tedavin
Birgun gene ara veriyorum okuyup bitirelim Yarin gece gorusuruz
Çok teşekkürler herkesin okuyan diline emeğine gönlüne sağlık hepmzn kucağı dolsun tez zamanda ❣❣

Hatice canm bişey sorcam şimdi benm bu 41 meryem süresini transfer sürecinde mi teslim edeyim yoksa yarn cuma günü mü bilemedm nasl iyi olur acaba
Günlere takılmayın canim benim. Dua göğe yükselir seni illa hemen bulacak diye birşey yok..
Cuma günü duala mübarek gün gitsin canim. Elbet seni güzel şekilde bulur Allah'ın izniyle :)

Kişinin kendisi duasinda istikrarlı olmalı mesela şuan okuduk o enerjiyle dualansa daha iyi bence tee 1 ay sonraya filan mantıklı gelmiyor
Ne zaman transfer
Adeti beklyrm kuzum agrilarm var bugün olur mu bilemyrm adetten 10 gün önce başladı agrilarm adet gelmyo daha günü de gelmedi. Olur olmaz istanbula gidcez adetin 2. Bunu baslicaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…