41 Meryem suresi 💛

Canım ne olacak ben bunu cani gönülden istiyorum. Hem benim bir yavrum var ikincisi olmuyor
Hakkına girmek istemem canım . Zaten mealden okuyamıyorum . Kimse için mağlesef birde senin yerini almayım .haksızlık olur Teşekkür ederim güzel kalple güzel düşüncenin için . Allahım ikinciyide bir an evvel bağışlasın .

Reactions: H M
kim katılmak isterse katilabilir
Ama okuma mealdan olmaz kızlar Kuran okuma sevabı başkadır
Tabiki niyetide önemlidir dua olarak okuyabilir inşallah

okumasa bile biz okuruz ona inşallah buda sorun değil
Canım haklısım mealden okurken yanlış bi kelime okurum felan korkuyorum kimsenin hakkına girmeyim . Yoksa alıp 3/4 tane okumak isterdim sıra sıra evdeyimde şu sıra ama haklısınız mealimde hata yaparım felan benimde içim rahat etmedi .

Reactions: H M
Magnifiaque listede kaç kişi var kuzum okunacak?
Aksam eve girim hemen vercem kuzum isteyim daha
Benden önce Life light ver canim sırayı
Ayy ne guzelsin sen benim yerime listeyide toplamissin cok tesekkur ederim
Kuzum ben bu gece 1 tane okuyacaktim.
Yeni kisi icin mi okuyayim. Benimki dahil mi bitti acaba
Seninkîni saydim sen yenidelhi icin oku canim
Canım ne olacak ben bunu cani gönülden istiyorum. Hem benim bir yavrum var ikincisi olmuyor
Hakkına girmek istemem canım . Zaten mealden okuyamıyorum . Kimse için mağlesef birde senin yerini almayım .haksızlık olur Teşekkür ederim güzel kalple güzel düşüncenin için . Allahım ikinciyide bir an evvel bağışlasın .
Kizlar ikiniz icinde yer var yapmayin boyle ikinizede okunur ne olcak
LadyNurr kuzum senin icin okumuyorum diye rahat etmiyorsa sende dagitirsin okunur biter biz cani gonulle kabul ettik seni yapma boyle

Sana da okuruz inşallah olsun

Evet bencede devam etsin okuyalım her gun hızlandım ben sanki meryem suresinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…