41 meryem duasi

Sefes01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2020
858
360
Cocuk sahibi olmak istiyoruz fakat olmuyor. 41 kisi 41 meryem duasini okursa Allah in izni ile olurmuş. Okuyabilecek olan var mi ? Kişi başı 1tane. lütfen 41 kişi ariyorum . Bana yardimci olun lütfen. Adim esma

Son düzenleme:
Cocuk sahibi olmak istiyoruz fakat olmuyor. 41 kisi 41 meryem duasini okursa Allah in izni ile olurmuş. Okuyabilecek olan var mi ? Kişi başı 1tane. lütfen 41 kişi ariyorum . Bana yardimci olun lütfen
Ben senın için bir tane okurum adın ne ben de iki bebeğime Meryem suresi ile hamıle kalmıştım ama maalesef ilk bebeğimi 7 haftalıkken kaybettim oğlumu da 38 haftalıkken kaybettim karbımda kalbı durdu bu da benım imtihanımmış rabbim hayırlısyla tekrardan nasıp eder inşallah 🤲❤️

Cok teskkur ederim. Cok üzüldüm. Allahim sana da bir an once sağlıklı bir bebek nasip eder insallh. Vardir bunda da bir hayir. Bu arada adim ESMA cok teskkur ederim

Tek basima 41 gün ben okudum. Ama nasip olmadi . Hamile kalamadim. Bir de bu sekilde duydum. Her seyi denedm. Ama olmadi malesef

Tek basima 41 gün ben okudum. Ama nasip olmadi . Hamile kalamadim. Bir de bu sekilde duydum. Her seyi denedm. Ama olmadi malesef
Okurum Esma senin için yarın bir tane inşallah rabbim bizlere bu dünyada anne olmayı nasıp eder en yakın zamanda 🤲

Bende yarın sizin için okurum bir tane inşallah. Rabbim hayırlı zamanda sağlıklı evlatlar versin herkese.

Bir tane de ben aldım. Yarın okuyacam inşallah. Allah dualarını kabul etsin.

Hepinize cok teşekkür ederim. Açıkçası beklemiyordum bu kadar kisi.. Boyle guzel insanlar gördükçe cok mutlu oldum. Allah im ne muradiniz varsa versin. Ömrünüz uzun sagli olsun. Iyi ki varsiniz.

Cocuk sahibi olmak istiyoruz fakat olmuyor. 41 kisi 41 meryem duasini okursa Allah in izni ile olurmuş. Okuyabilecek olan var mi ? Kişi başı 1tane. lütfen 41 kişi ariyorum . Bana yardimci olun lütfen. Adim esma

Canım merhaba
Onu bende okuyorum. Ama bütün meryem surelerini kendin okuman gerekiyor. Başkasına okutmayacaksın.
Her gün 1 adet olarak okuyacaksın ve secdesini yapacaksın.
Adetli olduğun günlerde de eşin okuyabiliyor.

Canım merhaba
Onu bende okuyorum. Ama bütün meryem surelerini kendin okuman gerekiyor. Başkasına okutmayacaksın.
Her gün 1 adet olarak okuyacaksın ve secdesini yapacaksın.
Adetli olduğun günlerde de eşin okuyabiliyor.
Canim yaptum bn. 41 gun secdesiyle beraber. Ama hamile kalamadim. Bir cok kisiden 41 kisi okursa olur diye duydum. Kimin duasinin kabul olunacagi bilinmez. Sonucta 41 kisi dua edecek. Birde bu şekilde yapayim dedim. Bilgilendirme içinde ayrıca teşekkür ederim

X