Anket 41 kere maşallah aman nazar değmesin diyenler

41 kere maşallah aman nazar değmesin dediğiniz sizce en çok hangisi

• Ankete Katılan
    42
çocugum olmadıgı ıcın o harıc dıger hepsıne desek olur mu?????????bıde aılemızı ekleyelım......:asigim:...amma abarttım ha.......-tatlicadiarzu-ben bu temennıyı cok sık ve ınanarak kullanırım canım........

Son düzenleme:
sağlığıma
maddi konuya
sevdiğime
mutluluğuma
ayy nebiliyiimmm herşeye yüce rabbim felak ve nas surelerinin hatrına bizi kütü insanların,şeytanın,cinlerin fitnesinden kazadan beladan nazardan korusun inş..

ağzımdan düşmez hem tüm sevdiğim varlıklar için hemde karşımdaki insanlar ve onlar için önemli olduğunu anladığım herşey için:nazar::nazar::nazar:

diğer şıklar hiç aklıma gelmez gerçekten,

ama gün içinde defalarca "allahım sen prenslerimi tüm kötülüklerden, kötü insanların şerrinden koru" diye defalarca dua ederim

rabbim hepimizin meleklerini kötü bakıştan korusun...

Su an cocugum yok...Allah evliligime nazar degdirmesin, hep mutlu olmami nasip etsin, Askimin ve Askinin artmasini nasip etsin.....Omur boyu birlikte bi yastikta kocamayi ele ele nasip etsin.....AMIN AMIN AMIN AMIN:Saruboceq::nazar:

sevgilimle ilişkimize nazar değmesin diye piskopatlık derecesinde nazar boncuğu kullandık.
onun cebinde nazarlığı var, benim boynumda ve kıyafetimde takılı. birde kulağımdaki kupeler nazar boncuğu..

X