41 Fetih Suresi

M Maviayyy insallah hamilesindir okuycam insallah

Arkadaşlar evla sayılar alimler tarafından belirli aslında 1. 3. 7 .21 .33 .41. bu şekilde seçin begenin
Ya 25 dedik ustunude biz tamamlariz 33 e kendimize sıra geldiginde diye düşündük cNim

H.M de 22 diyordu 21 yapalım olsun o vakit. Magnf.... Dediği gibi isteyen tamamlasin üstünü mis gibi
25 yaptık canim yani 33 e herkes kendi tamamlar birilerine dağıtır kendi okur vs.

Tamam başladık inşallah kızlar ben şimdiden okuyayım da hayırlı geceleriniz olsun niyetlenenler dualarında unutmayalım birbirimizi

Bu arada bende hala hastayim iki gün var. 5 tane Meryem suresi okuyacağım cuma gününde yarın baslanirsa yetiştirmek zor olacak gibi

Bu arada bende hala hastayim iki gün var. 5 tane Meryem suresi okuyacağım cuma gününde yarın baslanirsa yetiştirmek zor olacak gibi
Sen gelene kadar paylaşırız inşallah ben senden alayim 2 tane hergun 1 tane okumuş okurum. Sen 3 tane oku Meryem suresi

25 Fetih Suresi Okuyoruz.. ( kendi başınıza zamana yayarak 33 e tamamyalabilirsiniz )

1. Magnifiaque 3
2. H M 3
3.@SoLeiL12 2
4.@Life light 2
5.@Merayyy 2
6.@burcusami 2
7.@Hhhifa 1
8.@pawlover 1
9.@Aselhannn 1
10.@sheetan 1
11. S Seferye hatun 2 Mazaretli
12.@Renkli Fiyonk 1
13. R rana20 1
14. M Maviayyy 2
15. @iremblncglyn 1 mazaretli

Okuma Süremiz 1 gündür. Ertesi geceye kadar bildirelim okumalarimizi lütfen.

sıradaki kişi Magnifiaque ( Merve )

Bismillahirrahmanirrahim
Estagfullah Estagfullah Estagfullah
Elhamdulillah
Allahhumme salli ala seyyidîna Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed
Ey Rahmetinden sual olunmaz guzel Allah’im senden istiyorum Sen ol der dersen olur lutfen ol de olsun Mervenin dugum olmus islerini coz bekledigi yerden guzel haberler almasini hayirlisiyla islerini yoluna koymasini nasip et Ya halik Ya Bari Ya Musavvir isminin hurmetine
Ilk once butun evlat sahibi olmak isteyen herkese sonra Merve ´ ye hayirlisiyla ikiz nasip et Evlat hasretini dindir Allah’im
Mervenin duasina ortak olan herkese de en kisa zamanda gonullerindekini nasip et

okuyanlardan Allah razi olsun

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…