41 Meryem suresi 💛

Kızlar hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim.... Allah Ne muradınız varsa hayırlısı ile versin Inşallah..
RABBİM bu yolda emek veren herkesi sevindirsin kucağını doldursun inşallah hayırlı sağlıklı ömürlü merhametli evlatlar nasip etsin cümlemize... çok duygulandım 😭😭😭iyiki varsınız iyiki tanımışım sizi..
Ben kendimi bu dünya da ISSIZZ kimsesiz sanıyordum çok şükür ki siz varsınız 🤲 beni duanıza kattınız ALLAH hepinizden razı olsun inşallah 🤲

Kızlar hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim.... Allah Ne muradınız varsa hayırlısı ile versin Inşallah..
RABBİM bu yolda emek veren herkesi sevindirsin kucağını doldursun inşallah hayırlı sağlıklı ömürlü merhametli evlatlar nasip etsin cümlemize... çok duygulandım 😭😭😭iyiki varsınız iyiki tanımışım sizi..
Ben kendimi bu dünya da ISSIZZ kimsesiz sanıyordum çok şükür ki siz varsınız 🤲 beni duanıza kattınız ALLAH hepinizden razı olsun inşallah 🤲
Ah neden kimsesiz olcaksin 💛insallah ilk basta senin guzel haberini aliriz yuvan senlenir bebeginle esinle kendini hic yalniz hissetmezsin sonra tum evlat sahibi olmak isteyenlerle insallah 😍

Gece okurken aklıma geldi bu kız adını bu konudan etkilenip mi ıssız yapmış diye.
Değilsin ıssız hiç birimiz değiliz.

İmtihanlar kulluğu denemek için. Rabbim sevdiği kullarına daha çok imtihan verirmiş.
Belki olur belki olmaz sen yaşamayı bırakma.
İçindeki çocuğu ıssızlaştırma.

İyi biliyorum bu hasreti bende teyze olmayı bekliyorum uzun yıllardır.
Kıyamıyorum burda yazanlara.

Allah hayırlısını nasip etsin hepinize.

KALAN 23 ♥️

Bonus Bonus gercektende cok zor bir durum su mubarek gunler hurmetine rabbim ablanada nasip etsin insallah 😍

RABBİM bekleyen emek veren herkesi sevindirsin kucağını doldursun inşallah kurban olduğum allahım ol derse olur inşallah 🤲..
Geçen gün 20 yıl sonra hacer in videosunu izledim tüp bebek le oğlu oldu.. şuan yürüyor büyüyor.. çok tatlı maşallah.. özel bir bebek olduğu o kadar belliki.. videoyu izlerken çok ağladım.. hepimizin vaktı var..
RABBİM bir gün ol diyecek ve olacak allahın izniyle inşallah... çok şükür umut hep var 🤲😍

X