41 Meryem suresi 💛

Cuma 369 du doktor da uc hafta icinde gormek istiyorum simdilik yeter guzel dedi ama iste benim anksiyetem tuttu agrim olmasa neden yok midem bulanmasa biseymi oldu kafayi yiyerek ilerliyorum
Ayy sende sevinmen lazım rahat bir hamilelik geçiriyorum diye belki ilerleyen zamanlarda belirtiler kendini gösterir

Çok teşekkür ederim, allah sizlerden razı olsun ve tez zamanda dualarınız,dilekleriniz kabul olsun,ben okuyamadım sizlere,ama hepiniz için dua ediyorum allah dualarınızı kabul etsin,sizlere kolaylık versin
@Magnifiaque allah sağlıcakla yavrunu kucağına almayı nasip etsin inşaallah

Cuma 369 du doktor da uc hafta icinde gormek istiyorum simdilik yeter guzel dedi ama iste benim anksiyetem tuttu agrim olmasa neden yok midem bulanmasa biseymi oldu kafayi yiyerek ilerliyorum
Baya gec vermiş randevu aslında erken gitsen görürsün bebeğini suan ortamla betan 3 bin 4 bin civarıdir. Beni doktorum 5 6 binlerde çağırmıştı hem keseyi hem bebeğimi görmüştüm. Ah bilmem mi cok fena oluyor insan özellikle ilk zamanlar.. Ama rabbime emanet ya Allahın izniyle sağlıkla kucağına alicaksin

Evet keske biraz erken vereydi rahatlardim ama hayirlisi tek goruyumde gec olsun insallah guzel sonuclarla gelirim

Cnm şu 2 3 gün içinde 2 ser tane okucam ben arkadaşlara onları da say
Bastanmi ikiser tane daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…