41 Meryem suresi 💛

Canım ne olacak ben bunu cani gönülden istiyorum. Hem benim bir yavrum var ikincisi olmuyor
Hakkına girmek istemem canım . Zaten mealden okuyamıyorum . Kimse için mağlesef birde senin yerini almayım .haksızlık olur ♥️ Teşekkür ederim güzel kalple güzel düşüncenin için . Allahım ikinciyide bir an evvel bağışlasın .

• Beğen
Reactions: H M
kim katılmak isterse katilabilir
Ama okuma mealdan olmaz kızlar Kuran okuma sevabı başkadır
Tabiki niyetide önemlidir dua olarak okuyabilir inşallah

okumasa bile biz okuruz ona inşallah buda sorun değil 😘🥰
Canım haklısım mealden okurken yanlış bi kelime okurum felan korkuyorum kimsenin hakkına girmeyim . Yoksa alıp 3/4 tane okumak isterdim sıra sıra evdeyimde şu sıra ama haklısınız mealimde hata yaparım felan benimde içim rahat etmedi .

• Beğen
Reactions: H M
Magnifiaque Magnifiaque listede kaç kişi var kuzum okunacak?
Aksam eve girim hemen vercem kuzum isteyim daha 🥲
Benden önce Life light Life light ver canim sırayı 🤗❤️
Ayy ne guzelsin sen benim yerime listeyide toplamissin cok tesekkur ederim 😍
Kuzum ben bu gece 1 tane okuyacaktim.
Yeni kisi icin mi okuyayim. Benimki dahil mi bitti acaba
Seninkîni saydim sen yenidelhi icin oku canim ♥️
Canım ne olacak ben bunu cani gönülden istiyorum. Hem benim bir yavrum var ikincisi olmuyor
Hakkına girmek istemem canım . Zaten mealden okuyamıyorum . Kimse için mağlesef birde senin yerini almayım .haksızlık olur ♥️ Teşekkür ederim güzel kalple güzel düşüncenin için . Allahım ikinciyide bir an evvel bağışlasın .
Kizlar ikiniz icinde yer var yapmayin boyle ikinizede okunur ne olcak 💛
LadyNurr LadyNurr kuzum senin icin okumuyorum diye rahat etmiyorsa sende dagitirsin okunur biter biz cani gonulle kabul ettik seni yapma boyle 🥰

Canım haklısım mealden okurken yanlış bi kelime okurum felan korkuyorum kimsenin hakkına girmeyim . Yoksa alıp 3/4 tane okumak isterdim sıra sıra evdeyimde şu sıra ama haklısınız mealimde hata yaparım felan benimde içim rahat etmedi .
Sana da okuruz inşallah olsun ❤️

LadyNurr LadyNurr canım sanada okunur nolacak burda çok güzel yürekli arkadaşlarımız var.. ALLAH razı olsun hepsinden.. kulun kula duası önemli..
Hatta bu grup kapanmasin isteyen listeye eklensin diyorum profilde paylaşıp toplanır 41 meryem süresi.. 😍🤲
Evet bencede devam etsin okuyalım her gun💚💙 hızlandım ben sanki meryem suresinde💞

X