41 Meryem suresi 💛

Yok sen beni yanlis anlama sen okursun bitirirsin biliyorum sadece eksik birakmamak icin soyledim ne zaman olursa kendini sartlandirma birde etikette dikkat ederim gelmiyorsa
Yok canım yanlış anlamadım Allah razı olsun o kadar okumalara vesile oldun bu gruptan bana hiç bildirim gelmefi hamileliğini bile yeni öğrendim ve cok cok cok mutlu oldum rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ömrü uzun olsun inşaAllah

Kusura bakma daha cok dikkat ederim insallah etiketlere ben sen reglisin diye cok etiketlemedim Allah hepimizden razi olsun sizde okuyorsunuz cok tesekkur ederim rabbim hepinize nasip etsin insallah

Kusura bakma daha cok dikkat ederim insallah etiketlere ben sen reglisin diye cok etiketlemedim Allah hepimizden razi olsun sizde okuyorsunuz cok tesekkur ederim rabbim hepinize nasip etsin insallah
Amin canım inşaAllah sizin gibi arkadaşları duyunca havalara uçuyorum vallahi rabbim bu mutluluğu bana yaşatınca ne yaparım bilemiyorum

Reactions: H M
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…